Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurfak! zagrałbym sobie w Wipeout, ale Sony nie kocha mojej karty kredytowej i nie chce moich pieniędzy . Jak czytam posty to widzę ,że gierka jest wymagająca. Ciekawe jakby mi poszło nie grałem w w WE od czasów trójki . Niech oni to wydają na BR .Takiego Racheta wydają a nie mogą wydać Wipeouta? Muszę coś wykombinować, rycerze hardcoru walczą do oporu,nie ?

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Zone to będzie skill, czyli przyjemność, wszystko zależeć będzie ode mnie i komp mnie czitować nie będzie. Jedyne frustracje przez tą grę zaliczam właśnie przez wypaczone i wredne AI. Reszta to miód.

 

 

A btw. to myślę że w którymś z przyszłych dodatków dojdzie jakaś trasa, jeszcze prostsza od Anulpha Pass, żeby więcej ludziów dało radę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że gra faktycznie jest tak dobra jak piszecie bo przeczytałem pare postów i zaraz ją kupiłem:) Właśnie się ciągnie. Acha małe pytanie jak wychodziłem z PS store to obraz zrobił się czarny i tak juz zostało tzn. wyraźnie gra się sciagała bo dioda od wifi i dysku migały a obrazu nie było dopiero hard reset konsoli pomógl - mieliście juz może coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Doczekasz, było ogłoszenie przy wejściu do online że wiedzą i pracują nad tym.

 

Ja już czekam do nowych tras i może jakichś dodatków. Niech mi ktoś powie, jak do np. Paina wyszły trofea to te z dodatków zaliczały się do calaka czy były liczone oddzielnie tak jak jest chyba z achivmentami (1000 + 250 - jakoś tak)? Bo ja jestem głodny dalszych wyzwań.

Odnośnik do komentarza

jeszcze w żadnej grze się tak nie męczyłem na średnim poziomie trudności aby przejść wszystko na złoto, pozdrawiam ludzi którzy przeszli całą grę na "elite" :D

Motorstorm mnie irytował jak pod koniec okrążenia dostawałem baty ale Wipeout HD to już masakra w ogóle, to co się nieraz dzieje na torze jest nie do opisania :D

aha i dalej się męczę, dzisiaj mam zamiar skończyć 6 event :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...