Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Slowko ode mnie.

 

Ci co chcieli grac po ang beda grac po ang. Wersje pol wlacza tylko po to zeby posluchac 'jak im wyszlo' :)

 

W pyte ze bedzie wersja po polsku, mnie to bardzo cieszy, O ILE TYLKO NIE WYRZUCA WERSJI ANG. Niemniej jednak wydawca jest sony i oni raczej takich jaj nie zrobia jak ostatnio z dragon age (lol).

 

Ktos ma te linki z linda? :)

A co ma Dragon Age do GOW3 ?

 

Edit: Zabrzmiało jakby wydawcą DA było SONY...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Polski jezyk nadaje sie tylko do polskich filmow, tojest takie zenujace patrzec na boberka krzyczacego "Kratosie", (pipi)a, przeciez ten koles je co drugi dzien zupe pomidorowa i miał pewnie z 3 polonezy, zona pewnie gruba a dzieci brzydkie, jak ktos taki ma byc bogiem wojny xD

Pierdolisz aż zęby bolą... a najeżdżanie na czyjąkolwiek rodzinę z powodu gry wideo uwydatnia tylko żenujący poziom Twojego IQ.

To samo chciałem napisać.

Mistrzu caps locka, Tobie się wydaje, że w oryginale aktor podkładający głos pod Kratosa pije krew swoich wrogów zamiast jeść pomidorówkę czy jak?

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za lokalizacjami, tylko nie podoba mi się to, że zatrudniani są znani aktorzy, których głos jest na tyle znany i rozpoznawany, że kojarzony z innymi rolami. Nie wiem, może tylko mi to przeszkadza? Nie fajnie też że wypowiadają te kwestie teatralnie. Jestem zwolennikiem wersji bez dubbingu, albo chociaż z wyborem. BD to całkiem pojemny nośnik. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Polski jezyk nadaje sie tylko do polskich filmow, tojest takie zenujace patrzec na boberka krzyczacego "Kratosie", (pipi)a, przeciez ten koles je co drugi dzien zupe pomidorowa i miał pewnie z 3 polonezy, zona pewnie gruba a dzieci brzydkie, jak ktos taki ma byc bogiem wojny xD

Pierdolisz aż zęby bolą... a najeżdżanie na czyjąkolwiek rodzinę z powodu gry wideo uwydatnia tylko żenujący poziom Twojego IQ.

To samo chciałem napisać.

Mistrzu caps locka, Tobie się wydaje, że w oryginale aktor podkładający głos pod Kratosa pije krew swoich wrogów zamiast jeść pomidorówkę czy jak?

 

 

przestancie ;]

pier,dolicie jakbym mial 5 lat i marzył by kratosa zagrał stallone.

 

Chodzi o fakt ze np. pan boberek mi sie kojarzy z pedałem z gow.nianego serialu rodzina zastepcza, dlatego nie bede sluchal jak podklada glos pod jakas postac z gry.

To tyczy sie tez np. Lindy ktory grywa w serialach dla gospodyn.

 

Po drugie Oryginalny Kratos nie kojarzy mi sie własnie z takimi rolkami, glos jest mi nieznany wczesniej i moge uwierzyc ze to jest glos głownego bohatera gry.

Po trzecie polski dubbing smierdzi, jest zbyt emocjonalny, teatralny, przeciagane koncowki, wzdychania, to wszystko po prostu jest liche.

Po czwarte wole sluchac jezyka angielskiego bo i przyjemniejsze i uczy.

 

 

 

 

p.s.

 

"KRATOSIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!" (pipi)a xD

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Po drugie Oryginalny Kratos nie kojarzy mi sie własnie z takimi rolkami, glos jest mi nieznany wczesniej i moge uwierzyc ze to jest glos głownego bohatera gry.

Po trzecie polski dubbing smierdzi, jest zbyt emocjonalny, teatralny, przeciagane koncowki, wzdychania, to wszystko po prostu jest liche.

Po czwarte wole sluchac jezyka angielskiego bo i przyjemniejsze i uczy.

 

 

p.s.

 

"KRATOSIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!" (pipi)a xD

Muszę się tutaj zgodzić. Polscy aktorzy nie potrafią oddać tego co ma się przed sobą w temacie dubbingu. Wystarczy zagrać w PoPa, K2 i inne. Emocje związane z grą, moim zdaniem, są napędzane osobowością Kratosa, która zawsze będzie kojarzona z Carsonem, To jego głos powoduje, że czuje się moc i zdegenerowany umysł Kratosa. W trakcie biegu dyszy i charczy tak sugestywnie, że czuje się drganie podłogi. Ton jego głosu, pogarda z jaką się o wszystkim i wszystkich wyraża, ryki w trakcie walk są zbyt charakterystyczne. Lepiej nie starać się ich kopiować bo wyjdzie ohydna karykatura.

 

KRATOSIEEEE!! ...podziękuję.

