Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam mega problem. Mianowicie gdy wchodzę do grania on-line w czasie grania wyskakuje mi czarne okienko z taką oto wiadomością: "Your profile cannot be saved becouse it is too large. Try deleting unwanted items from My Pictures, My Objects, My Costumers or My Levels".

 

O co chodzi? Dodam, że wcześniej grałem w jakąś planszę co dużo różnych gadżetów było do zdobycia i teraz nie wiem co mam zrobić... doradzi mi ktoś i pomoże?

 

Z góry wielkie dzięki..

Odnośnik do komentarza

Wejdź w tworzenie własnego levelu (ta planeta po prawej stronie), następnie otwórz pop-it (kwadrat na padzie) i daj ten woreczek w drugim rzędzie. Przejedź na jego ostatnią stronę i tam powinieneś mieć te przedmioty, które zebrałeś na wszystkich poziomach. Tam tylko trójkąt i odpowiedź YES i tak z każdą rzeczą. Druga sprawa to w woreczku w trzeciej kolumnie pokasowanie zdjęć (lub też w Twoim profilu na planecie po lewej). Mam nadzieję, że wszystko jasne i uda Ci się to naprawić. Pozdrawiam i jakby co to śmiało pisz i postaram się pomóc :)

Odnośnik do komentarza

Daj ten worweczek w drugim rzędzie - oki to wybieram i tutaj nie mam gdzie przejść na ostatnią stronę, ponieważ włącza mi się okno Collected Objects i zaczyna się od Balls, potem Bits And Bobs, Cogs, Concepts, Contrapotions, Creautres, Dangerous Creatures itd. to mam wszystko odrazu po otwarciu tego woreczka, w prawo ani w lewo nie mogę iść.

 

Natomiast woreczka w trzeciej kolumnie nie mogę w ogóle otworzyć. Nie wiem, może to dlatego, że ja jeszcze w ogóle nie robiłem żadnych poziomów itp.

 

Więc co zrobić?

 

I mam pytanie to stracę te wszystkie przedmioty co w przechodzeniu levelów story zbierałem?

 

Dzięki za pomoc z góry!

 

Odnośnik do komentarza

Hmmm.. nie mam żadnego przechodzenia na kolejne strony klawiszami R1 i L1.

 

Robie tak, w POD wybieram planetę po prawej stronie MY MOON, potem klikam na zielone kółko, potem CREATE, potem, BLANK LEVEL, potem włącza mi się pusta plansza, klikam kwadrat, biore woreczek z lewej strony ze środkowego rzędu <GOODIES BAG> i mam to listę o której pisałem COLLECTED OBJECTS i tutaj R1 ani L1 nie działa.

 

Próbuję ten Trójkąt i X wciskać, ale nie działa na tym.

 

hmmm.. żadnego trzeciego woreczka nie mam.. i nie wiem jak to zrobić niestety.... :(

Odnośnik do komentarza

witam. i ja mam problem. chodzi o to iż jest kilka plansz które ni jak nie moge ukończyć we dwoje jest tylko opcja na 4 osoby. a więc jak to zrobić żeby były 4 osoby do zaliczenia poziomu na 100 % a jeśli chodzi o gre online to nie moge tego dac jest tylko-play-

 

dzieki za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...