Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Call of Duty 3 (w oczekiwaniu na Fallouta 3 na XO), co prawda nie kręcą mnie za bardzo klimaty II W Ś, ale dałem grze szansę i o niebo przyjemniej mi się gra niż w lipne Black (co z tego, że grafika ładna jak sama gra jest do niczego - nie czepiać się, jest to moja własna, święta opinia))

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I co, na końcu odpowiadają na te wszystkie tajemnice? :P

Zdecydowanie tak, w dodatku pozostawili sobie otwartą furtkę dla kontynuacji (może ciąg dalszy nastąpi... kiedyś). Z drugiej jednak strony można odnieść wrażenie, że cała historia w poszczególnych częściach powstawała na bieżąco, a nie była jakoś z góry już przewidziana. Odpowiedzią jest fakt, że historia Raziela miała być poprowadzona od początku do końca w Legacy Of Kain: Soul Reaver (bez kontynuacji). Popędzanie developera przez wydawcę <_< doprowadziło do drastycznych cięć czego skutkiem są kolejne części.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ukończywszy Devil Summoner 2 nabrałem ochoty na coś krótszego niż RPG/Strategia. Padło na Zone of the Enders 2. Mam nadzieję, że uda mi się to w końcu przejść na normalu ;>. Za pierwszym razem musiałem zaczynać raz jeszcze na Easy bo nie mogłem sobie z jednym bossem poradzić ;p.

 

Następny albo Ring of Red albo próba dokończenia któregoś z odłożonych miesiące temu jRPG. Może Dragon Quest VIII? Albo Final Fantasy XII? Lub też Xenosaga? Okami? Valkyrie Profile 2...? Cholera, za dużo tego, czasu za mało ;p.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam trochę gier na PS2 i PSX-a, ale grywam np. w Sonic Heroes czy Sonic Unleashed, Sonic Riders czy też Sonic Gems Collection.

 

Lubię też strzelanki  i bijatyki (min. innymi Doom na PSX-a, czy GTA Liberty City Stories, a nawet Ojciec Chrzestny, gdzie tam tylko likwiduję Stracci i mam już NYC dla Corleone).

 

Natomiast lubię też grać w ściganki tj. Need for Speed Underground 2 - mam dopiero czwartą dzielnicę Bayview.

 

Mam PS2 od października 2008 i około gier mam 15 i nadal próbuję jakąś nową zdobyć ;-).

 

Aha, zapomniałem o FIFIE 98 na PSX-a, chciałbym zdobyć 10-kę ;-)

Edytowane przez sonicwariat1994
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Metal Gear Solid 2 Substance... film czy gra? hmmm :D
Gdybyś grał w Sons of Liberty to bym powiedział, że film. Niemniej jednak Substance ma sporo VR Missions, dzięki którym można prędzej użyć określenia "gra" ;p.

 

Ja jak zwykle mam pięćdziesiąt zaczętych tytułów i żadnego nie skończonego, i nie mogę się przemóc by do któregoś wrócić. Wszystko poszło w odstawkę na rzecz NDS. A i niedługo Peace Walker przyjdzie, więc i PSP się odkurzy. Niemniej jednak mam plany aby w końcu ukończyć Dragon Quest VIII, Valkyrie Profile 2: Silmeria oraz Ring of Red.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...