Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem w jakim temacie mam zadać kluczowe dla mnie pytania więc piszę tutaj.

 

po kilkuletniej przerwie od grania na konsolach (WOW-zło) chciałem zainwestować w PS3 i jakieś top 5 gier na tę platformę. Chciałbym abyście polecili mi jakiś model i tytuły.

Interesuje mnie również to czy jak kupie używaną grę to czy achievy będą zaliczane? (nie mam pojęcia czy ma to jakieś znaczenie dlatego pytam)

Czy istnieje jakaś PRO przejściówka na arcade sticki/pady z ps2? (zaproponujcie produkt 3m+)

Mam łącze radiowe 2 mb/s - czy będzie wystarczające do płynnej zabawy online?

Odnośnik do komentarza

Witam nie wiem w jakim temacie mam zadać kluczowe dla mnie pytania więc piszę tutaj.

 

po kilkuletniej przerwie od grania na konsolach (WOW-zło) chciałem zainwestować w PS3 i jakieś top 5 gier na tę platformę. Chciałbym abyście polecili mi jakiś model i tytuły.

Interesuje mnie również to czy jak kupie używaną grę to czy achievy będą zaliczane? (nie mam pojęcia czy ma to jakieś znaczenie dlatego pytam)

Czy istnieje jakaś PRO przejściówka na arcade sticki/pady z ps2? (zaproponujcie produkt 3m+)

Mam łącze radiowe 2 mb/s - czy będzie wystarczające do płynnej zabawy online?

 

1. Model każdy zalegający na półkach w markecie (slim), kieruj się pojemnością dysku i składem bundle packa czyli jakie gry dorzucają. Możesz też wyrwać komplet z MOVE'em.

 

 

2. Trofea będą zaliczane. Jeśli zaczynasz grać na nowym koncie to lecą nowe trofea.

 

3. Istnieją konwertery usb do padów z ps2, wybierz jakąś sprawdzona firmę, mad catz, big ben...

 

4. Jeśli masz stabilne połączenie to wystarczy.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, na początek chciałbym przeprosić, jeżeli takowy temat już powstał, ale ja nie dałem rady znaleźć. Przejdę do sedna.

Problem występuje na razie przy pobieraniu 2 dem : Castlevania:Lord of Shadow i Star Wars FU2.

Wygląda to tak klikam download i zaczyna się pobieranie, dochodzi do pewnego punktu i stoi. Castlevania przy 33 % a FU2 na 71 % lub właśnie na 33 %. Dla sprawdzenia ściągnąłem inne gry i nie zauważyłem problemu. Dodatkowo jak dojdzie do " Martwego" punktu konsola dostaje 2 sekundowe zwiechy i zmula( strasznie się gra na "lagach", bo nie wiem jak to nazwać), a jak wstrzymam pobieranie, to już wszystko jest normalnie. Na dysku jest jeszcze 140 GB wolnego miejsca, sprawdzałem na 3 różnych dostawcach internetu. Posiadam PS3 Slim 250 GB, a problem zaczął się jakieś 3 tygodnie temu. Proszę o ODP bo wygląda na to, że jestem jedynym graczem w Polsce, który nie może wypróbować Castlevanii i FU2 :(

Odnośnik do komentarza

Mam taki mały problem: od dłuższego czasu dosc czesto dzieje mi sie tak w grach że obraz sciemnia sie i rozjasnia(rozjaśnia do normalnego stanu zaś ściamnia nienaturalnie).Gdy postac sie porusza, ruszmam kamera lub jak wejde do ciemniejszego pomieszczenia to robi sie nagle jeszcze ciemniej i jak wychodze to znów jest przeskok na jasno.Wystepuje to tez czasami w menu gry i jest cholernie uciążliwe. Zauważyłem ze czesto jest tak ze jak kupie nowa gre to przez dlugi okres nie ma tego ustrojstwa, jednak nagle sie pojawia i od czasu do czasu i w konkretnych miejscach wystepuje w grach. Nie wiem czy jest to wina TV (mam Sony Bravie II) czy ustawien konsoli(pamietam ze kiedys gdzies na forum widzialem optymalne ustawienia wlasnie sony bravi do gier ale juz nie pamietam gdzie to bylo). Wiecie co moze byc tego przyczyną?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Panowie, szybkie pytanie, ktore juz pewnie sie tu pojawiło - mam internet 1 Mb/s, przed chwila po telefonie do TP dowiedzialem sie, ze na szybszy nie ma szans ( :mellow: ) - pogram na tym? Ma ktoś łącze o takiej prędkości? Jest sens bawić się w on-line czy szkoda nerwów??

