Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

I pingwinek stoi w domciu:D.

 

 

Też przeszedłem IB. Po około pół godziny wywaliło mnie z Home. O dziwo zalogowałem się za pierwszym razem. Wchodzę a pingwin zniknął :/ - nie tylko ze stołu ale w ogóle z ornaments. Buty z IB też ktoś gwizdnął. I teraz znowu będę musiał wpychać te kulkę do znaczka home...no ale to w końcu beta...

 

 

 

No w(pipi)ić się można. Znowu przeszedłem Ice breakera i znowu za(pipi)ali mi pingwina, przynajmniej buty tym razem zostawili :P Czy ktoś wie na jaki email wysyła się ten ich (pipi)y "feedback" ??

Pingwina to ty dostaniesz jak zasłużysz:) Poprostu jeszcze do niego nie dorosłes :P

Odnośnik do komentarza
I pingwinek stoi w domciu:D.

 

 

Też przeszedłem IB. Po około pół godziny wywaliło mnie z Home. O dziwo zalogowałem się za pierwszym razem. Wchodzę a pingwin zniknął :/ - nie tylko ze stołu ale w ogóle z ornaments. Buty z IB też ktoś gwizdnął. I teraz znowu będę musiał wpychać te kulkę do znaczka home...no ale to w końcu beta...

 

 

 

No w(pipi)ić się można. Znowu przeszedłem Ice breakera i znowu za(pipi)ali mi pingwina, przynajmniej buty tym razem zostawili :P Czy ktoś wie na jaki email wysyła się ten ich (pipi)y "feedback" ??

Pingwina to ty dostaniesz jak zasłużysz:) Poprostu jeszcze do niego nie dorosłes :P

no za przejscie dwa razy to juz chyba powinni mi go zostawic :P Chyba ze po domach jakis wlamywacz grasuje :P

Odnośnik do komentarza

Przed patchem bardzo rzadko udawało mi się połączyć. Mniej więcej raz na 10 prób. Twórcy dotrzymali słowa i po zainstalowaniu patcha faktycznie nie wyskakuje już błąd C931... tylko zamiast niego wyskakuje inny - Xcośtamcośtam i w ogóle już nie da się połączyć. Fajny patch nie ma co! Tak w ogóle to nie wiem dlaczego to się nazywa beta... Beta ma to do siebie że jest to działający kod już prawie na ukończeniu ale zawierający jeszcze dużo błędów. Nie wiem na jakiej zasadzie mają być przeprowadzone testy tej niby bety skoro ona nie działa. Wygląda mi to prędzej na jakąś wczesną alfę :/ Po prostu żenujące... Home już powstaje tyle czasu i nadal nie działa, więc wygląda mi na to że Sony nie jest w stanie poprawnie tego zrobić. Zamiast się ośmieszać powinni przyznać się do błędu, zamknąć ten nieudany projekt i zająć się czymś pożyteczniejszym :lol3:

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

A mi sie home podoba. Nawet założyłem sobie czwarte konto, na Singapur, żeby mieć dostęp do azjatyckiej wersji po angielsku ;) (hint: nie warto - oprocz fajniejszego widoku z molo na panorame HK, Taiwanu i Singapuru w lokacji home square, żadnych bonusów, a nie ma lokacji siren i sony, jak w japoncu. Za to dla azjatyckiego PSN po angielsku juz warto).

 

Narazie faktycznie home jest troche nudną opcją, nie ma co robić. Jednak dodatkowe miejscowki w amerykancu (far cry i uncharted) pozwalaja dostrzec potencjał. Jak juz w home bedzie dostępnych jakieś 20-30 lokacji a z kazda wydaną nową grą bedzie sie pojawiac nastepna (z automatem arcade, sekretnymi miejscowkami tak jak z kodami do drzwi w zone Uncharted, moze jakimis bonusami do odblkokowania) to uznam to za naprawde ciekawy pomysl, i przejecie paleczki leadera od microsoftu z ich NXE w kwestii uslugi online.

Odnośnik do komentarza
Przed patchem bardzo rzadko udawało mi się połączyć. Mniej więcej raz na 10 prób. Twórcy dotrzymali słowa i po zainstalowaniu patcha faktycznie nie wyskakuje już błąd C931... tylko zamiast niego wyskakuje inny - Xcośtamcośtam i w ogóle już nie da się połączyć. Fajny patch nie ma co! Tak w ogóle to nie wiem dlaczego to się nazywa beta... Beta ma to do siebie że jest to działający kod już prawie na ukończeniu ale zawierający jeszcze dużo błędów. Nie wiem na jakiej zasadzie mają być przeprowadzone testy tej niby bety skoro ona nie działa. Wygląda mi to prędzej na jakąś wczesną alfę :/ Po prostu żenujące... Home już powstaje tyle czasu i nadal nie działa, więc wygląda mi na to że Sony nie jest w stanie poprawnie tego zrobić. Zamiast się ośmieszać powinni przyznać się do błędu, zamknąć ten nieudany projekt i zająć się czymś pożyteczniejszym :lol3:

 

 

 

