Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się ocenami graczy juz nie sugeruję bo w większości są to oceny w stylu: "Ale się napaliłem, więc po premierze kupiłem i gra jest wyśmienita. Nie widzę wad a jeśli jakieś są to mam je głeboko gdzieś." Jak mam takim ludziom ufać to wolę podziękować i opierać się na recenzentach znanych pism i portali.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się ocenami graczy juz nie sugeruję bo w większości są to oceny w stylu: "Ale się napaliłem, więc po premierze kupiłem i gra jest wyśmienita. Nie widzę wad a jeśli jakieś są to mam je głeboko gdzieś." Jak mam takim ludziom mam ufać to wolę podziękować i opierać się na recenzentach znanych pism i portali.

Właśnie cały pic polega na tym, żeby te konstruktywne opinie odsiać od tych, o których mówisz. Wybór gry nigdy nie jest łatwy, chyba, że kogoś stać na kupowanie większości nowych tytułów. Ja nie mam takiej możliwości, stąd najpierw zbieram informacje o danej pozycji, dopiero później podejmuję decyzję.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie posiadam wlasne zdanie (jesli gra mi sie podoba, to mi sie podoba, niewazne ile dostala w jakies recenzji), jednak z pewnoscia te forum oraz recenzje w PSXE pomagaja mi w wyborze gry. Zestawiajac opinie z PSXE, gametrailers i forum mozna juz miec jakies pojecie o grze (nie mam tyle pieniedzy aby ryzykowac wyrzucenie ich w bloto). Cale szczescie, ze w PSXE sa rowniez napisane krotkie opinie innych redaktorow, wiec mozna zobaczyc co inni mysla nt. gry. Cale szczescie, ze rowniez ukazuja sie dema, dzieki temu czlowiek wie, jaki mniej wiecej poziom bedzie prezentowac gra. A tak wogole, to jaka jest dlugosc SW TFU? Ile czasu sie ja przechodzi? Jak jest z replayability (pytanie do posiadaczy), macie ochote przechodzic ja 2gi raz? Jesli ta gra ma wysoki wpolczynnik replayability to pewnie ja sobie kupie, ale jesli nie, to raczej sobie poczekam az cena spadnie do niskiego pulapu.

Odnośnik do komentarza

@Gooralesko

Oczywiscie, ze wady sa. Kilka rzeczy drazni, ale zadna nie obnizyla mi czystego funu z gry ;) Troszke denerwujaca jest kamera (czasem sie gubi/jest za wolna), te znikajace ciala, duzy rozrzut w stopniach trudnosci (np. przedostatnia misja poszla mi bez zgona, a poczatek ostatniej to kilka restartow). W sumie nic innego nie zauwazylem ;)

Odnośnik do komentarza

DLC jesienią

LucasArts has announced that owners of Star Wars: The Force Unleashed will receive downloadable content this Fall. The first set of content will be additional costumes and character modes that can be used while playing through the single-player campgain, including Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi, and Kit Fisto.

 

The second round of downloadable content, due later this year, will feature a new single-player mission, set in the Jedi Temple on the planet Coruscant. Darth Vader's Secret Apprentice turns to the Jedi Temple to learn more about his father, and while searching through the rubble of the destroyed building he must confront his inner demons.

172_31_2_41-image2(1).jpg

http://gameplasma.com/index.php?do=viewarticle&id=1234

Odnośnik do komentarza

jestem bardzo ciekaw dlaczego w grze nie pojawil sie level prezentowany na roznego rodzaju trailerach i reklamach...

a mianowiie ten w ktorym Starkiller rozwala wookeich i drzewa do okola oraz most pomiedzy ogromnymi drzewami na planecie wookiech. wprawdzie pojawil sie level na kassshyk ale nie jest to ten sam prezentowany na treilerach....

hmm?

 

http://www.ps3site.pl/the-force-unleashed-...izyjna-reklama/ to jest ten level

jest on tez pokazany na jednym z ostatnich trailerow jak i filmimu w grze...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym tutaj coś sprostować.

 

Jaccobs napisał wcześniej bowiem, że TFU nie jest kanoniczne.

 

Przeciwnie, wydarzenia z jasnego zakończenia są zgodne z kanonem EU, czyli na poziomie książek, komiksów i innych gier opisujących świat SW. Ba, gra jest niemałym zaskoczeniem w światku SW, ponieważ o ile jako głupia sieczka, była traktowana chłodno, to książka TFU, została uznana za jedną z najlepszych w klubie.

