Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Ja w Home byłem chyba tylko raz i już nigdy więcej tam nie zajrzałem. Pomysł może był i dobry ale moim zdaniem czegoś w tym wszystkim jednak zabrakło. Może jeszcze za wcześnie na takie przedsięwzięcia? Może sami gracze nie są na to gotowi? Sam nie wiem. Sony jednak w ostatnim czasie nie wspomina niczego związanego z unowocześnianiem Home.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 7 lat później...

Nie, na PS3 tylko

Cytat

Greetings Home Veterans! Today has been a monumental day for the Destination Home Team x PSOne Emulation Team, as we have finally hit a point in our development to have full lobby sessions working on the original PlayStation 3!

This means users can join public/private lobbies just like the good ole' times on PlayStation Home!

In this teaser, you can see that we have some fan-favorite spaces e.g., The Hub, Bowling Alley, Playground, etc. that are ready to be re-explored by our core fan base.

By you guys donating much-needed Home data from your personal PlayStation 3 consoles, the team would like to say THANK YOU, for making this possible!

 

This showcase/test was completed on 11/23/2021!

Best regards, The Destination Home Team.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytam to ta grupa przywróciła online już w kilku grach jak Motorstorm

Cytat

PSONE also supports a number of other PS3 games, including Warhawk, SOCOM Confrontation, Killzone 2, Twisted Metal Black and Calling All Cars.

It’s currently in the process of trying to add more games to its server, including Resistance, Wipeout HD and Ratchet & Clank: Up Your Arsenal.

https://www.videogameschronicle.com/news/motorstorms-ps3-multiplayer-has-been-resurrected-by-a-fan-group/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...