Mi po update łączy się za każdym razem bez problemu

Odnośnik do komentarza
Przed patchem bardzo rzadko udawało mi się połączyć. Mniej więcej raz na 10 prób. Twórcy dotrzymali słowa i po zainstalowaniu patcha faktycznie nie wyskakuje już błąd C931... tylko zamiast niego wyskakuje inny - Xcośtamcośtam i w ogóle już nie da się połączyć. Fajny patch nie ma co! Tak w ogóle to nie wiem dlaczego to się nazywa beta... Beta ma to do siebie że jest to działający kod już prawie na ukończeniu ale zawierający jeszcze dużo błędów. Nie wiem na jakiej zasadzie mają być przeprowadzone testy tej niby bety skoro ona nie działa. Wygląda mi to prędzej na jakąś wczesną alfę :/ Po prostu żenujące... Home już powstaje tyle czasu i nadal nie działa, więc wygląda mi na to że Sony nie jest w stanie poprawnie tego zrobić. Zamiast się ośmieszać powinni przyznać się do błędu, zamknąć ten nieudany projekt i zająć się czymś pożyteczniejszym :lol3:

 

 

 

Mi po update łączy się za każdym razem bez problemu

Aż wstyd pytać ale gdzie i jak mam sciągnąć te Home?? Moge z polskiego konta konsoli ??

Prosze o szybką odpowiedz .:D

 

Odnośnik do komentarza

Dzis spędziłem ponad 2 godzinki z Home, sam byłem zaskoczony, że aż tyle przesiedziałem. Przez ten czas spotkałem 7 naszych rodaków, kilku sie udziela na tym forum ;) Wspólna impreza przy reklamówce PSP, czy zarywanie hiszpanki przez pewnego użytkownika... było wesoło :)

 

Ogólnie sporo ludzi, może pogadac, posmiac się, pograc w szachy ;) no i wspólna impreza... najmocniejszy punkt Home ;) hehhe

 

Może coś z tego będzie, ale Sony musi jeszcze popracować przy tym wirtualnym domku.

Odnośnik do komentarza
czy zarywanie hiszpanki przez pewnego użytkownika... było wesoło :)

 

Niestety nic z zarywania nie wyszło-laska olała sprawę ;)

 

Home jest fajny niestety tylko przez chwilę,po prostu brakuje lokacji,jeśli wreszcie zaczną się pojawiać nowe przestrzenie to na prawdę może być ciekawie

 

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem HOME aż się prosi o opcję interakcji z innymi postaciami - razem zatańczyć, połazić za łapę, dać z liścia, klapsa w tyłek, porzucać piłką, pochlapać się wodą lub jakiekolwiek inne takie głupoty 8) Wiem, ze pewnie zrobiłby się chaos jak jasny gwint, ale wydaje mi się, że znacznie podniosłoby to "rajcowność" tego tytułu :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam :) To znowu ja...

Pod koniec stycznia wracam do domu i juz zacieram raczki aby zobaczyc Home :)

Mozecie mi powiedziec jak z grafika i plynnoscia ??

Mozna sie niezle pobawic czy tylko "zanudzic"

Problem z logowaniem wyeliminowany ??

Przypomina simsy (jedzenie, spanie itd...) czy calkowiecie inny typ....

Bardzo dziekuje za pomoc :)

Edytowane przez Montray
Odnośnik do komentarza
Witam :) To znowu ja...

Pod koniec stycznia wracam do domu i juz zacieram raczki aby zobaczyc Home :)

Mozecie mi powiedziec jak z grafika i plynnoscia ??

Mozna sie niezle pobawic czy tylko "zanudzic"

Problem z logowaniem wyeliminowany ??

Przypomina simsy (jedzenie, spanie itd...) czy calkowiecie inny typ....

Bardzo dziekuje za pomoc :)

 

poczytaj wcześniejsze posty

nie ma za co :)

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza
Witam :) To znowu ja...

Pod koniec stycznia wracam do domu i juz zacieram raczki aby zobaczyc Home :)

Mozecie mi powiedziec jak z grafika i plynnoscia ??

Mozna sie niezle pobawic czy tylko "zanudzic"

Problem z logowaniem wyeliminowany ??

Przypomina simsy (jedzenie, spanie itd...) czy calkowiecie inny typ....

Bardzo dziekuje za pomoc :)

 

poczytaj wcześniejsze posty

nie ma za co :)

Tylko ze doczytalem pare postow o tym ze komus sie nie laczylo i w sumie tyle... Niedawno jest Home dla kazdego i interesuje mnie czy ta wersja jest cos lepsza i jak dokladnie wyglada....

Odnośnik do komentarza
Mozecie mi powiedziec jak z grafika i plynnoscia ??

Ujdzie/ujdzie .

Mozna sie niezle pobawic czy tylko "zanudzic"

Generalnie zanudzić (póki co) ale czasem aż dziw bierze jak człowiek dobrze się bawi (ja zwłaszcza przy kręglach XD)

Problem z logowaniem wyeliminowany ??

Nie uświadczyłem problemów - wczoraj cośtam z serwerami robili, ale wszystko cacy.

Przypomina simsy (jedzenie, spanie itd...) czy calkowiecie inny typ....

To nie są simsy !, to jest "content" dla PS3 - nie zajmujemy się naszą postacią, to ona zajmuje się środowiskiem (postać najwyżej wystroisz), interakcją z otoczeniem, odwiedzaniem supermarketu, salonu z grami, kina - .... i póki co tyle, po prostu MMO ale bez celu.

Bardzo dziekuje za pomoc

Ave sataaan ! :].

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...