Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też mi się tak wydawało. Ludzie których znam różnie mówili dlatego wolałem tutaj podpytać.

Widać to dokładnie na tym obrazku: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdtSATQfCn8b0lDsj--mCik87Bk7CvTSQE5SpA-ohZ95WC9Hq8&reload=on

Czyli wystarczy podłączyć ją zwykłym kablem zasilającym od PC-ta lub drukarki, tak ?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
21 godzin temu, Wesker napisał:

A może ma ktoś Ps3 i jakaś giere z psx i mógłby sprawdzić? :D

Ja mam iso NTSC i działają. Obrazy odpalają się z wbudowanego emulatora więc... powinno być ok, ale nie testowałem jednak na oryginalnej płycie NTSC.

Ciekawostka:

Ape Escape w wersji PAL ma takie zabezpieczenia, że nie idzie odpalić gry na PS3. 

Nie ma natomiast tego w wersji NTSC, tak więc... w końcu mogę łapać małpy, po wgraniu obrazu:/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
9 godzin temu, Xehanort napisał:

Czy to normalne na PS3(Slim) że gra ściąga się i instaluje dość długo? Ściągnąłem mgs4 (27gb)jakieś 5-6 godzin, a mam szybki Internet. i teraz czekam już 30 minut z instalacją i jest tylko 15%. 

 

Dysk masz zawalony?

albo przydałaby mu się defragmentacja, której nie zrobisz na ps3.

Najbardziej mi mulilo przy patchach do GT6, cały dzień się zasysaly. Jak pokasowalem inne gry to było lepiej, ale najlepiej było jak kupiłem nowy, większy dysk. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2019 o 10:56, grzybiarz napisał:

Dysk masz zawalony?

albo przydałaby mu się defragmentacja, której nie zrobisz na ps3.

Najbardziej mi mulilo przy patchach do GT6, cały dzień się zasysaly. Jak pokasowalem inne gry to było lepiej, ale najlepiej było jak kupiłem nowy, większy dysk. 

Kupiłem używana w cex. Dysk był pusty. Przywrócilem ustawienia fabryczne i zrobiłem szybki format dysku(normalny zająłby 18h według konsoli). Z tego co czytam na necie to chyba normalne na PS3 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@Square Defragmentacja to coś zupełnie innego... To złożenie plików rozstrzelonych po klastrach na możliwie jeden ciągły (czyli klaster po klastrze, jeden po drugim). Tego nie da się zrobić na PS3 bo nie ma tam takich progamów (jedyne co potrafi to fschk po ustawieniu stosownej flagi w /temp/MMC), można na PC, ale za dużo z tym zachodu, bowiem trzeba zrobić mapper deszyfrujący na Linuksie partycji użytkownika, wystawić go jako nbd, i na FreeBSD się pod to podpiąć (bo UFS2 jest jego natywnym fs i w przeciwieńtwie do Linuksa ma odpowiednie narzędzia do stabilnego zapisu), gdzie już przeprowadzić pożądaną operację, i potem rzecz jasna pozdejmować po kolei wszystkie warstwy aby przy okazji nie ubić owoców tej żmudnej przeprawy). Naturalnie potrzebna jest konsola z CFW żeby wydłubać EID Root Key z którego można wygenerować klucz ATA Key, którym zaszyfrowany jest cały HDD.

 

Odbudowa baz danych robi to co nazwa sugeruje. A w bazach są wpisywane tylko i włącznie meta dane z paczek, save'ów, VMC, trofeów i multimedii. Im dłużej się używa konsoli, tym bardziej staje się zaśmiecona i zaczyna mulić. Dlatego ta opcja ją kasuje, przywraca czystą i wpisuje do niej wszystko co znalazł w ww. treściach.

 

@grzybiarz GT6 ma własny system patchowania, niezależny od tego w konsoli - ten konsolowy tylko pobiera paczki, które normalnie są patchami, ale w przypadku GT6 to są programy, który każdy po kolei nanosi patche różnicowe na pliki gry. Idiotyczne, bo jedynie oszczędza czas pobierania, niemiłosiernie wydłużając samo patchowanie.

 

@oFi Palenie fajka to nie jest instalacja tylko loading przed każdym rozdziałem. ;) Z tego co kojarzę, MGS4 zajmował ~20GiB na HDD więc "instalacja" nie powinna trwać dłużej niż najdłuższy loading tej gry. :}

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...