Skocz do zawartości

PC Hardware - problemy


Wyso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Xehanort

Potrzebuje pomocy.Gdy  podłączam pc do mojego lg tv za pomocą hdmi to ciągle jest brak sygnału. Próbowałem zmieniac wejscia, fabryczny reset tv i nic.  Nie moge sprawdzic sterowników gdyż nie mam monitora. 

Odnośnik do komentarza

Czasem w biosie jest wymuszona dedykowana karta ale jak jej nie będzie to powinen wstać. Chyba że nie ma zintegrowanej karty to lipa. Tak czy inaczej bios się powiem pokazac chyba że karta uwalona. 

Niech zgande? Radeon rx? Strasznie dużo takich przypadków na sieci. Tak samo jak jazd z prockami. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dysk zewnętrzny nagle przestał być wykrywany przez system. W sensie w panelu urządzenia jest oznaczony, ale już w folderze "mój komputer" nie wyświetla się. Dysk ma diodę i dioda pali się, jakoby chodził. W takim wypadku, co zrobić? Próbowalem na 3 komputerach, wszędzie to samo, a na macu nawet go nie "przyjmuje".

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, oFi napisał:

sprawdz go czy w ogole jest wykrywalny przez urządzenie. W menadzeru urządzeń powinno widnieć niezidentyfikowane urządzenie, to znaczy ze winda nie pobrała sterowników deafoltowch do niego i system w ogole nie obsluguje wtedy tego

 

Pisałem, że jest wykrywany jako urządzenie niezidentyfikowane - jak klikam właściwości to jest w menu napisane, że jest to dysk zewnętrzny ble ble. Ale tak naprawdę nie da sie z tym nic zrobić. Ręcznie poszukać sterowników może?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Banny napisał:

 

Pisałem, że jest wykrywany jako urządzenie niezidentyfikowane - jak klikam właściwości to jest w menu napisane, że jest to dysk zewnętrzny ble ble. Ale tak naprawdę nie da sie z tym nic zrobić. Ręcznie poszukać sterowników może?

Skoro jest napisane że dysk zewnętrzny to znaczy że jest zidentyfikowane :)

 

Zrypana tablica partycji może? Sprawdź czy wyświetla się w "zarządzenie komputerem > Zarządzanie dyskami"

Edytowane przez _Shaman_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Banny napisał:

 

Pisałem, że jest wykrywany jako urządzenie niezidentyfikowane - jak klikam właściwości to jest w menu napisane, że jest to dysk zewnętrzny ble ble. Ale tak naprawdę nie da sie z tym nic zrobić. Ręcznie poszukać sterowników może?

 

partycje stwórz na tym dysku, bo jak ich nie ma to dysk ich nie zobaczy. Kolega wyżej Ci napisał gdzie klikąć. Później stworz nowe partycje w .fat32 i powinno Ci go już widzieć norrmalnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

może tu ktoś ogarnie temat:  

 

procek i5 8400 podobno wykorzystuje ddr4 2666mhz maks i wyzsze taktowanie ramu nic prockowi nie da

 

czy jest w takim razie sens przy takim setupie wymiana pamięci na 3200mhz czy faktycznie nie będzie odczucia poprawy działania dopóki procekt tego nie wykorzysta?

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No i? A reszta? Jak to działa? Jak duży jest obszar do pokrycia WiFi? Czemu chcesz iść w extendery? 

Moja sugestia to zrób porządne WiFi na ubiquity i będzie zasuwać wszędzie. Tylko musisz zobaczyć jak z zasięgiem więc kup 1 i zrób pomiary. 

Ja np mam ac-lr jest jeszcze wersja pro. Zależy ile chcesz wydać kasy ale to jest najlepsze co można kupic za rozsądną kase

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupujesz 2 apki. W zestawie jest 1 sztuka + zasilacz Poe. Na kompie do konfiguracji instalujesz softwareowy kontroler. Jest wersja na maca. 

Konfiguracja jest do bólu Prosta. Jedyne co wymaga jakiejś tam wiedzy to zestawienie Bridgea jak jeden z ap ma działać w trybie bez kabla eth. 

W razie czego odezwij się na pw to pomogę. 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...