Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem co Zdunek i to moje gó.wienko nie działa, ponieważ to zwykła przejściówka VGA - HDMI, a tu idzie sygnał analogowy, a tu cyfrowy. Sprzedawca mi podpowiedział, żebym wpisał "konwerter"...

Tutaj też typki piszą:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/26740-podlaczenie-ps-3-do-monitora-z-wejsciem-vga/

że niby lepiej kupić nowy monitor. Ech, a ja mam w monitorze DVI (aktualnie) i wolny port VGA/jack na dźwiek. Jak tu podpiąć PS3 pod monitor i mieć dzwięk?

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś blokada PAL, NTSC?

Tylko na płytowe gry z PSX, PS2 i DVD-Video, BD-Video. Płytowe gry na PS3 i wszysktie wersje cyfrowe blokad nie mają. Idiotyzm. ;)

 

Dzisiaj kumpel zapytal mnie o pare rzeczy, na które nie potrafiłem odpowiedzieć.

Czy jak przestanie oplacac PS+ to gry, które fizycznie ma na dysku przestana dzialac ? Na jakiej zasadzie działa sprawdzanie licencji ?

Co jeżeli konsole będę uzywal tylko offline ?

Jakby chciał sprzedać ta konsole, to czy zawartość będzie dzialac na nowym koncie ?

Jeśli przestaniesz opłacać P+ to wszystko co wypożyczyłeś przestanie działać. To co kupiłeś nawet ze zniżek nie.

Za wyjątkiem tytułów które wymagają stałego dostępu do internetu.

 

Zawartość przypisana do któregoś konta jest dostępna dla wszystkich innych kont, pod warunkiem że ów konto jest "obecne" (nie zostało skasowane) na tej konsoli.

 

Uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć jak działa sprawdzanie licencji. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem co Zdunek i to moje gó.wienko nie działa, ponieważ to zwykła przejściówka VGA - HDMI, a tu idzie sygnał analogowy, a tu cyfrowy. Sprzedawca mi podpowiedział, żebym wpisał "konwerter"...

Tutaj też typki piszą:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/26740-podlaczenie-ps-3-do-monitora-z-wejsciem-vga/

że niby lepiej kupić nowy monitor. Ech, a ja mam w monitorze DVI (aktualnie) i wolny port VGA/jack na dźwiek. Jak tu podpiąć PS3 pod monitor i mieć dzwięk?

DVI przeznacz na konsolę, dźwięk wyprowadź, jak tu wspominano, czinczami, kompa rzuć przez VGA i po kłopocie. Przejściówka albo kabel HDMI - DVI to jest parę złotych, tam nie ma żadnych ceregieli z konwersją sygnału. Chyba, że nie masz HDCP, to już du.pa. No a jak Ci bardzo zależy na kompie przez DVI, to możesz sobie za jakieś rozdzielacze kupić, ale to już nie tanie (za 30 zł chyba widziałem kiedyś) i nie wiem, czy w ogóle by poszło. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie mam pytanie - jak wyłączyć automatyczną instalację ściągniętych plików?

 

Konkretnie potrzebne mi to jest do Uncharted 3 z PS Plus. Gra jest podzielona na trzy pliki - Singiel, filmy 2d i filmy 3d. Dałem te pliki do ściągania w tle. Jeden element się ściągnął to wznawiałem drugi itd. Ściągam trzeci plik, podajarany, że już na dysku jest komplet... a tu klops, dwóch poprzednich nie ma. Wydaje mi się, że one zaczęły się instalować odrazu po ściągnięciu a w ten sposób gra sie nie zainstaluje. Więc zastanawiam się jakim sposobem mam zrobić tak żeby mi wszystkie trzy pliki spokojnie leżały na dysku. Mniej więcej przeleciałem opcje w ustawieniach i nie znalazłem czegoś takiego? Any idea? Albo chociaż sposób jak konkretnie tego Uncharteda zainstalować, bo już dwa razy ściagałem te ponad 40 GB a gry dalej nie mam. No i co z tymi zainstalowanymi? W menu gry nie ma, plików też nie ma, ale czy to się przypadkiem nie zainstalowało... cholera, bo zaraz kupię pudełko mimo, że tą grę "mam za darmo"...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam, posiadam konsole PS3 Super Slim, którą zakupiłem w listopadzie 2013r. Kiedy gram w gry takie jak Fifa13 to konsola działa normalnie ( mowa tu o chłodzeniu ), ale kiedy gram np. w GTA V to po jakimś czasie konsola włącza tak jakby dodatkowe chłodzenie, które chodzi dosyć głośno. Dodam jeszcze, że miałem tak od początku, kiedy ją nabyłem. W zimie kiedy chodziła dość głośno, to otworzyłem okno i po chwili normalnie chłodziła. Teraz na wakacjach nie wiem za bardzo jak sobie poradzić. Może po prostu konsola leży w złym miejscu, ma za mało miejsca na przewiew powietrza ?

"Głośne chłodzenie" włącza się w tych bardziej wymagających grach ( GTA V, The Last Of Us ). Kiedy jest dosyć chłodno w pokoju, to konsola chodzi cicho i nie ma mowy o żadnym głośnym chłodzeniu.

 

Link do filmiku :

Filmik dosyć długi, bez cięć. Konsola głośno chłodzi od 7:20.

 

Może zmiana miejsca konsoli coś pomoże, albo po prostu ją postawie w pionie. Myślałem też o zakupie podstawki chłodzącej, takiej jak pod laptopa. Teoretycznie mogłoby pomóc, a taka podstawka nie jest droga. Konsola jest na gwarancji, ale nie wiem czy jest sens odsyłania jej do reklamacji, bo możliwe, że jest to wina miejsca w którym stoi. Ewentualnie może jakieś przeczyszczenie jej od wewnątrz coś pomoże ?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Objaw nieciekawy. Na szczęście u mnie w TLoU nie występował na tym samym modelu konsoli. GTA5 nie mam, więc nie mam jak sprawdzić. Ciekawe co to może być. Ja mam konsolę od kwietnia 2013 i tak głośnej pracy jeszcze na żadnej grze nie słyszałem, a konsola też stoi na podstawkach, tylko trochę niższych... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zresetuj konsole do ustawień fabrycznych i ustaw na nowo wyświetlanie obrazu. Pewnie masz teraz wybraną inna rozdziałkę, a PS3 nie ma automatycznego przełączania czy jakoś tak. Przyda Ci się kabel z zestawu. Ewentualnie zawsze możesz na ślepo wejść w opcje: do końca w lewo, klikasz raz w prawo, potem na sam dół, 5 pozycji do góry i chyba cały czas iks. Sprawdź na filmikach :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...