Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie to jest śmiech na sali. Oczywiście można się popedalić, zrobić sweetaśny domek, podrywać Hiszpanki i grać w kręgle, ale... Na Boga, czekałem na to 2 lata, a dostałem jedno mieszkanko, mały placyk, kręgielnię i kino. A to wszystko z grafiką niewiele lepszą od tej która jest w The Sims 2. Chociaż potańczyć mogę. Takie coś to oni powinni robić góra miesiąc :o

Do tego dochodzi masa bugów i 6 par koszulek. Oj Sony dało ciała i to porządnie. Jestem rozczarowany. Bo ile można stać na małym placu i chodzić w kółko?

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza

Wiecie póki co to beta, nie finalny produkt ..... . Moim zdaniem służy po to by posiadacze PS3 potrafili z tego contentu korzystać, prawdziwy "cel" home nie został dotychczas pokazany, wiele miejscówek przecież nawet nie ma. Największym rozczarowaniem może być to że Sony tak z tym się grzebie, zapowiadano najprawdziwsze web 2.0 - w którym za pomocą takiej interakcji zdobędziemy informacje jak nigdzie indziej (spotkania z producentami itp - grubymi rybami słowem), ma być miejscem interaktywnych spotkań między posiadaczami PS3, to nie mają być SIMSY, to ma być powiększenie możliwości kontaktu ze światem za pomocą PS3.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Wiecie póki co to beta, nie finalny produkt ..... .

 

Rzeczywiście :lol: , wstyd się przyznawać ze to beta w ogóle. A to będzie cały czas takie małe? Czy może przez kolejne 2 lata dorobią nowy sklepik i kawałek parku?

już kiedyś pisałem o tym samym w tym temacie gdy dostałem zaproszenie do bety zamkniętej.Chodząc po Home ma się wrażenie,że cały projekt Sony zaczęło robić w wakacje 2008 i do grudnia wyczarowali 4 lokacje.To się w pale nie mieści ,że te parę pokoików robili tyle czasu...a jeśli serio w zanadrzu mają dziesiątki nowych pokojów już gotowych i odpicowanych to podajcie mi choćby jeden racjonalny powód czemu ich jeszcze tutaj nie ma....

Odnośnik do komentarza
Bo jestem Soniakiem i czuję to w kościach

A ja jestem Dr.Czekolada - i nie wierzę że Sony to AŻ takie ciule.

a jeśli serio w zanadrzu mają dziesiątki nowych pokojów już gotowych i odpicowanych to podajcie mi choćby jeden racjonalny powód czemu ich jeszcze tutaj nie ma....

Only Sony know's the truth .... Uważam po prostu że chcą to wszystko starannie przygotować, może nowe miejscówki to właśnie będą posiedzenia developerów ?, zapomnieliście też o współpracy z grami ? (nagrody za trophies/ umawianie się na mecze). Co jak co ale o Home nie ma tak naprawde potrzeby źle psioczyć, nie wydał nikt z was pieniędzy przecież na to (chyba że na nowy fotel albo mieszkanie lol :P), obędzie się z textami - "szit, ląduje na pchlim targu ! (XD)", poza tym - określenie "gra" dla tego samo w sobie również nie byłoby na miejscu. To jest content i niech Sony robi go ile trzeba, jest nierozłączalną częścią PS3 - najwyżej go usuniecie z dysku i oszczędzicie miejsca na hdd :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Wiecie póki co to beta, nie finalny produkt ..... .

 

Rzeczywiście :lol: , wstyd się przyznawać ze to beta w ogóle. A to będzie cały czas takie małe? Czy może przez kolejne 2 lata dorobią nowy sklepik i kawałek parku?

już kiedyś pisałem o tym samym w tym temacie gdy dostałem zaproszenie do bety zamkniętej.Chodząc po Home ma się wrażenie,że cały projekt Sony zaczęło robić w wakacje 2008 i do grudnia wyczarowali 4 lokacje.To się w pale nie mieści ,że te parę pokoików robili tyle czasu...a jeśli serio w zanadrzu mają dziesiątki nowych pokojów już gotowych i odpicowanych to podajcie mi choćby jeden racjonalny powód czemu ich jeszcze tutaj nie ma....

No wlasnie :)

jak to jest... ile jest lokacji i jakie..

ile mozna miec swoich domow?