Odnośnik do komentarza

 

Muszę się tutaj zgodzić. Polscy aktorzy nie potrafią oddać tego co ma się przed sobą w temacie dubbingu. Wystarczy zagrać w PoPa, K2 i inne. Emocje związane z grą, moim zdaniem, są napędzane osobowością Kratosa, która zawsze będzie kojarzona z Carsonem, To jego głos powoduje, że czuje się moc i zdegenerowany umysł Kratosa. W trakcie biegu dyszy i charczy tak sugestywnie, że czuje się drganie podłogi. Ton jego głosu, pogarda z jaką się o wszystkim i wszystkich wyraża, ryki w trakcie walk są zbyt charakterystyczne. Lepiej nie starać się ich kopiować bo wyjdzie ohydna karykatura.

 

KRATOSIEEEE!! ...podziękuję.

ja też sie musze zgodzic, zapewne nie każdy tak ma ale ja osobiscie zwracam ogromną uwage na wszystkie dzwięki, zarowno muzyke, głosy postacui jak i dzwięki , i jesli ktores z tych zagadnieni kuleje to czesto mi obrzydza cała gre (pamietam jak zawiodłem sie marvel vs capcom na psx , dzwięki uderzeń były tak marne ze nie moglem w to grać) , a niestety polski język jest dla mnie wielkim uszczerbkiem na klimacie, po pierwsze aktorzy zwykle maja zle dobreane głosy i przesadnie sie wysilają (ale to da sie jeszcze ominąć jesli sie dobierze dobrych) ale co gorsza sam polski język psuje klimat takiej produkcji jak GOW (tego sie juz nie da ominac)

zapewne są ludzie ktorzy wolą porpsotu miec latwe rozumienie i szpan ze gra po polsku jest, dla mnie to zabija całą gre, zwłaszcza taką ponura i brutalną jak gow (bo polskie głosy w komediach animowanych zwykle są calkiem ok, a niektore nawet za(pipi)iste - np boberek jako król lemur z madagaskaru)

 

kolejny problem to polska odmiana już samo słowo "kratosieeee" brzmi jakoś nędznie

- ktratosie!

- tak? czego sobie życzysz zeusie?

- pragne cie poinformować iż zaraz zgniesz

- mylisz sie zeusie

- nie myle sie kratosie

 

blah xD

 

 

edit: a to co widac na polskiej wersji trailera , podbno głos lindy "los przywiódł mnie aż tu" jakos tez dziwnei brzmi, zwlaszcza koncowka , wydaje sie ze lepiej by bylo "tutaj" bo krotkie "tu" powoduje ze zdanie urywa sie nagle

 

 

najbardziej mnie dziwią osoby ktore znają dobrze angielski a podniecają sie wersjami PL , czemu tak? czy to jakis wielki patriotyzm?:P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Sprawdz gdzie wystepowal orginalny Kratos.

 

 

Rece opadaja. Poziom argumentacji z przedszkola a gra kurna od osiemnastu lat... Gdzie sa Wasi rodzice?

 

EDIT

 

Najwiekszy szpan to jest jak grecki bohater napieprza po amerykansku.

To jest dopiero twardziel a nieletni gracz juz w ogole dostaje muskułów.

 

 

EDIT

Moze by dac sobie spokoj tutaj juz z tematem polonizacji? Jest na to oddzielny temat. Albo jak juz chcecie pomarudzic na polonizacje akurat GoW3 na Linde czy innych polskich aktorow (ktorzy kalecza Wasza zakompleksiona jazn w przeciwienstwie do tych prawdziwych i jedynych amerykanskich) to moze oddzielny temat na to - przynajmniej bedzie wiadomo gdzie nie zagladac...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Do premiery gry pozostały raptem 4 miesiące, a pamiętam jeszcze, jak gdyby to było wczoraj, kiedy zobaczyłem pierwszy trailer... Nim spojrzę za siebie, zapowiedzą czwartą część na PS4 xP

Ale będąc poważnym.

Apetyt rośnie, z każdym kolejnym dniem mam co raz większą ochotę na zmasakrowanie wrogów ostrzami Kratosa i nie mogę się już doczekać premiery.

Szkoda tylko kodu, który jak zwykle - omija mnie szerokim łukiem. Ale chyba wolę posmakować tego mrocznego klimatu w marcu... :D

Odnośnik do komentarza

premiera gry została przesunięta z marca

to demko od SCEPu to po polskiemu jest?

 

Jak ma być po polskiemu, jak to to samo demo co było udostępniane wcześniej

demko jest od SCEPu dlatego pytam c'nie? a zresztą nieważne...w demie i tak nie było praktycznie żadnych kwesti mówionych

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

czyli pewnie w styczniu pełny trailer pokazujący nowe lokacje i spektakularne akcje.

 

Ukrywają GoW3 przed światem no ie powiem,może bali się o Dante's Inferno ale jak wiemy po demko w sumie nie mają o co.

 

Niedaleko premiera a na dobrą sprawę widzieliśmy dwie miejscówki(tą z dema i z trailera na plecach Gaji) oraz zdjęcia z Hadesem.Mało....aż mnie zżera ciekawość co oni nam przygotowali :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...