Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskakuje mi blond polaczenia z serwerem macie tez tak teraz? pisze z ps

Mistrzu niebieski czy ty przypadkiem nie napadłeś na mnie kiedyś z tekstem że nie umiem pisać po polsku? To był "BŁĄD" <_<

 

Ja rozumiem że to jest Beta ale od kiedy ten Home jest zapowiadany? Od czasów premiery konsoli praktycznie. I oni nie przewidzieli przeciążenia serwerów? Zamiast kłapać dziobem co w tym Home ma nie być, dokupili by kilka i może dzięki temu połączył bym się chociaż raz a tak nie udaje mi się to od trzech dni...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Mistrzu niebieski czy ty przypadkiem nie napadłeś na mnie kiedyś z tekstem że nie umiem pisać po polsku? To był "BŁĄD"

 

blond to chyba masz włosy.

 

pisze z ps

 

1. Czytajcie zanim coś napiszecie, ludzie!

 

2. Ja jestem Szatyn.

 

3. Na poprzedniej stronie jest odpowiedź. Przepraszam, ale i mnie zdarzają się zaćmienia umysłu.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
w kazdej mini grze można coś zdobyć? napiszcie ile leveli jest np w icebreake jesli mozecie ;p

 

Szukając potwierdzenia infa o Trofeach do echochrome natknąłem się na ciekawe info w sprawie możliwości odblokowania dodatków do Home Beta w grach arcade - jeśli już było to sorry ;)

 

Receive 4000 points on Level A (gloves, shirt, pants, shoes that resemble echochrome character)

Receive 6,000 points on Level B (shirt)

Receive 10,000 points on level A (trophy*)

Receive 10,000 points on Level B (trophy*)

 

Ice Breaker (Level Unlocked may depend on score) -

Beat level 5 (beanie)

Beat level 8 (shirt)

Level 12 (pants)

Level 20 (trophy*)

 

Carriage Return - Unknown

 

*Trophies are Furniture, under the Ornaments Category.

 

Źródełko info o Home

 

Teraz już wiem co za białe ufoki chodziły po placu - to po prostu był ludek z echochrome :D

 

Odnośnik do komentarza

Drugi dzień od premiery i nadal nie mogę się połączyć. Cudownie. Dobrze chociaż, że miałem okazję przetestować to "cudo" trochę wcześniej, ale z chęcią zobaczyłbym na własne oczy co się zmieniło.

 

Zapomniałbym o pięknych ząbkach na logo Domu (właściwie w obecnej formie to raczej Zalanej Lepianki). Świetna rzecz :ermm:.

Odnośnik do komentarza

Serwery w Home to poprostu lipa - zalogowałem się może za 70-80 razem (Neostrada 1Mb/s) - zdążyłem dwa piwa wypić nim się zalogowałem.

TRAGEDIA !!!! :huh:

Rozumię że jest to Beta ale bez przesady - tak dłuuuuuuuuuuugo dłubali przy tym a takie problemy i w ogóle nie jest to aż tak rozbudowana usługa.

Od czasu pierwszej zapowiedzi do dziś Home powinno być dużo większe, mieć więcej bajerów i powinno być dużo bardziej funkcjonalne (np. mogłyby koło ksyw być flagi z jakiego koleś/laska jest kraju).

 

Podsumowując - chyba jest to jakaś Beta - Bety :lol:

Odnośnik do komentarza
Najlepsze jest to że wchodząc na profil USa zalogowywuje cię za PIERWSZYM razem. To samo na japońskim.

Mnie jakoś nie - na USA też umie sypnąć błędem, na polskim po kilku próbach lepiej nie wspominać. Za to polecam obczaić grę uncharted (w pokoju o uncharted oczywiście) w home - genialna :D Niby banał a bardzo fajnie się gra (oprócz chyba 4ciej planszy w której nie widać co trzeba zrobić). No i można wygrać kody do dodatkowych pokojów =]

 

villain - czemu taką mine dałeś, nie podoba ci się pingwinek? :P

Odnośnik do komentarza
villain - czemu taką mine dałeś, nie podoba ci się pingwinek? :P

 

Bo myslalem, ze cos ciekawszego bedzie a za pociagi chyba w ogole nic nie ma ...?

 

Tez na szczescie nie mam problemow z logowaniem - przewaznie kolo 3 proby daje rade - do japonskiego tez calkiem szybko, ale to dlateo, ze byla wtedy 6 rano w Japonii ;-) niestey bez klawy na japonskim nie da rady - za dlugo trwa pisanie, a maja dodatkowe miejscowki.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem HOME i jak na ten cały hype nie ma w nim na dłuższą metę nic ciekawego! Ile będziecie grać w Icebreakera? Czy takie fajne jest poznawać tony ludzi z innych zakątków świata? Szczytem jest naciąganie ludzi za płacenie za fotel czy dywan. Ja wolę i chcę grać w gry a jak będę chciał kogoś poznać pójdę na imprezę. Jako wirtualne menu mogło by się to przyjąć ale chyba za dużo ograniczeń...

Odnośnik do komentarza

Ja nie zamierzam narzekać. Mam kilku znajomych na PSN z którymi spedziliśmy dziesiatki , a może to już setki ,godzin online. Podoba mi się że zamiast grać w poważne gry możemy spotkać się w wirtualnym śwecie i pogadać czy pograć w billard. Technologia 2005 roku czy nie ja jestem zadowolony. A do tego za nic nie płace. Ani za PSN ani home ani gry w samym home. Ice Breaker - 45200 punktów. I pingwinek stoi w domciu:D. Nie wiece może jak siedostać do pokoju uncharted?

Odnośnik do komentarza

Gość sam w sobie mnie nie obchodzi, po prostu mam podobne zdanie co do strzechy. Poczekamy, zobaczymy. Póki co - profilaktycznie sprzątać mieszkania nie będę.

 

Kilka flashbacków:

 

"It's another reason to play PS3 every day" - Phil Harrision (marzec 2007)

 

Phil wspomina o możliwości wykorzystania stworzonego w HOME avataru/postaci w innych grach, choć jak twierdzi przeniesienie go nie będzie łatwe. Póki co są pewne problemy natury technicznej - Phil Harrision (marzec 2007)

 

"Sony will attempt to place you in an environment you're most likely to have fun" - Phil Harrision (marzec 2007)

 

 

Odnośnik do komentarza
I pingwinek stoi w domciu:D.

 

 

Też przeszedłem IB. Po około pół godziny wywaliło mnie z Home. O dziwo zalogowałem się za pierwszym razem. Wchodzę a pingwin zniknął :/ - nie tylko ze stołu ale w ogóle z ornaments. Buty z IB też ktoś gwizdnął. I teraz znowu będę musiał wpychać te kulkę do znaczka home...no ale to w końcu beta...

Odnośnik do komentarza
I pingwinek stoi w domciu:D.

 

 

Też przeszedłem IB. Po około pół godziny wywaliło mnie z Home. O dziwo zalogowałem się za pierwszym razem. Wchodzę a pingwin zniknął :/ - nie tylko ze stołu ale w ogóle z ornaments. Buty z IB też ktoś gwizdnął. I teraz znowu będę musiał wpychać te kulkę do znaczka home...no ale to w końcu beta...

 

 

 

No w(pipi)ić się można. Znowu przeszedłem Ice breakera i znowu za(pipi)ali mi pingwina, przynajmniej buty tym razem zostawili :P Czy ktoś wie na jaki email wysyła się ten ich (pipi)y "feedback" ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...