Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

uff, po 2 godzinnej walce udalo sie.

 

opis z ps3 forumka zadzialal:

 

1) Odpalasz PS3. Wchodzisz kolejno w Settings > System Settings > System Information, z tamtąd spisujesz sobie MAC address twojej PS3ki.
2) Odpalasz programik do konfiguracji Liveboxa. Wchodzisz w zakladke "Siec bezprzewodowa", a następnie w "Edytuj listę filtrów MAC". W rubrykę adres MAC wpisujesz mac adress swojej PS3'ki i klikasz dodaj. Zamykasz i zapisujesz zmiany.
3) Na PS3'ce wchodzisz w Settings > Network Settings > Internet Connection Settings. Tam ustawiasz siec Wireless i wszystkie opcje na auto. 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Widocznie będe pisał tu częsciej. 

Chciałem odpalić filmy online z kinomaniak.tv - co kilkanascie ssekund obraz sie tnie ,dźwięk to smao, piksele jakieś wyłażą i w ogóle. czytałem, ze przeglądarka plejaczka jest kiepska, a rozumiem, że na oficjalnym firmware innej nie zainstaluje? Jest jakiś inny sposób na filmy online? Bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza

Widocznie będe pisał tu częsciej. 

Chciałem odpalić filmy online z kinomaniak.tv - co kilkanascie ssekund obraz sie tnie ,dźwięk to smao, piksele jakieś wyłażą i w ogóle. czytałem, ze przeglądarka plejaczka jest kiepska, a rozumiem, że na oficjalnym firmware innej nie zainstaluje? Jest jakiś inny sposób na filmy online? Bardzo mi na tym zależy.

ekino.tv lub zalukaj

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Widocznie będe pisał tu częsciej. 

Chciałem odpalić filmy online z kinomaniak.tv - co kilkanascie ssekund obraz sie tnie ,dźwięk to smao, piksele jakieś wyłażą i w ogóle. czytałem, ze przeglądarka plejaczka jest kiepska, a rozumiem, że na oficjalnym firmware innej nie zainstaluje? Jest jakiś inny sposób na filmy online? Bardzo mi na tym zależy.

ekino.tv lub zalukaj

 

 

z laptopem to wiem ;)

jutro sprawdzę, dzięki. 

Odnośnik do komentarza

Widocznie będe pisał tu częsciej. 

Chciałem odpalić filmy online z kinomaniak.tv - co kilkanascie ssekund obraz sie tnie ,dźwięk to smao, piksele jakieś wyłażą i w ogóle. czytałem, ze przeglądarka plejaczka jest kiepska, a rozumiem, że na oficjalnym firmware innej nie zainstaluje? Jest jakiś inny sposób na filmy online? Bardzo mi na tym zależy.

Nawet i na nieoficjalnym fw innej nie zainstalujesz bo... nie ma. Kto by się mordował z przeglądarką na PPC pisaną od zera, tym bardziej że od takich rzeczy jest komputer? Na Linuksach wcale nie jest lepiej, za mało RAM.

 

Filmy Ci się tną ze względu na słabe łącze i/lub słaby upload serwisu, który te filmy udostępnia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh, co za  urzadzenie. 

Jak odtwarzacie filmy z napisami? 

Bawie sie w jakies konwertowanie z mp4 na avi i pozniej dodac trzeba napisy srt, ktore ponoc nie pokazuja polskich znaczkow -_-'

jest jakiś prostszy sposob?? 

Myslalem ,ze plejak spokojnie bedzie za dvd robil, a tu taka heca.

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Myslalem ,ze plejak spokojnie bedzie za dvd robil, a tu taka heca.

Niestety nie, to szmelc w kategorii multimedialności. Jak wszystkie gołe konsole (trochę sytuację ratuje Showtime, ale i tak wzorem jest XBMC na Xbox'ie).

Tylko hmm... to jest konsola. Konsola służy generalnie do grania, a te wszystkie dodatki to właśnie są tylko dodatki - drogie w rozwoju i dlatego kompletnie olewane.

 

W dzisiejszych czasach nie trzyma się danych na swoim komputerze tylko na NAS (w RAID1), to samo tyczy się multimediów, które się stamtąd streamuje do TV. Można też w ogóle sobie dedykowany HTPC złożyć w postaci nawet jakiegoś ARMa. Konsole się nigdy do tego nie nadawały i pewnie nadawać się nie będą (obsługiwane trzy formaty na krzyż).

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem - na mojej nowej PS3 każdy autosave w danej grze zapisuje się osobno, przez co po zakończeniu zabawy mam w Narzędziach Zapisanych Danych kilkadziesiąt save'ów z jednej gry. Co zrobić, żeby każdy kolejny autosave "wbijał się" na miejsce poprzedniego?

 

Dodam, że ten problem wystąpił przy dwóch ostatnich grach, tj. BioShock Infinite i Silent Hill: Downpour, a wcześniej - np. w Batman: Arkham City - wszystko było jak należy...

Odnośnik do komentarza

1) Sprawdziłem dwie inne gry z autosavem i w tamtych przypadkach autosave idzie w jeden "slot" (Arkham Asylum i Arkham City - choć te sejwy zassałem sobie z Plusa z poprzedniej konsoli). W przypadku BioShocka i SH w dalszym ciągu zapisują się jeden pod drugim.

 

2) Nie rozumiem pytania :)

Odnośnik do komentarza

W Bioshock Infinity to normalne (a w zasadzie to nienormalne, auto ave jest jeden, a te dodatkowe to, jak oni to sobie nazwali, "bookmarki" czyli zapis co zrobiłeś w każdej lokacji - w poprzednich Bioshockach było to wewnątrz sejwa, tutaj wyprowadzono na zewnątrz). Nie wiem jak w SH:D bo jeszcze nie grałem. Ale skoro problem jest tylko z tą jedną grą to znaczy, że jest to bug gry rzutujący na Save Data Managera. I nic z tym nie zrobisz. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...