Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam trzy szybkie pytanka:

 

Czy za pomoca tego sprzetu -

 

http://www.logitech.com/pl-pl/gaming/headsets/devices/7248

 

bede mogl grac z dzwiekiem puszczonym tylko na sluchawki czy na PS3 to nie dziala ?

 

Czy sprzet ten bedzie takze dzialal jako sluchawki do sluchania muzy z PS3 ?

 

Czy znacie inne sluchawki 7.1 + headset dzialajace na PS3 i warte polecenia ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość kufir

Mam Head Seta Ps3 i mam problem. W ustawieniach urządzeń Audio mam Headseta ale poziom głośności jest na 3. Inne opcje są niedostępne i nie mogę zwiększyć bądź zmniejszyć czułości mikrofonu. Dlaczego tak się dzieje ? I jak można temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

Mam Head Seta Ps3 i mam problem. W ustawieniach urządzeń Audio mam Headseta ale poziom głośności jest na 3. Inne opcje są niedostępne i nie mogę zwiększyć bądź zmniejszyć czułości mikrofonu. Dlaczego tak się dzieje ? I jak można temu zaradzić ?

 

Musisz wyłączyć opcję HQ (High Quality) - w przeciwnym razie poziom głośności zawsze będzie ustawiony na "3".

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie abym ją kiedykolwiek włączał :) Inny użytkownicy mają tę opcję włączona aby mieć lepszy dźwięk czy to taka ściema z tym HQ ?

 

Jeśli parujesz HS z PS3 po kablu (a z tego co pamiętam tak właśnie robiłeś) domyślnie zostaje ta funkcja włączona. Gdybyś parował HS'a sony tylko przez BT wtedy byś sam mógł wybierać głośność.

 

HQ ponoć ogranicza szumy z otoczenia i ustawia HS optymalnie do jak najlepszego nadawania / odbierania.

 

Ja mam ją cały czas włączoną.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podpinam się<br />Poszukuję hedseta do ps3 (takiego nausznego) albo oddzielnego mikrofonu &quot;który można by założyć na głowę na której już są słuchawki&quot; ; obecnie używam słuchawek 515 sennheisera i było by dobrze gdyby jakość dźwięku oferowanego przez headset była przynajmniej na równym poziomie jak ww. słuchawki a najlepiej, gdyby była nawet lepsza (chodzi o to żeby były odpowiednio wyważone do grania (głębokie basy itp. 'przydatne' cechy) i preferuje połączenie kablem niż bezprzewodowe /ładowanie podczas gry, czy zmiana baterii to nie dla mnie/ !

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...