Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś pchnąłem Chaos mode :happy:.

Pierwszą walkę z ZUSem przeszedłem bez draśnięcia kontrując wszystko co było do skontrowania. Przy drugiej się więcej opierd.alałem więc wskoczyłem do Gai z może 5 %ami life'u. Walka przy Gaiowym serduchu była nudna, monotonna i prosta. Nie straciłem nawet kawałka żywota bijąc tatuśka za pierwszym podejściem. Odbijanie jego promyków i trwało chyba z 7 minut, poczęstowałem go dwa raz Ragem of Sparta i zbierałem laury zwycięstwa. Reszta to formalność...

 

 

Zobaczmy co odkryłem...hmmm :mellow: :

movies, Fear Kratos skin, challenge, Chaos mode?? Hej kuźwa, chwileczkę!! Jedyne co dostałem (prócz marnego trophy, które nijak się ma do tego co oczekiwałem) to satysfakcja z przejścia gry na najwyższym poziomie??

No coś tu śmierdzi rybą.

 

Tak czy owak gra jest wypas. Podoba mi się w niej wszystko i jeszcze więcej. Zostały mi jeszcze dwa challenge, ale to sobie odłożę ma później. Mam jeszcze parę gierek, które chciałbym ukończyć.

Odnośnik do komentarza

Rękawice Herkules'a i rób na wszystkich prócz typów z pod ziemi, L1+kwadrat, najlepiej podprowadzić pod ścianę, atak ten daje wiecznego stuna, przeciwnik non stop jest w locie. Co do panów z pod ziemi, na nich oczywiście L1+kółko, rzut, skok, rzut w powietrzu, rzut, skok, rzut w powietrzu, po 3 takich powtórkach powinni zginąć, a my cały czas jesteśmy nietykalni.

Odnośnik do komentarza

Można prosić o pomoc? Kolejny raz się zaciąłem.

Tym razem w tym pomieszczeniu gdzie jest Dedal. Po prostu nie mogę sobie poradzić z taką liczbą przeciwników. Szczególnie z Minotaurami oraz "Śpiewaczkami". Jak wy sobie poradziliście z tym etapem na poziomie Chaos?

 

Mój sposób:

zaraz po rozpoczęciu starcia podbiegasz do pierwszej syreny i trzymasz trójkąt. Powinieneś ją wyrąbać w górę i skoczyć za nią. Łapiesz kółkiem tak długo aż sam będziesz mógł ją chwycić z gleby. Robiłem tak po kolei ze wszystkimi trzema by mieć otwartą drogę do tego samego zagrania przy spawnie undeadów z tarczami. Jak tylko pojawiali się Ci ostatni stawałem wzdłuż nich i odpalałem czar rękawic co niszczyło ich tarcze. Koncentrowałem się dalej na syrenach robiąc to samo co wcześniej (przytrzymany trójkąt wybijający je w górę, za razem uruchamiający nasz wyskok na wysokość ich podbicia), łapałem je i rzucałem o glebę do pojawienia się kółka po czym dobijałem zdziry. Jak tylko pojawiali się kolesie z półkolistymi ostrzami uciekałem tak by ich nie widzieć (zajmowali się wtedy Pandorą, która sobie świetnie radziła) i pojedynczo wybierałem nieumarłych (chwyt + kwadrat z kierunkiem by osłabić kogo się da) i ciskałem nimi na wszystkie strony. Minotaury traktowałem Cestusem. Najlepiej być jak najbliżej ściany z jednym z nich. Jugglujesz jednego bez przerwy i nagle pojawia się kółko nad ich głowami. Dają Ci znikome ilości zielonej esencji, ale zawsze coś. W momencie pokazania się nieumarłych z tarczami taktyka jest taka sama jak wcześniej (stajesz wzdłuż szeregu i odpalasz czar rękawic).

 

Wykorzystaj fakt, że kiedy jest jeden kolo na ekranie baaaardzo rzadko ktoś tam się przypałęta. Możesz wyjmować ich pojedynczo. Kilka prób, dostosowanie swoich preferencji i powinieneś pchnąć ten jakże irytujący moment.

Odnośnik do komentarza

na zdzirki najlepszy jest bieg w buciorach hermesa :thumbsup: ktory wybija je w powietrze wtedy lapiemy je kilka razy w powietrzu :potter: o i tak az do ubicia:)

w pierwszej kolejnosci rozwalaj gosci z tarczami bo sa dosc upierdliwi jak cie dostana do roga <_< na tych pod ziemia r1 i o :thumbsup: w kolo macieju i na pewno sobie poradzisz :ninja:

 

o juz mnie wyprzedzili :potter:

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Sposób na syreny, L1+kółko, jeżeli łykną robisz tak jak Yap napisał czyli przytrzymujesz trójkąt, a później rzucasz je do momentu aż pokaże się kółko, czynność powtarzasz. Jeżeli zablokują L1+kółko od razu rób unik i powtórz czynność. Co do panów z pod ziemi, na nich oczywiście L1+kółko, rzut, skok, rzut w powietrzu, rzut, skok, rzut w powietrzu, po 3 takich powtórkach powinni zginąć, a my cały czas jesteśmy nietykalni. Tylko po co się męczyć ?:) L1+kwadrat z rękawica masakruje niemal wszystkich niema nic bezpieczniejszego, tylko panów z pod ziemi trzeba potraktować normalnie.

Odnośnik do komentarza

Ok jestem u Afrodyty i niech ktos mi powie czy bede mial jeszcze jakies miejsce w ktorym moge zrobic 1000 Combo Trophy ??

 

Ale dopiero pierwszy raz u Afrodyty? Jeżeli tak to będziesz miał idealne miejsce zaraz na początku Tartaru (przed walką z Kronosem). Ja tam właśnie zrobiłem. Trzymaj filmik

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja spotkałem się z następującym błędem:

podczas sex mini gierki gdy obserwujemy dziewczyny Afrodyty pojawiła się tylko jedna z nich :), tak jakby drugiej nie było i dźwięk się opóźniał w stosunku do akcji. To było dziwne. Szczególnie na koniec gdy jedna z nich popycha drugą na podłogę. Została popchnięta przez widmo :D

Odnośnik do komentarza

jesli mowa o zacinanu:)

 

 

to 2 razy podczas wykanczania minotaura ,gdy stalem za blisko krawedzi pojawila sie animacja mashowania kolka iuz tak zostalo (zwiecha) :whistling: wtedy gdy trzreba here wrzucic do tego kielicha to wpadla obok i juz sie jej nie dalo wyciagnac:)

 

 

jedyne minusy moim zdaniem to malo dodatkow

wyzwania to na jedne posiedzienie sa :confused: arena zbedna <_<

 

no i mogla byc opcja skipowania filmikow bo po 3 przechodzeniu gry gdy zna sie juz je na pamiec troche to irytuje :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...