Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oto ustawienia ktore mam u siebie:

Tryb obrazu -> kinowy

Podswietlenie -> 3

Kontrast -> 79

Jasnosc -> 60

Nasycenie -> 53

Temp barw -> cieple 1

Ostrosc -> min

Obie redukcje -> wyl

Ustawienia zaawansowane:

Zaaw. zwiekszenie kontrastu -> wyl

Zywy kolow -> wyl

W menu z oszczedzaniem energii mam ustawione:

mniejszy pobor energii,

Czujnik swiatla -> wyl

Tryb filmu -> automat

Wideo/zdjecia -> wideo

 

Konsole mam podpieta do TV kablem HDMI.

Mam nadzieje ze te ustawienia Ci pomoga i uciazliwe miganie zniknie.

Odnośnik do komentarza

Oto ustawienia ktore mam u siebie:

Tryb obrazu -> kinowy

Podswietlenie -> 3

Kontrast -> 79

Jasnosc -> 60

Nasycenie -> 53

Temp barw -> cieple 1

Ostrosc -> min

Obie redukcje -> wyl

Ustawienia zaawansowane:

Zaaw. zwiekszenie kontrastu -> wyl

Zywy kolow -> wyl

W menu z oszczedzaniem energii mam ustawione:

mniejszy pobor energii,

Czujnik swiatla -> wyl

Tryb filmu -> automat

Wideo/zdjecia -> wideo

 

Konsole mam podpieta do TV kablem HDMI.

Mam nadzieje ze te ustawienia Ci pomoga i uciazliwe miganie zniknie.

 

tv ??

Odnośnik do komentarza

Jestem wczorajszym nabywcą konsolki ps3 w empiku z anczartetami w zestawie(wcześniej tylko iks), i mam pytanie - kupiłem fifke 11, nową, zagrałem parę meczów i przez 3 h grania kilka razy gierka się zacięła, wszystko "stanęło" na jakieś 2 sekundy.

 

Następnie, dzisiaj odpaliłem Uncharted`a 1, i co jakiś czas słychać głośne doczytywanie z konsoli, charakterystyczne "wrr-wrrr-wrr-wrrr"(nie wiem jak to lepiej opisać).

 

Wszystko jest okej z tą konsolką?

 

Z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza

empik jest niebezpiecznym źródłem konsol(rzucają towarem, długo się kurzą w magazynach, często ze strarego magazynowanego sprzętu potem daja delikatną "obniżkę cen" a ona sama to porażka)... po fifie 11 (nie powinieneś mieć totalnie żadnych zwiech!!) i uncharted.... hmmm konsola nowa a zwykle głośniej zaczyna chodzić jak przez rok/półtora jest wiatrak zakurzony... Ja bym szedł z gwarancję póki masz mało save i długich backupów robić nie musisz ;). Dla mnie nówka sztuka = wszystko działa w 100 % a nie takie babole...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego problemu z moim TV (bravia KDL....) wstawiłem dane podane przez jednego z userów i jest lepiej , szczególnie z czernią i błębią kolorów, jednak nie zmianiałem wszystkiego tak jak on napisał tylko zaawansowane bo inaczej obraz był strasznie wyblakły. W 1 jak i w 2 przypadku nie udało sie do konca wyeliminować mrugania podswietlenia...

 

Z innej beczki: słyszałem ze czasami fan test moze porysować płytki i ogólnie przynieść wiecej szkód niż kożyści czy ktoś miał jakiś problem z tym związany?

Edytowane przez QTF
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...