Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

JAK III- świetny przygodowy platformer z "otwartym" światem! Gra według mnie lepsza niż poprzednie części.

 

Toca Race Driver 3- spodziewałem się czegoś lepszego, grafika znakomita, model jazdy też b. dobry ale gra nie ma czegoś co by przyciągało na dłużej :confused: po 40min nie chce mi się w to grac! W dodatku jeździmy wszystkim czym się tylko da :( , od gokartów/kosiarek do najszybszych bolidów! Dla mnie patent chybiony, gra utraciła swój charakter (toca 1,2).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Porwałem PS2 młodszemu bratu, wydałem dwie stówy na MGS2S + MGS3S i... gram jak szalony :D. PlayStation 2 jest nieśmiertelne, to najlepsza konsola wszechczasów. Xbox 360 leży i się kurzy kiedy ja przemierzam Big Shell i poważnie rozważam inwestycję w kolejne gry na konsolę, której w sumie nie mam :D.

 

Tak więc, aktualnie: Metal Gear Solid 2: Substance

W kolejce czeka Metal Gear Solid 3: Subsistence. Kocham tą grę tak bardzo, że zastanawiam się, czy warto psuć sobie obraz w mojej głowie kolejnym przejściem. Ale wiem jedno: gdybym stracił pamięć, cieszyłbym się przynajmniej z tego, że mógłbym to wszystko (MGSy) przeżyć jeszcze raz. Bo choćby niewiadomo jak długo czekać między kolejnymi powrotami do ukochanych gier, zawsze najważniejsze będziemy pamiętać i nie przeżyjemy już choćby 50% tego, co na początku.

Odnośnik do komentarza

Porwałem PS2 młodszemu bratu, wydałem dwie stówy na MGS2S + MGS3S i... gram jak szalony :D. PlayStation 2 jest nieśmiertelne, to najlepsza konsola wszechczasów.

 

Co ty nie powiesz? ;)

 

Ja bawię się w Mafie, cholernie zwalony port z PC (jak mafia 2 :verymad: ) ale mimo tych niedoróbek i braków co do wersji PC gra się przyjemnie:) Męczę też Burnout:Dominator który jest rewelacyjny, grafika to już ocena 11/10 w możliwościach PS2! Najlepsza cześć tej serii jak dla mnie. Również Soul Calibur III pomaga zapomnieć o ponownym kupnie PS3 dzięki FENOMENALNEJ oprawie graficznej, pierwszy raz gram w tą serie na PS2 i na pewno to nie Tekken ale podoba mi się bardzo, szkoda ze nie mam z kim grac:(

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu skończyłem MGS2:S, teraz gram w Metal Gear Solid 3: Subsistence.

Cały czas zabieram się do podsumowania moich przemyśleń nt. MGS2 w odpowiednim temacie, ale nie mogę się za to zabrać kurczę. W kilku słowach: genialna gra. 9+ jak dla mnie. Mimo nie-kierowania Snake'iem (co osobiście uważam za ciekawą zagrywkę). Najbardziej niezrozumiana produkcja ever.

 

A teraz MGS3, na początku trochę się wlokłem (jak to zawsze bywa, za pierwszym przejściem też nie byłem zachwycony przez jakiś czas), dzisiaj 4h jak z bicza strzelił :D.

Przeszedłem z tych jaskiń po walce z Ocelotem do praktycznie momentu, w którym Snake zostaje schwytany.

Mimo, że darzę tą grę ogromnym sentymentem, sporo zdążyłem zapomnieć. Beksy na koniec raczej nie przewiduję, ale i tak będzie to niesamowite przeżycie. Dla mnie gra życia, 11/10.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...