Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

To odbicie może pokazać nam alternatywną osobowość Kratosa. Gdyby właśnie cała gra się na tym opierała, żeby przedstawić nam Kratosa jakiego jeszcze nie znamy. Mogliby też dać jakieś content DLC do GoW III, bo to zakończenie nie daje jednoznacznej odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

Ciepłego, oddanego męża i kochanego ojca? o_O

Odnośnik do komentarza

To odbicie może pokazać nam alternatywną osobowość Kratosa. Gdyby właśnie cała gra się na tym opierała, żeby przedstawić nam Kratosa jakiego jeszcze nie znamy. Mogliby też dać jakieś content DLC do GoW III, bo to zakończenie nie daje jednoznacznej odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

taaa syndrom lecha kaczynskiego - po śmierci nagle okazało sie ze był cudowny i mąż stanu xD

Odnośnik do komentarza

To odbicie może pokazać nam alternatywną osobowość Kratosa. Gdyby właśnie cała gra się na tym opierała, żeby przedstawić nam Kratosa jakiego jeszcze nie znamy. Mogliby też dać jakieś content DLC do GoW III, bo to zakończenie nie daje jednoznacznej odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

Ciepłego, oddanego męża i kochanego ojca? o_O

 

To już było pokazane. :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PS. Mam takie pytanko: Czy po przejściu GoW3 na poziomie Chaos otrzymuje się jakiś bonus (np. dodatkowy kostium) ? Słyszałem, że niby tak, ale pewności nie mam. Ktoś przeszedł? Jak to wygląda?

Przeszedłem wczoraj na chaosie, ale cały czas jedynym kostiumem był ten upiorny Kratos czy jak mu tam. Nic nowego mi się nie odblokowało. Szkoda, mogliby dać jakieś bonusy...

Odnośnik do komentarza

PS. Mam takie pytanko: Czy po przejściu GoW3 na poziomie Chaos otrzymuje się jakiś bonus (np. dodatkowy kostium) ? Słyszałem, że niby tak, ale pewności nie mam. Ktoś przeszedł? Jak to wygląda?

Przeszedłem wczoraj na chaosie, ale cały czas jedynym kostiumem był ten upiorny Kratos czy jak mu tam. Nic nowego mi się nie odblokowało. Szkoda, mogliby dać jakieś bonusy...

Już o tym było - bonusów w tej grze NIE MA!!! Jeden kostium, challenge na 40 minut + jakiś tam materiał filmowy to nie bonusy...to żenada.
Odnośnik do komentarza

Już o tym było - bonusów w tej grze NIE MA!!! Jeden kostium, challenge na 40 minut + jakiś tam materiał filmowy to nie bonusy...to żenada.

 

Akurat materiały filmowe są za(pipi)iste. Wole obejrzeć "making of" danej gry niż przeglądać idiotyczne artworki.

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

Już o tym było - bonusów w tej grze NIE MA!!! Jeden kostium, challenge na 40 minut + jakiś tam materiał filmowy to nie bonusy...to żenada.

 

Bonusy są, ale nie w wersji dla plebsu (czyt. normalna edycja).

 

Swoją drogą to wkurwiające jest wycinanie zawartości i wrzucanie jej do edycji specjalnej. Rozumiem jakieś bonusowe książeczki, figurki i inne zabawki, ale kurwa, nie wycinać gotowego materiału z gry (bo że był gotowy świadczy obecność na kolekcjonerkach). Występuje w tym przypadku ewidentny podział na klasę wyższą, która dostaje grę ze wszystkimi bajerami i biedaków, którzy dostają jakiś ochłap. Dlatego całą tą generację konsol uważam za jedną z najgorszych właśnie przez DLC, pojebane patche i różnice w poszczególnych wersjach, chociaż gry są świetne.

 

Kiedyś "kąsolomaniaki" mogli śmiać się z PC-towców, że jeden gra w Max Payne'a na wyjebanym kompie z NASA, a drugi na gównie z Media Markta, teraz taki podział dopadł i nasz segment konsolowy.

 

Niestety nic z tym nie da się zrobić, bo jest zbyt dużo ludzi chętnych na kupowanie dodatków, a wydawcy nie przejdą obok tego obojętnie.

Odnośnik do komentarza

No Santa Monica się nie popisało, ale w edycji Ultimate też nic specjalnego nie ma, kilka przeciętnych skórek, lepsze wg mnie były w II, ciekawą opcją są dodatkowe wyzwania i nic poza tym.Wg mnie nie opłacało się kupować edycji Ultimate, dodatki te posiadam-kolega użyczył mi kodu i w pierwszych II częściach na konsole stacjonarne wyglądało to lepiej. Co do samych DLC to jestem zadowolony, że istnieją ponieważ wydłużają żywotność gry.:whistling:;)

Edytowane przez ADI1995
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czy duzo strace jak zagram w trojke nie grajac wczesniej w 1 i 2?

Bardzo duzo stracisz. Przed trojka gralem w obie czesci, dwojke dopiero pierwszy raz konczylem, bo nie mialem juz ps2 jak wychodzila. Swietnie sie gra w to jako calosc, jakby jedna dluga gra ;) No i graficznie bardzo dobrze wygladaja poprzednie czesci.

Odnośnik do komentarza

Ciężko ciekawie napisać o grze, której hype już opadł. Boleśnie uświadamiam sobie z każdą nową pozycją, że moja prawdziwa zajawka na gry powoli przemija :< O Godzie złego słowa powiedzieć nie mogę. Oprawa A/V = masakrator(grałem zaraz po U2 i do dziś walczę z myślą co jest ładniejsze), gameplay = obcykany ale dalej miodny. Wszystko na miejscu a czegoś brakuje. To po prostu mój umysł, który nie podnieca się już tak każdą grą. Może gdybym pykał w okolicach premiery gdy hajp rozrywał to forum byłoby inaczej. Ap ropo rozrywania nie spodziewałem się aż takiej brutalności *_* Większość fatalitów na bossach pozostawiało mnie z rozdziawioną paszczą. Szczególnie

nap.ierdalanie Herkulesa ala "Nieodwracalne"

. Przechodzę 2 raz dla platynki po PL i Boguś imo po prostu nie dorasta do pięt oryginalnemu Kratosowi. Głos Zeusa występuje chyba w każdej spolonizowanej grze. Jest obleśnie pospolity ;/ Koniec końców świetna pozycja, różnorodna i co ważne trudna(na Tytanie). U kląłem się trochę przy niej^^ A cała trylogia dla fana mitologii to spełnienie marzeń. Ja nim niestety bardzo nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Przechodzę 2 raz dla platynki po PL i Boguś imo po prostu nie dorasta do pięt oryginalnemu Kratosowi.

 

Tutaj się z Tobą zgodzę. Ton głosu Lindy wielu cut-scenakach kompletnie nie pokrywa się z widocznymi emocjami Kratosa, co często wygląda bardzo przeciętnie. Pod względem dubbingu PL GoW III raczej mnie zawiódł. Jak dla mnie wciąż najlepsze pozostaje Uncharted 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...