Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wszyscy marudzili, że w Home nic się nie dzieje. A jak zaczęło się coś dziać to nikogo to nie obchodzi. Zadania są dosyć ciekawe i wciągające. Na razie miałem problem jedynie ze znalezieniem ulubionego zespołu Jess. Blog Miguela, mimo że zawiera trochę ciekawych rzeczy, jest ogólnie nudny. Znalezienie jednego zdania zawierającego podpowiedź jest żmudne i męczące. Na razie jeszcze mnie to bawi. Czekam na nowe zadania.

 

Niestety zabawę psują sami użytkownicy Home. Jeśli zapytasz kogoś o wskazówkę to poda ci od razu gotowe rozwiązanie. Jest też sporo osób, które nawet po przeczytaniu kluczowej podpowiedzi nadal nie wiedzą o co chodzi. Nawet nie starają się samodzielnie rozwiązać zadania. Oczekują gotowej odpowiedzi. Jaki w tym sens?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Co przynęta dla ludzi, by częściej odwiedzali Home ? :P.

Tak w ogóle dobra inicjatywa, może właśnie wrzucenie "czegoś" co sprawiłoby że w Home mamy coś do roboty, rzeczywiście sprawi że częściej odwiedzimy dom ?.

Psychiczne to trochę, przypomina mi Matrixa.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

O ile pierwsze zadania są dosyć ciekawe i wymagające tak kolejne są przeznaczone dla dzieci. Trochę szkoda bo cały ten hype wskazywał na zupełnie coś innego. Nie warto tracić czasu na takie pierdoły kiedy na rynku jest tyle genialnych produkcji. Chyba, że jest się fanem Nintendo Wii.

 

Porażka jak dla mnie. Mając do wyboru Xi lub Dead Space wybieram to drugie. Oczywiście Xi ma już rzesze wiernych fanów a nowe strony internetowe pojawiają się jak grzyby po deszczu. W pewnym sensie (o ile ma to w ogóle ma jakiś sens) Xi spełniło swoje zadanie. Przez pewien czas wzrosło zainteresowanie Home a uzależnieni użytkownicy dostali pożywkę, kolejny powód żeby przesiadywać tam dłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Porażka jak dla mnie. Mając do wyboru Xi lub Dead Space wybieram to drugie.

 

No ale nie zapominajmy, że to pierwsze jest za darmo, więc troche inne kryteria oceny należało by przyjąć, c'nie. "Darowanemu koniowi nie zagląda sie w zęby".

 

Sam zrobiłem pierwsze zadania i wróciłem do normalnych gier, ale do Xi jeszcze wróce. Przydałyby sie za to jakieś trofea albo dodatkowe ciuchy. A jak narazie widze że żadnych nagród nie ma. Tak czy owak Xi daje jeszcze lepsze widoki na przyszlość i ujawnia jeszcze wiekszy potencjał całej idei home. Jak dla mnie powinni jeszcze do niej zaimplementować euphorie, wiecej ruchów postaci (skok, ciosy) i jakieś wieksze miejscówki (w stylu liberty city) i jak dla mnie wystarczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie jest do zdobycia ta darmowa nowa przestrzeń? Byłem w sklepie i pojawiła się nowa przestrzeń, ale trzeba za nią bulić 18pln...

Nieważne, już wiem. Na USA jest za darmoszkę... A nie wiecie, czy jak będę chciał zalogować się na USA Home to będę miał zablokowane kolejne miejsce na dysku?

Edytowane przez boski_karol
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

The Killzone 2 Visari Throne Room, jest apartamentem obecnie dostępnym dla wszystkich, znajdziecie go w Estates w Shopping Center.

Jak już zostało wyżej wspomniane należy śledzić EU Blog oraz www.Killzone.com, gdzie znajdziecie informacje dotyczące kodów promocyjnych, dzięki którym będziecie mogli nabyć przedmioty przydatne w umeblowaniu Waszych apartamentów w klimacie Killzone.

 

 

SOCOM Tactical Operations Centre, ta przestrzeń również jest już dostępna a znajdziecie ją na World Map.

 

inFamous 'Abandoned Docks of Empire City' to przestrzeń, w której będziecie mieli szansę pograć w mini grę Reaper Shock.

 

EA Sports, przestrzeń ta została ponownie zaktualizowana, wprowadzono w niej kilka interesujących zmian dotyczących Wyścigów i Pokera oraz wprowadzenie Golfa. To wszystko jest dostępne w EA Sports Complex na World Map.

 

źródło playstation.pl

 

 

Ten temat tu zdycha... może czas pomyśleć o przeniesieniu go.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sory, może już było ale nie dam rady przeczytać 29 stron. Pomożecie ?

 

Otóż mam headset (firmy Logitech)- wszystko skonfigurowałem, mogę rozmawiać głosowo z kolegą. Ale gdy wchodzimy na HOME słyszymy sie tylko wtedy, kiedy ktos do kogos zadzwoni. Niby gdy nacisnę R2 mój głos powinni słyszeć wszyscy dookoła. Może mam cos zle skonfigurowane ? Pomóżcie <prosi>

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Temat powinien zostać przeniesiony. Po trochu zaczyna się coś dziać. inFamous i EA space dają rade. Jeśli zoptymalizują kod to może więcej ludzi zacznie się tym interesować. Na razie odstraszają liczne błędy i zwiechy. A Capcom jak zwykle daje dupy bo musiałem ponownie ściągnąć RE5 space a właściwie nic się tam nie zmieniło. Miała być jakaś mini-gra, dodatkowy sklepik i archiwum. Wciąż widnieje napis "coming soon". Właściwie to już chyba się nie doczekamy bo minęły trzy miesiące już a ludzi znudziło to miejsce.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wchodząc do home mamy niemcow i francozow protugalczykow + mniejszosc narodowa Polacy.

Czy tylko mnie home nie paruje z polakami ? odwiedzam home srednio raz na dwa tygodnie... albo jak sa jakies ciekawe aktualizacje.

i ... spotkalem jednego polaka XD jak tylko jestem w home to latam i nawoluje polakow ale to nie przynosi skutku po za tym jednym jedynym przypadkiem, nickow nawet srednio polskich tez nie widze bo odrazu bym gonił delikwenta xd . a moze tylko ja jeszcze nie odinstalowalem home ? XD

i to jest powod dla ktorego srednio lubie ta rozrywke !

trzeba to zglosic Hirai'owi :D

Odnośnik do komentarza

a parowało kiedykolwiek z Polakami?Bo wg mnie zawsze trafienie na Polaka zależało od faru.

 

Zresztą Home to niewypał i praktycznie martwy projekt który z tego co widzę nawet Sony olewa i nie ma na niego pomysłu.Raz na ruski rok wyjdzie jakaś przestrzeń,przeważnie z gry która już rok jest na konsoli itp.Szkoda bo potencjał w tym był

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...