Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tomb Raider Aniversery!!!!!!!! Boże jak ja tęskniłem za takimi grami.

na x360 mam Deus Ex ale będzie czekał i zbierał kurz aż się wyskaczę za te wszystkie lata.

Ogólnie po chyba 1,5 roku odpaliłęm z głupa PS2 i wsiąkłem na nowo. Nawet przed chwilą zamówiłem kabel RGB bo stary gdzieś krąży po świecie :)

Polecacie coś jeszcze w stylu Lary? dużo skakania itp :)

Odnośnik do komentarza

Killer7 Byłem pewny, że kiedyś grałem już ale kojarzę tylko niektóre elementy.

 

za(pipi)ista gra, rozpykalem ja z trzy razy i czas na powtorke wkrotce. fabula jest rozlatana po calym kosmosie i na koniec ciezko jakies wnioski z niej wyciagnac ale na pewno pobudza do myslenia. o polityce i psychopatach na przyklad ;]

 

ostatnio rozpykalem tez nightmare creatures 2. kiedys ja zaliczylem kilka razy ale od tamtego czasu minelo z 10 lat, wiec wiele moglem sobie przypomniec. najbardziej niedopracowany system walki. chociaz fachowy bohater, dobry klimat i dobra grafa tez sa na miejscu. gdyby tylko ta walka byla mniej chaotyczna.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie odpalam Metal Slug Anthology,nie ma to, jak czasami pograć w klasykę z automatów.

 

Metal Slugi regularnie są ogrywane przeze mnie i kumpla, który jest fanatykiem serii, podczas każdych odwiedzin próbujemy każdej części na kilku kredytach, na razie bez większych efektów :blum1:

 

Poza tym Silent II padł po raz pierwszy i mam dylemat czy masterować (to już nie te czasy, kiedy Residenty czy pierwszy Silent był rozpracowywany na czynniki pierwsze).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja cisnę w :

Resident Evil 4 (ostatni chapter), świetna gierka, czysta zabawa (trochę frustracji na strzelnicach jedynie), wbrew temu, na co nastawiły mnie recenzje, czuć klimat serii, czwórka mimo wszystko ma dużo cech poprzedników.

Ratchet and Clank : Size Matters : niestety, mocno słabsza od podstawowej serii, inny silnik, czuć, że to port z PSP, na dodatek wkur.wiające, a nie cieszące mini gierki.

Crash 4 : po wielu latach po raz pierwszy mam okazję zagrać, no i szału ni ma. Jakościowo, jako, że to okolice 2001 roku, jest słabiutko (powiedziałbym wręcz, że dwójka i trójka z PSXa robią lepsze wrażenie), a gameplay, choć jest w założeniach niemal kalką poprzednich części, to jednak nie sprawia tyle radości, jakoś dziwnie, inaczej się Crashem kieruje, ślamazarne to wszystko. To już wersje na GBA były dużo bliższe oryginalnej trylogii. No ale przejść przejdę.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

odświeżam sobie po ok rocznej przerwie motorstorma arctic edge (w ogóle coś mnie na ścigałki ostanio bierze - wszystkie motorstormy kupiłem + nfs'a hp + burnouta paradise ub :D)

2 kolejne złota na 7. randze i powoli znów zaczyna szlag mnie trafiać przez cziterstwo i archaizmy gry, ale tego feelingu i za(pipi)istej muzy nic nie zastąpi - może uda się ukończyć festiwal na 100% (ja chcę to na ps3 w hd!)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio odświeżyłem sobie TR Anniversary,bardzo miła :) odskocznia od Złotej Otchłani ,zamiast wydawać nachalnie edycje HD,powinni właśnie robić tego typu "rimejki".

Zdążyłem szarpnąć również w Brurnout Revenge,niestety w pewnym momencie konsolka odmówiła posłuszeństwa,mam nadzieję ,że to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...