Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole :P Po resecie podłącz zwykłym kablem i HDMI, i wybierz sobie takie ustawienie jakie będziesz chciał.

 

e:

Tylko nie używaj tej opcji z menu Ustawienia. Trzeba ileś tam przytrzymać power przy włączaniu konsoli (dwa piknięcia?).

 

e2:

Z tego co widzę, to można to też zrobić z menu ustawień. Musiało dojść w jakimś FW.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, takie pytanko. Opyliłem PS3 z kilkoma grami na dysku (zakupionymi w PS Store) na jedynym profilu w konsoli. Z konta wyczyściłem hasło, a także sejwy i takie tam. Mogę bezpiecznie wysłać tak konsolę do kupca? Bo zakładam, że bez znajomości hasła do mojego konta PSN za Chiny się nie zaloguje...

 

W formatowanie wolałem się nie bawić, żeby nie pousuwać tam tych gier, które weszły w skład "zestawu".

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Zrobi obraz flasha, downgrade, wgra CFW, odczyta EID0 i ma już wszystkie Twoje dane rzekomo skasowane. ;) A nie daj Bóg miły jeszcze zacznie grać online i wtedy dostaniesz bana razem z nim na konto i konsolę, nawet na PS4 (serio).

 

Zmień hasło do konta SEN i po problemie. Nie musisz mieć przecież do tego konsoli (chyba że się coś zmieniło).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczące modelu fat 60 gb

 

Z tego co wyczytałem w internetach model ten odpala gry płytkowe z PS2. Czy emulacja ps2 jest związana z czymś zapisanym na tym dysku 60 gb ? Nie ukrywam,że w dobie ps+ chciałbym wymienić ten dysk na większy,ale obawiam się utraty możliwości odpalania gierek z ps2 co jest dla mnie dośc ważne z powodu dogorywającej plejce 2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wychodzi na to, że coś z połączeniem internetowym jest nie tak. 

Sprawdź ustawienia swojego połączenia internetowego - czy test połączenia internetowego kończy się powodzeniem?

 

Opis kodu błędu PlayStation: wystąpił problem podczas próby połączenia z siecią. Ten komunikat może zostać wyświetlony, jeśli wystąpi problem z częstotliwością sygnału wyjściowego muzyki w systemie PS3, lub kiedy połączenie z Internetem jest niestabilne.

Rozwiązanie:

  • Jeśli komunikat jest wyświetlany podczas odtwarzania muzyki za pośrednictwem systemu PS3, sprawdź ustawienia częstotliwości sygnału wyjściowego muzyki. W tym celu z menu XMB™ wybierz kolejno Ustawienia > [ustawienia muzyczne] > [Częstotliwość sygnału wyjściowego]. Sprawdź, czy w polu Częstotliwość sygnału wyjściowego ustawiono wartość 48 kHz.
  • Jeśli komunikat jest wyświetlany podczas instalowania aktualizacji oprogramowania systemowego, zaktualizuj system PS3 za pośrednictwem komputera. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zaktualizować oprogramowanie systemowe za pośrednictwem komputera.
  • Jeśli problem będzie nadal występował, lub jeśli nie masz dostępu do komputera podłączonego do Internetu, sprawdź ustawienia połączenia z Internetem systemu PS3. W tym celu wybierz kolejno Ustawienia > [ustawienia sieci] > [Lista ustawień i stanu połączenia] > [szybkość i dupleks]. W polu Szybkość i dupleks wybierz opcję [Automatycznie].
  • Jeśli problem będzie nadal występował, sprawdź, czy dostawca Internetu, z którego usług korzystasz, uruchomił oprogramowanie antywirusowe dla twojego połączenia z Internetem. Jeśli program antywirusowy działa, wyłącz go.
  • Aby uzyskać więcej wskazówek i podpowiedzi dotyczących użytkowania systemu PlayStation, odwiedź nasze fora pomocy technicznej dostępne pod adresemcommunity.eu.playstation.co
Odnośnik do komentarza

 

Wychodzi na to, że coś z połączeniem internetowym jest nie tak.

Sprawdź ustawienia swojego połączenia internetowego - czy test połączenia internetowego kończy się powodzeniem?

 

Opis kodu błędu PlayStation: wystąpił problem podczas próby połączenia z siecią. Ten komunikat może zostać wyświetlony, jeśli wystąpi problem z częstotliwością sygnału wyjściowego muzyki w systemie PS3, lub kiedy połączenie z Internetem jest niestabilne.

Rozwiązanie:

  • Jeśli komunikat jest wyświetlany podczas odtwarzania muzyki za pośrednictwem systemu PS3, sprawdź ustawienia częstotliwości sygnału wyjściowego muzyki. W tym celu z menu XMB™ wybierz kolejno Ustawienia > [ustawienia muzyczne] > [Częstotliwość sygnału wyjściowego]. Sprawdź, czy w polu Częstotliwość sygnału wyjściowego ustawiono wartość 48 kHz.
  • Jeśli komunikat jest wyświetlany podczas instalowania aktualizacji oprogramowania systemowego, zaktualizuj system PS3 za pośrednictwem komputera. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zaktualizować oprogramowanie systemowe za pośrednictwem komputera.
  • Jeśli problem będzie nadal występował, lub jeśli nie masz dostępu do komputera podłączonego do Internetu, sprawdź ustawienia połączenia z Internetem systemu PS3. W tym celu wybierz kolejno Ustawienia > [ustawienia sieci] > [Lista ustawień i stanu połączenia] > [szybkość i dupleks]. W polu Szybkość i dupleks wybierz opcję [Automatycznie].
  • Jeśli problem będzie nadal występował, sprawdź, czy dostawca Internetu, z którego usług korzystasz, uruchomił oprogramowanie antywirusowe dla twojego połączenia z Internetem. Jeśli program antywirusowy działa, wyłącz go.
  • Aby uzyskać więcej wskazówek i podpowiedzi dotyczących użytkowania systemu PlayStation, odwiedź nasze fora pomocy technicznej dostępne pod adresemcommunity.eu.playstation.co

Tak, kończy się powodzeniem. Spróbuję zaczerpnąć jakiś informacji u dostawcy bo z siecią mam wszystko w porządku, router też w 100% sprawny. Wcześniej ten problem nie występował.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,mam bardzo nietypowy problem( a może tak ma być) z gitarą pod ps3 warriors of rock.Z góry mówię że gitara chodzi perfect,łączy się z odbiornikiem perfect ale...przytrzymując dłużej przycisk na gitarze PS button w celu wyłączenia gitary mam tylko Wyłącz system(nie ma opcji wyłączenia jej).Za pomocą Ps button na gitarze nie można włączyć konsoli PS3(gitara reeaguje ale nie włącza konsoli).Jedynym sposobem na wyłączenie gitary jest ręczne wyłączenie konsoli lub wyciągniecie odbiornika USB.Nie mam pojęcia czy ta gitara ma takie swoje halo czy wystapiała jakaś usterka.Wujek google nic o takim przypadku nie słyszał...

Odnośnik do komentarza

Tez nie moglem zainstalowac tego patcha ale rozwiazalem problem. Wywalilem wszystko z konsoli co zwiazane z HM, sciagnalem gre jeszcze raz, nastepnie odlaczylem konsole od neta. Na komorce ustawilem udostepnianie internetu (3G) i zrobilem z niej przenosnego hotspota. Wyszukalem komorke na PS3, polaczylem sie z siecia i dopiero wtedy pobralem latke. Poszlo bezproblemowo.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...