Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To nie o to chodzi, latanie jest traktowane jako gra na automacie, więc w danym miejscu (a są chyba 3 miejsca) może grać tylko jedna osoba. Gdy ona skończy, to opcja grania pojawia się niezależnie czy ktoś przy nas stoi (pod warunkiem że stoimy blisko). Niestety wiele ludzi czuwa i bardzo szybko odpalają gre, więc ciężko zauważyć kiedy ta opcja się pojawia.

Odnośnik do komentarza

Dziś wpadłem do centrum handlowego i wyczaiłem kilka mebelków i ciuchów w Diesel'u za darmo . Promocja jakaś ? czy może wałek w becie?

 

Kiedy ma ruszyć pełna wersją HOME?

 

I tak swoją drogą przydałoby się osobne sub forum dla HOME.

Kiedy ruszy , będzie tutaj za mało miejsca,

już jest.

 

 

 

 

Ps: udało mi się polecieć w red bull race.Ot taka gierka bez potrzebnych jakiś wygórowanych umiejętności. Ranking by się przydał.

Zapewne w pełnej wersji wszystkie dostępne gry będą takowe miały.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

Ja do HOME czasami wracam, żeby pogadać z dziewuchami jak żona nie patrzy ;) A tak na poważnie to jest tam ciekawa atmosfera i fajni ludzie. Telebimy doskonale spełniają rolę informacyjną i nadają "realności" temu wirtualnemu miejscu.

Wszystkiego na razie mało jednak i ciężko wyrokować. Zdaję sobie sprawę, że to wersja beta, ale wątpliwe by coś poza ilością dostępnych ciuchów et cetera się zmieniło. Ludzie nadal będą tańczyć na ulicy i gadać w swoim języku, przez co zanim dokopałem się do władających anglosaskim ludzi musiałem przebrnąć przez "ja ja naturlisch" nazi...znaczy się niemców, "O' Le" hiszpanów i "Bonjour" francuzów.

Bida, panie bida z nędzą i nowa się ciśnie - ale daję DOMowi kredyt zaufania, bo widzę że pomysł jest w podstawach dobry, a nawet godny - tylko ludzie muszą go dobrze rozwinąć i poprowadzić. Przyda się więcej konkursów i wszelkiego rodzaju gier i zabaw. Nie chodzi mi od razu o wrzucenie dungeonu z bossem tylko jakieś takie (siakie) przyziemne spotkania ze znanymi producentami gier, interaktywne ekskluzywne relacje dostępne dla wszystkich użytkowników DOMu, ale mający charakter wyłącznościowy, na których będziemy się dowiadywać czegoś przed 'światem' itd. Na pewno urozmaici wypady do DOMu. Póki co to beta sama sobie podcina gałąź na której siedzi, bo zamiast dawać przedsmak czegoś wyszukanego, serwuje nam przeterminowane danie ;)

Więcej lokacji a 'la FAR CRY (ogólnie opartych na znanych grach) pewnie pozytywnie wpłynie na częstotliwość odwiedzających...

 

 

Odnośnik do komentarza

Do HOME podchodziłem kiedyś z nadziejami, a obecnie jak już zobaczyłem co i jak to trochę ochłonąłem. Zacznę od minusów tego całego domu:

-Klaskanie,Śmiech są bezdźwięczne tj. jak klaszczę to chcę to słyszeć, jak się śmieję to chcę słyszeć śmiech, przecież takie rzeczy to w World of Warcraft już wiele lat są...

-tak samo jak sama postać, martwe oczy, zamknięte usta, siadanie, chodzenie itd. jak sztywna kukła, postacie także nie robią tak prozaicznej czynności jak oddychanie, a to wszystko i o wiele więcej emocji z dźwiękiem jest we wspomnianym WoW

-Wygórowane polskie ceny produktów, 7 złotych za koszulkę to kpina...

