Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

No i przecież ten konkurs Scep co zorganizował odnośnie polskiego dubbingu.

 

To właśnie te słowa trzeba było "powiedzieć-zagrać".

I jeszcze ostatnio chciałem napisać, właśnie co z nimi. Bo przecież nie było ich w grze ani nie było takiej sceny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

jak zaczołem NG+ ze wszystkimi broniami to w lokacji 3 juges sprobowalem wczesniej rozwalic łancuch. jak 3 sedziów glowy poszły tak jak zszedlem na dół za pomoca portalu gra sie wieszała jak chcialem podejsc do lancucha, tez tak macie?? swiadom jestem ze to wina tego ze kombinujemy z NG+ ale jestem ciekaw czy inni tez tego doswiadczyli...

 

sprawdził ktos moze to albo jakies inne bledy w NG+?

Odnośnik do komentarza

 

jak zaczołem NG+ ze wszystkimi broniami to w lokacji 3 juges sprobowalem wczesniej rozwalic łancuch. jak 3 sedziów glowy poszły tak jak zszedlem na dół za pomoca portalu gra sie wieszała jak chcialem podejsc do lancucha, tez tak macie?? swiadom jestem ze to wina tego ze kombinujemy z NG+ ale jestem ciekaw czy inni tez tego doswiadczyli...

 

sprawdził ktos moze to albo jakies inne bledy w NG+?

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=20475745&postcount=5982

 

 

 

Anything you do to sequence break the game with the "New Game +" glitch will crash it/make it impossible to continue except for skipping acquiring the bow and activating the bridge outside Aphrodite's chambers to skip the Cronos fight.

 

Edit: So the patch doesn't fix the glitch? Dang.

 

Odnośnik do komentarza

 

jak zaczołem NG+ ze wszystkimi broniami to w lokacji 3 juges sprobowalem wczesniej rozwalic łancuch. jak 3 sedziów glowy poszły tak jak zszedlem na dół za pomoca portalu gra sie wieszała jak chcialem podejsc do lancucha, tez tak macie?? swiadom jestem ze to wina tego ze kombinujemy z NG+ ale jestem ciekaw czy inni tez tego doswiadczyli...

 

sprawdził ktos moze to albo jakies inne bledy w NG+?

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=20475745&postcount=5982

 

 

 

Anything you do to sequence break the game with the "New Game +" glitch will crash it/make it impossible to continue except for skipping acquiring the bow and activating the bridge outside Aphrodite's chambers to skip the Cronos fight.

 

Edit: So the patch doesn't fix the glitch? Dang.

 

 

ok wszystko jasne:

jednym slowem nadal gra sie zacina jak sie chce zerwac lancuch na poczatku

a jedyne co mozna przeskoczyc to most i walke z kronosem...

 

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że końcowe fazy ze wszystkimi bossami są łatwiejsze. Na Chaosie tak właśnie jest. Sam wczoraj troszkę się męczyłem z Herkulesem, ale po wyczyszczeniu areny z nieumarłych jakoś dało radę. Ostatnia faza jest dość prosta. Wystarczy naparzać go z dystansu combem 3 x kwadrat, 3 x trójkąt.

 

Wydaje mi się czy podczas odpalonego RoS Kratos nie tracia life'u?

Odnośnik do komentarza

No i przecież ten konkurs Scep co zorganizował odnośnie polskiego dubbingu.

 

To właśnie te słowa trzeba było "powiedzieć-zagrać".

I jeszcze ostatnio chciałem napisać, właśnie co z nimi. Bo przecież nie było ich w grze ani nie było takiej sceny.

Odnośnie tych dwóch kolesi co wygrali, to są obecni w grze. Ta scena pod koniec filmiku (wyniki), a w samej grze to pierwsza próba w Hadesie przy sędziach.

A jeszcze odnośnie polskiej wersji, to po obczajeniu trailera Linda strasznie mi się podobał, natomiast w samej grze już mi nie pasował zbytnio. No i miejscami polska wersja jest strasznie cicha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i przecież ten konkurs Scep co zorganizował odnośnie polskiego dubbingu.

 

To właśnie te słowa trzeba było "powiedzieć-zagrać".

I jeszcze ostatnio chciałem napisać, właśnie co z nimi. Bo przecież nie było ich w grze ani nie było takiej sceny.

Odnośnie tych dwóch kolesi co wygrali, to są obecni w grze. Ta scena pod koniec filmiku (wyniki), a w samej grze to pierwsza próba w Hadesie przy sędziach.

A jeszcze odnośnie polskiej wersji, to po obczajeniu trailera Linda strasznie mi się podobał, natomiast w samej grze już mi nie pasował zbytnio. No i miejscami polska wersja jest strasznie cicha.

 

 

Dejmosa

nie ma w grze, a chyba nieprzypadkowo zatrudnili osobę do dubbingowania tej postaci. Stawiam, że na 99% pojawi się w DLC.

Odnośnik do komentarza

No nie ma , ale przecież nie o tym pisałem. :P

Jeszcze wtrące coś odnośnie bossów. W porównaniu do drugiej części to coś ich mało.

Niby jest ich 7, ale walk z Hermesem i Kronosem praktycznie nie licze jako bossów czyli wychodzi 5, troche lipnie :( Za to walki z Posejdonem, Hadesem i pierwsza z Zeusem automatycznie wskakują w moje Top 5. :thumbsup:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie ma , ale przecież nie o tym pisałem. :P

Jeszcze wtrące coś odnośnie bossów. W porównaniu do drugiej części to coś ich mało.

Niby jest ich 7, ale walk z Hermesem i Kronosem praktycznie nie licze jako bossów czyli wychodzi 5, troche lipnie :( Za to walki z Posejdonem, Hadesem i pierwsza z Zeusem automatycznie wskakują w moje Top 5. :thumbsup:

 

 

 

Z Zeusem walka była średna, głównie przez to, że nie wykorzystano potencjału jakim była Gaia, no i te nawalanie w FPP, wszyscy się tym jarają, dla mnie było to totalnie słabe, kiedy kamerę zalewa krew. Wolałbym juz zobaczyć ręczne miażdżenie czaszki, aż pęknie.

 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem dziś U2 i o ile w in game Kratos wygląda lepiej, tak w cut scenkach U2 niema sobie równych,

 

ostatnio jak tu slyszalem tu kłótnie to byly porownywalne postacie drugoplanowe z U2 z postaciami 10planowymi z gow3 ;p (postacie ktore wyspeuja przez polowe gry w U2 z postaciami z gow ktore pojawiaja sie na 10 sekund)

 

I właśnie dlatego powinny być dowalone na maxa.

Odnośnik do komentarza

gry i tak są coraz droższe w produkcji i coraz wiecej czasu to zajmuje czemu sobie na siłe utrudniać??

 

to tak jak we władcy pierścieni na poczatku 1 filmu było drzewo ktore widzielismy z odlegosci kilkunastu metrów przez kilka sekund - podobno każdy liść na tym drzewie był ręcznie malowany O_O

 

nie popadajmy w skrajność

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...