Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje minimalnie prostszy od dmc3 ale moze dlatego ze swoja przygode na dobre z dmc zaczalem od 3 , tzn skonczylem jedynke ale gralem jak noob na maxa :D w trojce zaczalem rzezbic dopiero

 

no i nero jest przekozakiem dzieki bringerowi, jak sie przeskakuje na Dante to sie troche trudniej robi ;) wogole mnie to troche irytuje ... teraz robie na S calego DH i chyba stane na 11 misji i zalicze na S do jedenastej na SOS zebym znowu nie musial sie na dante co i rusz przestawiac :P jak zaczne nim grac to tak po 2 misjach sie rozkrecam dopiero :P

 

 

a wstawki z Dante sa na przekozaku, mozna sie niezle usmiac :P

Odnośnik do komentarza
Już w DMC1 było Easy jak się zginęło kilka razy na normalu. Serio, to nie widzę, by ta gra była specjalnie łatwiejsza od innych części.

DMC 4 na Human jest bardzo prosty, Easy z DMC 1 wg. mnie to taki DH z DMC 4. I nie chodzi mi tylko o to, że gra jest łatwiejsza, ale przystępniejsza. Mroczne zamczysko, demony, petagramy, stylistyka piekielna nie jest zbyt przyjazna. A co mamy w tej części? Słoneczko świeci, dżungla, rycerze, dzikie zwierzęta, no i bossowie, którzy nazywają siebie aniołami. Desing się zmienił, na szczęście nie zepsuło to zbytnio radochy z gry, dalej szpila się świetnie :P.

 

no i nero jest przekozakiem dzieki bringerowi, jak sie przeskakuje na Dante to sie troche trudniej robi
Dokładnie, zauważyłem, że rączka często po prostu "ratuje" gracza z niektórych sytuacji. Później jak gra się Dante to tego brakuje, chociaż z drugiej strony ma 3 różne bronie do walki na odległość i wręcz, w tym Lucifera (mua :*), 4 różne style i to można na prawdę konkretnie wykorzystać. Nero jest tworem "casual games", przyjaznej i otwartej postaci, którą łatwo opanować (jeden styl, jedna broń) i mimo nie łapania rozrywki drugą postacią, umożliwającą dalszą grę. Na szczęście jest drugie dno -> exceed ^^

 

2 misje na Sos zrobione, gra się o wiele lepiej teraz gdy jest trudniej, ale dam radę :D

Odnośnik do komentarza

prosty jest na zasadzie ze mozna latwo lamic nim i naduzywac lapki(odbija sie na stylu), dante tez jest prosty jak sie luciferem zacznie z lasera na prawo i lewo walic :D

ogolnie dante jak sie style wymaxuje to chlopaczyna pokazuje pazur i zaczyna szalec :P

 

aha i stwierdzam ze od teraz jak ktos gra nero i nie eXuje ciosow w combosach(przynajmniej na ziemii) to jest noobem ^^ hehe

 

mission 9 dmd SS:

http://www.mediafire.com/?8z1xn2sm92x

 

makin it look eazyyy ...but not ^^

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem, ilekroć ustawiam w Opcjach gry - Tutorial "Off" i własną konfigurację przycisków (Blue Rose w prawej manetce, teraz nie będzie problemów z ładowaniem ^^) i przechodzę do gry to moje opcje się nie zapisują. Jak to ustawić?

 

Edit: dobra, już nieaktualne ;p

 

Edit 2:Alternatywne zakończenie DMC 4 znajdziecie tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Edit 2:Alternatywne zakończenie DMC 4 znajdziecie tutaj

 

LOL :P, a powiem wam że szkoda, iż CAPCOM nie wpadło na taki genialny alternatywny ending :P (mogliby dać posterować Kyrie z Red Queen i powyżynać, albo dać filmik pokazujący jak nabija to SSS :D).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
no dobra opcja z leaderbordami ze mozna se porownywac wyniki z ziomkami z friend listy :)

 

nie gralem 2 dni, ale od teraz kazdy wynik bede uploadowal(no chyba ze nie bedzie chociaz na A misja ;P ) inni tez do roboty :]

Heh, a ja ciagle mam jakas blokade i nie potrafie sie zdecydowac czy go kupic 8) Niby mysle ciagle o nim, ale nie moge sie zebrac i go kupic :/ Kurna, moze pomozecie mi rozwiazac ten problem? Seria nie stoczyla sie bo demo takie sobie...

Odnośnik do komentarza

co do agnusa to wczesniej dawalem link do tej misji na DMD SS to sprawdz ukyo :D

 

dzis pojechalem pare misji na S na SOS (lece po te achievementy hehe) i znowu za 2 chyba misje sprawdzilem leaderboard ;)

161 wynik hehe znowu miedzy japoncami 8) ogolnie powoli dochodze do poziomu ze juz prawie jestem w stanie robic SS misje tylko zawsze jakies glupie drasniecie :)

berial na SOS nawet mnie nie dotknal za to glupi scarecrow jak taunta robilem znowu, i troche zamulalem , nie wiem czy im szybciej sie przejdzie tym wiecej pkt czy bardziej zalezy to od stylu, bede musial poczytac

 

a na DMD przeszedlem chyba pierwsze 3 czy 4 misje i fajnie sie gralo, jak potworasy wskocza na DT to troche trzeba sie napocic

 

porownywalem sie z lista przyjaciol na leaderboard i mam najlepsze wyniki hyhy (ale itak slabe) probowalem jakiegos polaka znalesc wysoko w rankingu i nic zero, same ping pongi :/

Odnośnik do komentarza

Witajcie :). Dostalem dzisiaj gierke, od 12 gram prawie non-stop, wlasnie skonczylem 3. misje. Gierka narazie świetna wg. mnie, chociaz chyba jeszcze sie nie rozkrecila ;x. Narazie gram na Humanie, chyba skoncze na nim gre i przeskakuje na DH. Zalapalem juz podstawy, mam kilka skilli i ucze sie nimi poslugiwac...przede mna jeszcze dluga droga 8).

Dzieki za wysluchanie, ide grac dalej! ;]

 

PS. Wszystkie 3 misje ukonczylem na A :>

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...