 

gram na tym odkąd kupiłem PS3 40GB czyli dłuuuugo i wszystko pięknie chodzi. Byłem w KZ2 hostem dla 24 graczy i wszystko pięknie chodzi, Korzystam z routera bezprzewodowego ASMAX. Teraz, od listopada muszę przejść na 2MB bo już nie mają 1MB w Krakowie....

 

Wyłącz w TV kontrole podświetlenia. W ciemnych scenach TV przyciemnia podświetlenie matrycy LCD aby jeszcze bardziej oddać czerń.

niestety żadnej takiej opcji jak kontrola podświetnenia nie mam w moim TV.

 

ta opcja o której mówi Kyo może się inaczej nazywać. W Samsungach jest to tryb GRA, w SONY masz sporo opcji: Advanced Contrast Enhancer, lokalne wygaszanie, Dynamic Contrast - szukaj czegoś takiego.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wyłącz w TV kontrole podświetlenia. W ciemnych scenach TV przyciemnia podświetlenie matrycy LCD aby jeszcze bardziej oddać czerń.

 

Oszczędzanie energii to też ta opcja? Bo jak wziąłem na "oszczędzanie" to właśnie przestało palić się podświetlenie i muszę powiedzieć, że jest o wiele lepiej jeżeli chodzi o jakość obrazu w grach. Miałem podobny problem co QTF to raz, a dwa teraz kolory wydają się być "ostrzejsze" i czerń czarniejsza - ładniejsza ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi oszczędzanie w ogóle nie przypadło do gustu i sam ustawiłem sobie TV pod konsole i jest ok. Wyłączyłem dynamiczny kontrast i inne ustrojstwa. Obraz tryby gra strasznie bił po oczach. W PS3 koniecznie potrzeba włączyć Full RGB.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

No u mnie właśnie na odwrót opcja full RGB odpada. Gdy ustawiam ją to ciemne kolory się zlewają, wszystko jest zaciemnione ogólnie jeden wielkie ciemny syf heh. Ale często czytam takie opinie odnośnie tej opcji wiadomo wszystko zależy od TV.

 

Ja to mam lekkiego pier.dolca z tym ustawianiem obrazu a za każdym razem gdy uda mi się "uzyskać" ciutkę lepszy obraz to zajarany jestem ;]. Tak jak teraz po wyłączeniu podświetlanie, dzięki Kyo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja to mam lekkiego pier.dolca z tym ustawianiem obrazu a za każdym razem gdy uda mi się "uzyskać" ciutkę lepszy obraz to zajarany jestem ;].

 

Jak tak mam zarówno z obrazem jak i dźwiękiem. Mój brat uważa, że przesadzam, ale dla mnie ważne jest by wszystko było cacy. :sweat:

Odnośnik do komentarza

Ludzie nic nie daje!!! Włączam, zmieniam itp. Takiej opcji jak mówicie w mojej BRAVI nie ma!! Moze musze zmienic w systemi PS3 cos? podobnie jest z czernia u mnie... jak juz jest cos ciemnego to obraz robi sie ziarnisty i wyblakły, natomiast jak zwieksze kontrast to juz nic nie widac w ciemnosciach... a z tym przeskakiwaniem "jasnosci" to nic nie pomaga!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...