Odnośnik do komentarza

Są 2 mieszkanka, jedno podstawowe + za jedyne 18 zł, odrobinę większe dwu poziomowe. Lokacje są 4, ale zrobione tak na odwal się. Jest główny plac, kino (tiaaa rzeczywiście, szit taki), kręgielnia i sklep. Wszystko na maxa uproszczone. Na placu głównym jest pseudo park wielkości ubikacji w Tibii gdzie można pograć w szachy. Dookoła stoją reklamy na których Sony zarabia kasę. To wszystko. Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Są 2 mieszkanka, jedno podstawowe + za jedyne 18 zł, odrobinę większe dwu poziomowe. Lokacje są 4, ale zrobione tak na odwal się. Jest główny plac, kino (tiaaa rzeczywiście, szit taki), kręgielnia i sklep. Wszystko na maxa uproszczone. Na placu głównym jest pseudo park wielkości ubikacji w Tibii gdzie można pograć w szachy. Dookoła stoją reklamy na których Sony zarabia kasę. To wszystko. Nic więcej.

To faktycznie troszke siara...

Moze pelna wersja cos zmieni.

A tak sie napalilem na ta bete....

Odnośnik do komentarza
już kiedyś pisałem o tym samym w tym temacie gdy dostałem zaproszenie do bety zamkniętej.Chodząc po Home ma się wrażenie,że cały projekt Sony zaczęło robić w wakacje 2008 i do grudnia wyczarowali 4 lokacje.To się w pale nie mieści ,że te parę pokoików robili tyle czasu...a jeśli serio w zanadrzu mają dziesiątki nowych pokojów już gotowych i odpicowanych to podajcie mi choćby jeden racjonalny powód czemu ich jeszcze tutaj nie ma....

Ficuś, ja Ci podam racjonalny powód, dlaczego nie ma tych wszystkich pokoi :).

 

Po prostu Sony ma ogromny problem ze stabilnością HOME. Nie potrafią zrobić tego, żeby przy takiej ilości ludzi i lokacji, sensownie to funkcjonowało. Prawdopodobnie całe HOME się sypie, jeżeli lokacji jest już koło dziesięciu, a przy tym setki ludzi odwiedzających te lokacje. Myślisz, że czemu Microsoft nie chciał zrobić czegoś na wzór HOME? Dlatego, że jako firma softwarowa wiedzą, że zajmie to lata, a zarazem będzie bardzo ciężko mieć stabilność. Sony nie potrafi porządnie sklecić PSN, a co dopiero HOME. Cała prawda. :rolleyes:

 

A tych lokacji na pewno nie zrobili w tym czasie, bo już przed wakacjami, była zamknięta beta, dla wybranych użytkowników PS3 (tych bet zamkniętych było już kilka).

 

 

Odnośnik do komentarza
Po prostu Sony ma ogromny problem ze stabilnością HOME. Nie potrafią zrobić tego, żeby przy takiej ilości ludzi i lokacji, sensownie to funkcjonowało. Prawdopodobnie całe HOME się sypie, jeżeli lokacji jest już koło dziesięciu, a przy tym setki ludzi odwiedzających te lokacje. Myślisz, że czemu Microsoft nie chciał zrobić czegoś na wzór HOME? Dlatego, że jako firma softwarowa wiedzą, że zajmie to lata, a zarazem będzie bardzo ciężko mieć stabilność. Sony nie potrafi porządnie sklecić PSN, a co dopiero HOME. Cała prawda. :rolleyes:

 

Zgadzam się w 100%! I dlatego uważam też że Sony powinno zamknąć ten projekt bo w tym tempie rozwoju to zdąży PS5 wyjść zanim Home osiągnie pełną funkcjonalność. Jaki sens ma w tej chwili Home? Jest niczym innym jak klonem Second Life, czyli wirtualnym światem dla kalekich emocjonalnie ludzi, którzy nie umieją poradzić sobie w świecie rzeczywistym (wystarczy spojrzeć na "dziwnie" tańczącą watahę samców rzucających się na nieliczne avatary płci pięknej).

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Jaki sens ma w tej chwili Home? Jest niczym innym jak klonem Second Life, czyli wirtualnym światem dla kalekich emocjonalnie ludzi, którzy nie umieją poradzić sobie w świecie rzeczywistym

 

To samo sie mówi o forach internetowych.

 

I co? I chuj.

 

Ide obadać strefe red bulla ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...