Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem konsolę do netu. Aktualizacja 4.50 ściągnęła się bez problemu. Chciałem pograć w Fife 13 przez internet. Muszę pobrać aktualizację. Takowa się ściąga, a po chwili wywala błąd (80710736). To samo mam podczas pobierania aktualizacji do Uncharted 3. W czym problem?

 

Edit: Już wiem w czym problem.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dziele z bratem PS Plus i jak powszechnie wiadomo gry można pobrać tylko na dwie konsole, moim problemem jest mały dysk. Czy gdybym chciał wymienić konsole na jakiś model z większym dyskiem, mógłbym pobrać jeszcze raz gry z plusa, które pobrałem do tej pory po dezaktywacji konta na pierwszej konsoli? (jestem drugą osobą).

Odnośnik do komentarza

Hejka! Obecnie przebywam w Japonii przez rok i zastanawiam się czy sobie nie kupić używanej PS3 ( zamiast sprowadzać moją z Polski - droższy wariant). Czy jakbym kupił tutaj (w Japonii) PS3 to czy mógłbym jakoś przenieść moje konto z PS3, którą mam w Polsce ? Miałem tam też PS Plus i czy działał by on również przy nowo zakupionej PS3? Nie do końca wiem jak działa system kont na PS3 , więc przepraszam z góry za (zapewne) głupie pytanie. Założę, że da się aktywować stare konto na nowo zakupionej PS3 - co wówczas ze starą PS3? Czy jeśli brat, który mieszka w Polsce wziął moje PS3 to czy mółgłby również korzystać z tego samego konta co ja w Japonii?

 

Zagmatwane, ale mam nadzieję że ktoś pomoże:)

Odnośnik do komentarza

Jedno konto może być naraz aktywne na dwóch konsolach. Po zalogowaniu się a nowej konsoli, będziesz mógł pobrać wszystko co masz w Download List i normalnie grać. brat też może grać w tym samym czasie (jeżeli ma swojego użytkownika na konsoli, jeżeli nie to tylko offline).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Chce pograć w 1080p wiec jedyny sposób jaki znam to wyłączenie w opcjach wyświetlania 720p i zostawienie 1080i i 1080p. Tylko ze wtedy wyłącza sie tryb 3d bo ten jest aktywowany przez tryb automatyczny. Idzie to jakoś obejść? Nie chce mi sie grzebać w opcjach ciagle - zdarza sie ze odpalam uncharted 3 i uświadamiam sobie ze 3d wyłączone wiec z powrotem do systemu potem odpalam lasy of us i znowu muszę grzebać w opcjach. Głupie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...