-Bardzo dużo niewidzialnych ścian, nie można wejść nawet troszkę do wody na głównym placu, wchodzenie po schodach jest też dość sztuczne,

-Denerwują loadingi przy wchodzeniu do każdej lokacji co przy takich obrazkach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...1b6747f016.html

 

wywołuje śmiech na sali, a WoW ma już swoje lata...

 

Jeśli chodzi zaś o plusy to:

-Fajnie jest się spotkać ze znajomymi z forum itd. by zwyczajnie pogadać w jakiejś klimatycznej chacie, umówić się na granie i inne tego typu rzeczy, przecież Zgredy nasze kochane mogą robić swoje Extreme Party w wersji wirtualnej xD

-Cieszą różne minigierki, a raczej nagrody za wygranie w różnych grach, przydałoby się tylko więcej tego

-Wygląd niektórych miejscówek zasługuje na to by stanąć i się popatrzeć, brakuje tylko ruchu wody, chmur, powiewających liści, a byłoby naprawdę pięknie

-Fajnie wygląda również integracja/wsparcia Home z grami, ale to póki co słabo jeszcze jest. Beta Namco Museum robi świetny użytek z tego i za achievementy w grze zdobywamy itemy do Home co cieszy niezmiernie. Jak wyjdzie pełna wersja tego to na pewno nie omieszkam zakupić nie tylko by pograć w klasyki, nabić trofea czy też zdobyć właśnie te świetne itemy

 

Jeśli usługa będzie się ładnie rozwijać i wprowadzą wspomniane przeze mnie aspekty to może być naprawdę bardzo fajne wirtualne życie, ale raczej jako przerywnik i odskocznia od zwykłego grania.

 

 

PS. Kupiłem sobie garnitur, a w zasadzie marynarkę, bo tylko 3 złote reszty zostały mi na koncie i wygląda naprawdę fachowo, ale nie mam spodni i wyglądam obciachowo xD. Zakupię pewnie jeszcze spodnie i buty do kompletu i to tyle z moich zakupów, bo jeśli już coś tam po kupię to tylko jak mi zostanie reszta z zakupów w PS Store lol.

Odnośnik do komentarza

Pomysł Home - zaje..ty szkoda ze engine niedopracowany (sztuczne ruchy postaci, wszedzie niewidzialne sciany itp.) Co mnie tez niemiło zaskoczyło to PŁATNE dodatki (rzeczy, meble itp.) Już widze jak ktoś poleci kupić koszulke za 10 zł ( patrzac na nasze polskie realia i zarobki). Czekam az sie rozwinie HOME i oby na lepsze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po miesiącu postanowiłem włączyć Home by zobaczyć czy czegoś nie dodali.Pojawiły się dwie nowe atrakcje

-jakaś daremna mini gierka na głównym placu

-lokacja RE5

 

Dalej bieda i dalej nie widzę sensu by uruchamiać tego tworu ale Capcom pokazało swoją lokację wg mnie w jakim kierunku powinien iść Home-bardzo ciekawa miejscówka,co więcej ma bardzo dużo atrakcji ,które można uruchomić posiadając wersję sklepową RE5 co uważam ,za mega plus bo obecnie żadna gra nie jest zintegrowana z Home,a jakiś czas temu SCE chwaliło się,że będzie ich pełnp..baa... największy hit tego półrocza sony czyli Killzone2 nie ma nawet swojej miejscówki...:/

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie: czy ktoś gdziekolwiek znalazł info kiedy zniknie napis BETA? Czy Sony dało jakiekolwiek info? Bo następna wiosna za pasem a zaraz potem będzie lato i... i sami wiecie co - następny rok obietnic ucieknie.

 

Odnośnik do komentarza

http://community.eu.playstation.com/playst...p;thread.id=521

 

Kolejna akcja promocyjna w stylu "I love bees" or something. Nikt jednak nie ma pojęcia o co chodzi?

Dzisiaj wchodząc do Home w zakładce news wyskoczył jakiś fragment kodu. Z początku myślałem, że to błąd programistów. Wieczorem znalazłem jednak ten temat.

Dziwna sprawa. Wprowadza zamieszanie i chaos zamiast rzeczywistego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...