Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w sprawie logowania do PSN. Dzisiaj z rana próbowałem odpalić swoje konto PSN i ciągle wyskakiwała informacja o błędnym e-mailu lub haśle. Nie zrażony tym próbowałem logować się na to same konto z poziomu PC i jednak hasło i e-mail działają. Co może być tego winą ? Wszystko zaczęło wariować po ściągnięciu nowego FW. Dodam jeszcze że konto siostry i jeszcze inne śmigają normalnie.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie korzystam z Routera, net z UPC 50/5 i w sumie większość gier online działa idealnie. Ale np. taki Little Big Planet, czy PES tną :/ A właśnie mam zamiar pograć online w PESA 2011 jak wyjdzie.

Dlatego chciałbym podłączyć internet do PS3 za pomocą kabelka. Tylko nie wiem jak będzie lepiej. Czy ma to być bezpośrednio z PC, czy przez router? Jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza

Lepiej bezpośrednio pod router, nie bedziesz musiał pc włączać gdy zechcesz na konsoli pograć.

 

A co do szybkości neta, to jak to będzie? Bo chyba jak podłącze do PC, to na obu platformach będzie net, a jak do routera, to tylko na PS3 i wtedy chyba będzie lepiej działać, tak?

Potrzebuję do tego kabel ethernet? I czy jest jakaś różnica między kablem, który ma 1 metr a taki, który ma 5-10 metrów?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Nie ma wirusów na konsole - nie w takim znaczeniu jak na Windows, nie mówiąc już o OSX/Linuksach.

 

Na PS3 jest jeden szkodliwy program, który miał być niby emulatorem PSP. Ale da się ją przywrócić do życia. Był też jakiś kiedyś bricker PSP i NDS. Ponadto tiff exploity dla PSP są traktowane przez większość programów antywirusowych jako wirusy. Nie masz się czego bać o ile będziesz używać głowy do myślenia.

 

A co do szybkości neta, to jak to będzie? Bo chyba jak podłącze do PC, to na obu platformach będzie net, a jak do routera, to tylko na PS3 i wtedy chyba będzie lepiej działać, tak?

Potrzebuję do tego kabel ethernet? I czy jest jakaś różnica między kablem, który ma 1 metr a taki, który ma 5-10 metrów?

 

Nie potrzebujesz kabla, jeśli kupisz router z WiFi (każdy jest AP).

 

Będzie działać lepiej, zakładając że na PC wtedy nic nie ściągałeś/nic nie wysyłałeś (upraszczając).

 

Różnica w długości. Co ileś tam metrów potrzeba repeatera, ale musiałbyś w zamku chyba mieszkać. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Nie potrzebujesz kabla, jeśli kupisz router z WiFi (każdy jest AP).

 

Będzie działać lepiej, zakładając że na PC wtedy nic nie ściągałeś/nic nie wysyłałeś (upraszczając).

 

Różnica w długości. Co ileś tam metrów potrzeba repeatera, ale musiałbyś w zamku chyba mieszkać. ;]

 

Ja już mam router d-link 524. Tylko problem polega na tym, że pomimo szybkiego internetu nie mogę grać online w PESA, bo bardzo laguje (nawet jak PC jest wyłączony). Jeszcze poczekam do premiery PESA 2011, bo może coś poprawią i online będzie chodzić lepiej przez wi-fi. Jeśli nie, to podczas gry w PESA, Little Big Planet, czy czasem streamowania chciałbym podłączyć net za pomocą kabla, bo ponoć wtedy będzie działać lepiej.

Ten jeden kabelek, który mam podpięty do routera i modemu, chyba ethernet podłączałem do PS3 i był net (tylko wtedy nie było na PC, ale to nawet lepiej). Problem w tym, że ten kabel jest za krótki. Ma ok. metr, a ja potrzebuję co najmniej 2 metry (jakieś 8-10 metrów, aby grać w drugim pokoju). No i się zastanawiam, czy będzie będzie jakaś różnica na korzyść kabla, czy może przez to, że kabel będzie taki długi, to różnica będzie neiwielka i lepiej pozostac przy wi-fi.

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...