Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tańszy(pewnie ten sam model) za 29zł, ale śmiga elegancko. Nie ma dużego LAGa, itd. 
Ważne jednak aby monitor obsługiwał wystarczającą rozdziałkę i działał w 60Hz. Mi działa ze starym monitorem LCD, na ledzie nie śmigło bo był problem z odświeżaniem właśnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mówimy o "wydmuchiwaniu" kurzu? Na slimach trzeba odpiąć kabel zasilający, po czym włączyć zasilanie trzymając przycisk 'eject' (wysuwanie płyty). Wiatraki wchodzą wtedy na wysokie obroty. Warto nie mieć twarzy przy konsoli bo można dostać kurzem po pysku. Tyle, że słyszałem, że ta metoda podobno przynosi odwrotny skutek i tylko wpycha kurz głębiej w podzespoły. Ja robiłem tak raz na pół roku i nie było śladu zasyfienia.

Właśnie zrobiłem na swojej konsoli bo dość dawno nie "dmuchałem" i trochę kurzu wyleciało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo obszerny temat więc sorry, że nie przeczytałem go calego i zadaję pytanie.

 

Czy dysk SSD 12GB ma jakiś wpływ na szybkość działania konsoli? Trafiłem na ofertę, gdzie jest sprzedawana konsola z takim dyskiem + 500 giga standardowego dysku. Warto iść w tym kierunku czy lepiej kupić normalnie ps3 z dyskiem 500gb albo i większym? 

Odnośnik do komentarza

Chyba coś źle zrozumiałeś ofertę. Tutaj zapewne chodzi o ostatni model PS3, z wbudowaną pamięcią 12GB. Do takiej konsoli możesz wsadzić dowolny dysk 2,5 cala jeśli 12GB to za mało. Wtedy pamięć wewnętrzna jest zastępowana dyskiem.

 

Ale te 12GB to pamięć wewnętrzna a nie dysk.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, rozumiem. Myślałem, że to jak montowanie w PCtach takich dysków, obok tradycyjnych, by szybciej się system odpalał. Wersja 12 GB jest dobra dla rejonów gdzie nie ma ps+ (o ile są takie) jak kiedyś u nas była wersja xbox360 Arcade z kartą pamięci 256 MB. Ewentualnie jeżeli ktoś chciałby grać tylko u używane tytuły ale w tym przypadku chyba nie zawsze uda się zainstalować gry na dysk, nie wspominając o dodatkowej zawartości czy aktualizacjach jak wspominałeś. Teoretycznie można troszkę zaoszczędzić jeżeli można włożyć dowolny dysk twardy ale moim zdaniem gra nie warta świeczki. Może się okazać, że w razie czego Sony nie uzna gwarancji za użycie nie ich dysku i będzie stać na stanowsku, że to jest przyczyną awarii itp ;) Lepiej poczekać jeszcze troszkę do świat albo sezonu poświętecznego i w podobnych pieniadzach zgarnie się fajny zestaw albo nawet PS4 jeżeli mają wprowadzić usługę w grania we wszystkie gry z PSów. Póki co ceny za gry na PS3 store są bardzo przystępne.

Odnośnik do komentarza

Dysk wsadzony do konsoli nie ma wpływu na gwarancje itp. Nawet w wersjach które mają tylko dysk na gwarancje można odesłać bez hdd. Sam się zastanawiam czy nie brać wersji SS, bo moja konsoli może nie wytrzymać czasu z TPSem :D Trzeba zrobić rebuild i fan test i sprawdzić jak się zachowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie tej zasady że jedno konto można mieć tylko na dwóch konsolach...

Bo mam taką sytuację...mam plusa, dużo gier z niego i dodatkowo sporo kupiponych i aktualnie zakupiłem drugą konsolę i rozumiem, że wszystkie te rzeczy będę mógł mieć i na drugiej konsoli...

 

Jednak trapi mnie jedno bo już szukałem na forach i raz pisze tak raz tak i chciałbym ujednolicić zeznania ;)

Chodzi mi czy te gry będą działać na dwóch konsolach w ogóle czyli jak jedna mi siądzie i kupie trzecią to już umarł w butach...czy chodzi o to że mogą gry działać na dwóch konsolach w danym czasie...czyli jak jedna się zepsuje i kupie trzecią to tą zepsutą deaktywuje i znowu mam jakby 2 konsole...

 

Pytanie może banalne i na 90% wydaje mi się że wiem jak jest...ale na paru forach spotkałem się z odmiennymi zdaniami...więc wole uspokoić duszę ;)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

To już wiem...jednak głównie chodzi mi o sytuacje że mam to konto i gry na 2 konsolach...po czym jedna się psuje i kupuje trzecią...i w tym momencie zaada że można gry mieć tylko na dwóch odnosi się do ogółu czyli na trzeciej już nie pogram nigdy....czy zasada jest że można mieć gry na dwóch W DANYM MOMENCIE czyli jak jedną tą zepsutą zdeaktywuje i na jej miejsce zaaktywuje trzecią kupioną to dalej będzie to na zasadzie że mam dwie konsole :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam pewien problem otóż kupiłem sobie wczoraj ten telewizor : LG 32" LED 32LB561B 

i podłączyłem go do konsoli kablem otrzymanym wraz z konsolą,  wchodzę w AV wszystko ładnie pięknie do momentu w którym włączyłem grę i zaobserwowałem iż napisy w menu gry są rozmazane i przez to strasznie nieczytelne później gdy wszedłem do gry okazało się ze wygląda to też nie za ciekawie i tu moje pytanie czy jak kupie kabel HDMI to obraz ulegnie polepszeniu?

 

Mam też drugie pytanie mianowicie czy jeżeli już kupię kabel HDMI to wystarczy ze nim podłącze konsole i TV i nie będe już musiał podłączać tego kabla co dostałem go  w  zestawie z konsolą? 

 

 

Pozdrawiam 

 

Kmicic

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Niech weźmie sobie slima (nie fata i nie te dziadostwo super slim) najlepiej model 250/320GB.

 

Ja kupiłem używaną 120gb i działa od 2012 r. Tylko niech uważnie patrzy na aukcje, odrzucać sklepy które mają np 50 sztuk poskładane i lombardów. olx to rak ale jak odbiór osobisty z możliwością sprawdzenia wszystkiego to można się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...