Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wczorajszym nabywcą konsolki ps3 w empiku z anczartetami w zestawie(wcześniej tylko iks), i mam pytanie - kupiłem fifke 11, nową, zagrałem parę meczów i przez 3 h grania kilka razy gierka się zacięła, wszystko "stanęło" na jakieś 2 sekundy.

 

W FIFIE jest to błąd gry i każdy tak ma. Zacina się offline, zacina się online. Zauważyłem, że podczas tego zacięcia świeci się dioda dysku. EA zna sprawę i pracuje nad jej rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Polecam unikanie używek :thumbsup: Porozglądaj się za wersją z dyskiem 120GB, przypuszczam że cena będzie gdzieś na poziomie 900-1000PLN (może jakiś zestaw z grą za trochę więcej, nie wiem). Pad jest w zestawie, dokupisz tylko kabel HDMI za 10-20 złociszy.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

cześć

 

 

Zastanawiam się nad kupnem ps3/xo, fundusz mam niewielki ,dlatego brałbym używkę najchętniej, jakas najzwyklejsza wersje.

 

Ile teraz kosztuje mniej wiecej konsolka=pad+kable? na co zwroci uwage?

Przegladałema llegro i tyle tego jest, ze się pogubiłem :/

pozdr.

 

Ja kupiłem miesiąc temu gołą Slim 120tkę za 899 w MM.

Dzisiaj widziałem w Auchanie 250tkę + Modnation Racers za 1099.

 

Także musisz tak liczyć - 900 zł za 120tkę, ok. 1000 za 250tkę. Używki odpowiednio tańsze - w zależności od stanu/wieku.

Odnośnik do komentarza

Moja ps3 wydaje czasem dziwny dzwiek, moze to przypadek ale wyglada to jakby dzialo sie to po wyjsciu z gry. Wyglada to jakby to glowica dysku twardego taki dzwiek wydawala, tylko ze jest on krotki, nieco piszczacy.

Znalazlem temat na necie ktory powiedzmy dobrze opisuje te dzwiek http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=26859604

Ale tam pisza ze to przez dlugosc grania, mi czasem sie to dzieje nawet po 5 min. Mam ps3 slim 320Gb Oczywiscie nie zawsze sie to dzieje. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Nasadka na lewej gałce, ten taki grzybek mi się zaczął kręcić :/ Rozkręcać pada czy kupować nowego? A jak rozkręcać to co konkretnie robić. Przez skur,wysyna mecz przegrałem :/

 

BTW: Jeżeli odwrócę pada do góry nogami, to mogę grać na prawej gałce, jak na lewej?

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Jak są jakieś konkursy na stronie playstation.com (http://pl.playstation.com/psn/competitions/detail/item315018/Konkurs-God-of-War-Duch-Sparty/) To co wpisuje się w pole tekstowe z gwiazdką, pod ostatnim pytaniem? Nigdzie nie widzę, żeby to było wyjaśnione po co jest to pole.

Też tego za cholerę nie rozumiem ;/ zrobili to od niedawna nie mam pojęcia po co.

 

To znaczy któryś z ostatnich konkursów miał te pola obowiązkowe ale nie miał możliwości automatycznego wyboru odpowiedzi. Więc tam wpisałem odpowiedź ale nie wiem czy to dobrze. A teraz kiedy jest konkurs GoW i 5 pytań to trochę bez sensu tam wpisywać tym bardziej, że można zaznaczyć automatycznie.

 

Btw dużo Polaków ostatnio wygrywa w tym jeden dwa razy pod rząd ;]. To trzeba mieć szczęście...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No automatycznie w sensie, że można od razu zaznaczyć odpowiedzi ;].

 

A właśnie w Shreku i Singularity wygrało trochę naszych ;] ale tam było aż 100 kopii. Czekam na rozwiązanie Transformersów tam też jest 100 kopii, btw czas ogłaszania wyników niszczy. Po pół roku czasami podają...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...