 

Fabuła przynosi naprawdę wiele ciekawych zdarzeń, wyjaśnia np. jak doszło do paktu Koreil - skiego, który doprowadził do rebelii. W ten sposób, spory o początki rebelii wobec Imperium zostały rozwiązane.

 

PS. Gra nie wchodzi jednak w skład kanonu Georga Lucasa. Nie jest to dziwne, bo w skład tego kanonu najwyższego wchodzą tylko filmy, ich książkowe alter ego i przyszły serial opisujący wydarzenia pomiędzy II a III epizodem. Oczywiście, Lucas uznaje kanon powiększonego świata Gwiezdnych Wojen, w tym też TFU. Nazwa najwyższego kanonu wzięła się stąd, że w każdych z jego pozycji, dużo maczał Lucas.

Odnośnik do komentarza

To jest dokładnie ten sam co prolog, tylko dali "kostium" starkillera zamiast vadera. Dla mnie gra to 9/10! Najza(pipi)istsza gra w jaką ostatnio grałem, na takie coś czekałem.

 

Plusy

-fizyka

-fabuła (szczególnie złe zakończenie)

-doskonały design

-świetna zabawa z mocą

-całkiem niezły bohater

-dobrze oddane efekty cząsteczkowe

-klimat

-bardzo dobra grafika

-różnorodność leveli

-dużo możliwości ulepszania bohatera (kostiumy, moce, miecz)

-fajny kostium po złym zakończeniu

 

Minusy

-czasami graficzne babole, przenikania itp.

-skaczący poziom trudności

-mało rozbudowana walka na miecz świetlny

-brak odcinania części ciała

-nie zawsze dobrze lockujący znacznik

-moc nie zawsze działa poprawnie

-dużo małych loadingów

-kompletnie z(pipi)ane filmiki, merytorycznie są spoko, ale technicznie to padaka, piksele, dithering. Gra wygląda lepiej niż wstawki filmowe (kurna, no rozumiem ,że może Xbox nie ma tyle miejsca na filmiki w HD, no ale kur.wa PS3 ma 50GB do dyspozycji!)

 

Minusów jest sporo, ale są to takie małe pierdółki. Polecam grę!

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą miałem taką akcje - przebijam się przez zastępy wrogów i patrze jeden przyciągnął jakąś taką wielką beczke (czy coś podobnego) i chcial we mnie rzucić, no to ja go prądem. Poraziło go, przeszło na tą beczke któa wybuchła przewalając wieżyczkę, która spadała na reszte wrogów zabijając ich, najs.... I to wszystko bez dropów/rwania. Od siebie polecam ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetna gra. Chyba największym minusem jest jej długosć bo mi to zajeło jakieś 6 h a moejmu bratu 5 h ale on grał na apprentice. Zabawa mocą jest jedwabista, czasami bywa trudno no i są 2 zakończenia. Osobiście polecam gierke. Let the force be with You

 

Sorry nie sądziłem, że to będzie taki spojler.

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest że w recenzji z ostatniego PSXExtreme koło werdyktu po prawej piszą "gracze:1-2 online:TAK" a z tego co wiem gra jest tylko na jednego gracza i nie ma nawet trybu multiplayer ani tym bardziej kooperacji (2 osoby na jednej konsoli)? Wszystko co czytałam o tej grze podkreśla: "brakuje trybu multiplayer, a także trybu kooperacji dla chociaż dwóch graczy"

 

Wiecie coś o tym?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

TFU jest grą strasznie schematyczną, pozbawioną głębi, szybko się nudzi. Nie czuję tej MOOOCY. Za mało jest lokacji w której mogę poczuć tę POTęGę tej gry i silników fizycznych .Graficznie gra bardzo mi się podoba, nieźle teksturki . Muzyka trzymająca poziom filmów wciągająca w grę. Fabularnie jest nie najgorzej , sztampowo i przewidywalnie , ale o dziwo Historia może się podobać ( dużo wyjaśnień , co jak, dlaczego). Grę zabija długość rozgrywki ( przeszedłem ją w 6 h ), bezpłciowy główny bohater, szkoda ,że lepiej go nie zarysowali bo potenciał był i to spory .( Ukryty uczeń Władka- poezja , tyle możliwości )

Można zagrać ale bez żadnej większej rewelacji.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...