Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego w ogóle jak scena PS3? coś się dzieje, po za odpalaniem gier z PS2 na 60tkach? ( kopii )

Co ty. Pewnie wszyscy kombinują z X360.

Taa już było nawet na alllegro. Podobno nic z tym nie można zrobić konkretniejszego.

Odnośnik do komentarza

Oby się nie sprawdziło :) a tak w ogóle to jak na razie za wysokie są koszty tego wszystkiego ponad 400 zł za tą machinę + dysk = ok 600 zł. Za tyle można kupić xboxa360 przerobionego z dyskiem twardym (więc chyba u nas nie zda egzaminu, o ile nadal będzie to takie kosztowne - mam nadzieję, że nie zda)

 

Poza tym nie wyobrażam sobie nie mieć na półce trylogii Uncharted, Resistance, God of War, serii Ratcheta, lub Heavy Rain, Infamous, Killzone, Heavenly Sword

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Oby się nie sprawdziło :) a tak w ogóle to jak na razie za wysokie są koszty tego wszystkiego ponad 400 zł za tą machinę + dysk = ok 600 zł. Za tyle można kupić xboxa360 przerobionego z dyskiem twardym (więc chyba u nas nie zda egzaminu, o ile nadal będzie to takie kosztowne - mam nadzieję, że nie zda)

 

Poza tym nie wyobrażam sobie nie mieć na półce trylogii Uncharted, Resistance, God of War, serii Ratcheta, lub Heavy Rain, Infamous, Killzone, Heavenly Sword

 

trylogii Uncharted????

Odnośnik do komentarza

Oby się nie sprawdziło :) a tak w ogóle to jak na razie za wysokie są koszty tego wszystkiego ponad 400 zł za tą machinę + dysk = ok 600 zł. Za tyle można kupić xboxa360 przerobionego z dyskiem twardym (więc chyba u nas nie zda egzaminu, o ile nadal będzie to takie kosztowne - mam nadzieję, że nie zda)

 

Poza tym nie wyobrażam sobie nie mieć na półce trylogii Uncharted, Resistance, God of War, serii Ratcheta, lub Heavy Rain, Infamous, Killzone, Heavenly Sword

 

trylogii Uncharted????

 

Już zakładam, że na bank będzie, tak samo jak trylogia Resistance:)

 

ps tam jest całe okno z windy dla mnie też to fake, po przyglądnięciu się .

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Skoro mozna do kupic w korei to bylo by tego cale mnostwo na ebay. Wiec nie jest to super wiarygodne, Zo prawda przydatne to by bylo do oszczedzania lasera, ale jakos smierdzi mi fake, Jakby ktos napisal taki program pod ps3 to watpie aby zostaiwil designe z Windowsa XP. Zmiana skorek po napisaniu takiego programu to piardniecie ;)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że to najprawdziwszy fake :) Pana pysznego miałem zresztą okazje poznać i nie ma on wiele wspólnego z rzetelnością czy wiedzą na temat, na który próboje pisać. Przypomne że pierwszy filmik pokazujący odpalanie piratów na ps3 wyszedł w 2007. I wtedy owy program też kosztował jakąś kasę,a niektórzy dali się nabrać i zapłacili - więc autor filmiku zgarnał niezłą kase za frajer. Teraz prawdopodobnie ktoś chce zrobić to samo.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że to najprawdziwszy fake :) Pana pysznego miałem zresztą okazje poznać i nie ma on wiele wspólnego z rzetelnością czy wiedzą na temat, na który próboje pisać. Przypomne że pierwszy filmik pokazujący odpalanie piratów na ps3 wyszedł w 2007. I wtedy owy program też kosztował jakąś kasę,a niektórzy dali się nabrać i zapłacili - więc autor filmiku zgarnał niezłą kase za frajer. Teraz prawdopodobnie ktoś chce zrobić to samo.

to samo słyszałem o pysznym ale jako że nie znam go osobiście nie chciałem na ten temat nic pisać :)

Odnośnik do komentarza

Panowie prawda jest taka że gier na PS3 sprzedaje się 3 razy więcej niż na X. Czy to wina tego że PS nie można przerobić może w jakimś nie wielkiej części.

Moim zdaniem właściciele Ps3 są bardziej dojrzali (również wiekowo) i rozumieją że piractwo wpływa na branżę. Sam miałem dylemat jak kupowałem PS3 ale właśnie brak piratów przekonał mnie to ps3 dlatego microshit jak tylko wypuści nowego x od razu porzuci konsole która nie zarabia na siebie bo jak ma zarabiać skoro duża cześć gier w mieszkaniach to piraty zwłaszcza w Polsce :verymad:. Nie ukrywam że gdy byłem posiadaczem blaszaka piraciłem na własne potrzeby na potęgę a że mam swoje lata to widziałem ja ten rynek od wielu lat umiera z powodu piractwa.

Odnośnik do komentarza

Panowie prawda jest taka że gier na PS3 sprzedaje się 3 razy więcej niż na X. Czy to wina tego że PS nie można przerobić może w jakimś nie wielkiej części.

Moim zdaniem właściciele Ps3 są bardziej dojrzali (również wiekowo) i rozumieją że piractwo wpływa na branżę. Sam miałem dylemat jak kupowałem PS3 ale właśnie brak piratów przekonał mnie to ps3 dlatego microshit jak tylko wypuści nowego x od razu porzuci konsole która nie zarabia na siebie bo jak ma zarabiać skoro duża cześć gier w mieszkaniach to piraty zwłaszcza w Polsce :verymad:. Nie ukrywam że gdy byłem posiadaczem blaszaka piraciłem na własne potrzeby na potęgę a że mam swoje lata to widziałem ja ten rynek od wielu lat umiera z powodu piractwa.

 

 

No już z tą słabą sprzedażą gier na X to bez przesady:) Dużo Exclusivów na X sprzedaje się lepiej niż Ex na PS3 (choć dla mnie większość ex na 360 jest gorszych), tak samo dużo gier multiplatformowych sprzedaje się lepiej lub porównywalnie.

 

Co do Polski to się zgadzam, tu zapewne sprzedaje się z 3 razy więcej gier na PS3 jednak nie oszukujmy się Polska nigdy nie była kluczowym rynkiem dla producentów konsol (może dzięki PS3 trochę się to ruszyło ale nie oszukujmy się, będzie tak do czas aż nie złamią chlebaka)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

IMO nie ma znaczenia, czy złamią, czy nie. Gry i tak kosztują 200-180zł, wersji polskich mamy tyle samo co mielibyśmy jakby było 90% piractwa ;). Po prostu nas doją, pamiętam kiedyś wywiad, jak jakaś szyszka mówiła, że gry byłby o 50% tańsze, gdyby nie było piractwa, właśnie widzę jak to się staje xD.

O filmiku się nie wypowiadam, bo to żenada jest xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...