Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kilka miesiecy temu kupilem na ps home kask z killzona za 5zl jakis czas temu ten ze kask zniknal nie mam go ja nie ma go w tym sklepie, widac go tylko na jednym z zapisanych chlopkow ale jak wlaczyc tego chlopka to jest bez kasku, wyglada to jakby wycofali te kaski ze sklepu i przy okazji wszystkim ktorzy go zakupili, mowiac prosto okradziono mnie na ps home, do kogo sie zwrocic?

Odnośnik do komentarza

kilka miesiecy temu kupilem na ps home kask z killzona za 5zl jakis czas temu ten ze kask zniknal nie mam go ja nie ma go w tym sklepie, widac go tylko na jednym z zapisanych chlopkow ale jak wlaczyc tego chlopka to jest bez kasku, wyglada to jakby wycofali te kaski ze sklepu i przy okazji wszystkim ktorzy go zakupili, mowiac prosto okradziono mnie na ps home, do kogo sie zwrocic?

 

Na infolinie SCEP

 

 

Dział Pomocy Technicznej

Sony Computer

Entertainment Polska

tel. 0801 230 000

 

 

 

Odnośnik do komentarza

kilka miesiecy temu kupilem na ps home kask z killzona za 5zl jakis czas temu ten ze kask zniknal nie mam go ja nie ma go w tym sklepie, widac go tylko na jednym z zapisanych chlopkow ale jak wlaczyc tego chlopka to jest bez kasku, wyglada to jakby wycofali te kaski ze sklepu i przy okazji wszystkim ktorzy go zakupili, mowiac prosto okradziono mnie na ps home, do kogo sie zwrocic?

 

Na infolinie SCEP

 

 

Dział Pomocy Technicznej

Sony Computer

Entertainment Polska

tel. 0801 230 000

 

 

 

 

kilka miesiecy temu kupilem na ps home kask z killzona za 5zl jakis czas temu ten ze kask zniknal nie mam go ja nie ma go w tym sklepie, widac go tylko na jednym z zapisanych chlopkow ale jak wlaczyc tego chlopka to jest bez kasku, wyglada to jakby wycofali te kaski ze sklepu i przy okazji wszystkim ktorzy go zakupili, mowiac prosto okradziono mnie na ps home, do kogo sie zwrocic?

 

Na infolinie SCEP

 

 

Dział Pomocy Technicznej

Sony Computer

Entertainment Polska

tel. 0801 230 000

 

 

 

dziękuje

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czy jest jakaś lista gier które dają bonusy do home?

zauważylem ze tekken6 dodaje kilka ubranek za darmo, jakie jeszcze gry maja taki bonus?

 

nie podnieca mnie kupowanie za kase ubbrań ze sklepu (zwlaszcza ze sa średnie) , a jednoczesnie nie chce chodzic ubrany jak 80% innych ludzików ;p

 

 

edit na wiki znalazłem kawałek o tym ale ciekawi mnie jakie ejszcze gry coś dodają do homa (bardziej chodzi mi o ubrania i domek a nie o "miejsca spotkań" w ktorych gracze łażą

 

"Some games, such as Namco Museum.comm/Essentials, Street Fighter IV, Resident Evil 5/Biohazard 5, SingStar (Europe), Makai Senki Disgaea 3 (Japan),[109], Minna de Spelunker (Japan), Catan (Japan), Batman: Arkham Asylum, Tekken 6, Buzz!: Quiz World, and White Knight Chronicles support Home rewards. The users receive the rewards by earning certain trophies in the game itself or by simply launching the game in their PS3. The inFamous demo and the Namco Museum.comm/Essentials demo also support Home rewards."

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sam odpowiem na swoje pytanie

 

widze ze male jest zainteresowanie homem, ale moze komus sie przyda, komus kto jak ja nie chce byc ubrany jak wiekszosc ludzi w jedno z 4 podstawowych ubranek a zarazem nie chce wydawać prawdziwej kasy na nieprawdziwe rzeczy ;p

 

lista rzeczy jakie mozna zdobyc w home za free

http://boardsus.playstation.com/t5/PlayStation-Home-General/All-HOME-Prizes-Collectibles-and-Freebies-Updated-2-10-10/m-p/42381587

 

 

dodatkowo rzecz ktorą wczoraj odkryłem: w centrum handlowym w sklepach wiele rzeczy jest za darmo, cena 0,00zł , mozna bez problemu

"kupić za darmo", okolo 20-30 roznych ubrań i kilka mebli, lepsze to niż nic

jedyna niedogodnosc to że trzeba przeleciec po przwszytkich itemach zeby znalesc te darmowe bo na liscie cena sie nie wyświetla wiec trzeba do każdego wejść

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Elo

 

Mam mały problem, tzn. włączyłem sobie przed chwilą HOME i wyskoczyło mi ze musze zaktualizowac go do wersji 1.36, więc naciskam ok, pokazuje się napis "czekaj" i resetuje mi się konsola (3 szybkie piknięcia), próbowałem 3 razy zaktualizować i cały czas jest to samo, wiadomo wam coś na ten temat?

 

 

jak wyskoczy aktualizacja 1.36 wciśnij 0 (cancel) - Wyloguje Cie z PSN i przejdzie na obraz tytułowy Home,wtedy login do PSN z powrotem i powinno normalnie ściągnąć 1.36 .

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...