Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam zalozone podkolanowki od kolezanki...(biedna jeszcze o tym nie wie) i ladnie spiete pod spodem.Jest lepiej, ale cudow i tak nie bedzie :)

Kurna skad wziasc te gre?? Amazon juz oblookalem i nie wysylaja z niemiec lub anglii do polski sprzetu i gier. Dzwonil ktos do sklepu psxextreme?

Bedziesz mial ciezko z racji dosc ograniczonej premiery.

Odnośnik do komentarza

Kupilem wczoraj bundla na lunchu w pracy... po pracy wizyta u dentysty i wkorwianie sie ile czasu mozna brac wycisk pod koronke... w szczegolnosci, ze na tylnim siedzieniu lezy nieodpakowane pudlo. Po wizycie szybki dinner ze znajoma i atakujemy chate kumpla. Pudlo praktycznie drzemy na strzepy by dostac sie do zawartosci. Ustawiamy wszystko i rozpoczynamy koncert rockowy. Ja siadam na perkusji, kolezanka chwyta mic'a, kumpel gitare... reszta czeka na swoja kolej. Z poczatkowo dostepnych kawalkow podoba mi sie tylko Nirvana, Ramones i Garbage... ale spoko odblokuje sie. Wszyscy jestesmy meganooby, ktorzy grali moze w GH3 raz czy dwa razy w zyciu. Przelaczamy sie wiec miedzy easy, a medium czujac sie czasem jak bogowie... lol. Anyway... Caly bundle jest kablowany, co bylo dla mnie malym rozczarowaniem, ale wyglada naprawde solidnie. Mikrofon jak mikrofon. Gitara IMO o wiele przyjemniejsza z wygladu jak i z obslugi od tej dodawanej do GH3. Perkusja naprawde dobra robota, chociaz mam wrazenie, ze nie byloby wiekszego problemu z rozwaleniem jej.

Anyway... jako meganewb wybor perkusji byl naprawde nie najlepsza decyzja biorac pod uwage, ze na niej gra sie najciezej. Ogolnie IMO pod katem trudnosci obslugi...

Drums

Mikrofon

Gitara

Bass

 

Najlepsza jazda zaczela sie jak dolaczyl kumpel ze swoja gitara i stworzylismy pelny czteroosobowy zespol. Zabawa przednia na maksa... caly czas musialem ratowac nasza wokalistke. Kumpela na drumsach (jedyna ktora grala w to wczesniej) wymiatala tak, ze nam oczy z orbit wychodzily. Ja zadowolilem sie medium na bassie i bylo klawo... 6h grania wybija polnoc i czas sie zbierac do domu co by do roboty wstac.

Do gry powinni dodawac z 3 zgrzewki piwa by wzmocnic doznania plynace z rozgrywki. Ale to pewnie w weekend sami nadrobimy. Idealna gra na party, super zabawe itd...

 

Nie jestem wielkim fanem playlisty, ale jest pare dobrych kawalkow...

 

za calosc zaplacilem $184 i uwazam ze bylo warto.

Odnośnik do komentarza

Mi sie udalo za 140 funow gre wyrwac co uwazam za i tak dobra cene.

Jak i Zeratul wspominal, gra sie wysmieniecie.W sumie tylko pyrke atakuje.Zostaly ostatnie 3 piosenki na hardzie do zaliczenia tylko :] a potem za experta sie trza wziac, ale tam juz latwo nie bedzie.Nie ktore songi sa ladnie przesadzone...

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem we wtorek wieczorem (ok. 23), więc praktycznie, w środę. Wtedy też napisali, że paczka została wysłana. Myślę, że powinna dojść do końca przyszłego tygodnia. W sumie mnie to wyniosło 206 zł. Nie jakoś kosmicznie mało, ale nie mogłem znaleźć niczego innego.

 

El Loco, mówisz, że gitarka do Rock Band jest gorsza od tej z GH? Bo zamówiłem na PS3, na sprzedaż, a zastanawiam się teraz nad tą do Xa.

Odnośnik do komentarza

Ja bym pograł, ale... Nie mam golda. Macie na zbyciu siakiś kod 48h? Ja, jak na razie, tylko na gitarce.

 

Tak w ogóle, jak mówiłem, grę zamówiłem praktycznie w środę rano, a wczoraj przed południem była już w domku :) Szybciej niż na allegro ;P Jak widzicie powyżej, na razie mogę grać tylko na gitarce (reszta sprzętu czeka na mnie w domu). Wrażenia? Piosenki bardzo dobre (choć i gorsze sie trafią), ale...dlaczego akurat "Paranoid" musi być coverem? :/ Co do trudności. Jak na razie, mam praktycznie wszystkie piosnki na 5* (dwie mi poszły gorzej - 4*) na Expercie. Na początku było bardzo łatwo, mniej więcej jak na HARDZIE w GH II, teraz robi się ciekawiej (ale nie zapowiada się, żebym przegrał jakąś nutkę). Grafika, design, kustomizacja - wielki plus. Multiplayer: jeszcze nie wiem :) Jestem jednak pewien, że jak zwiozę się do domu, zwołam ekipkę do gitar, to będzie hu-hu, a nawet lepiej :D

 

A kupował już ktoś z Was piosenki na Markecie? Jeśli tak, to czy jest jakaś różnica między kupowaniem za MS Points/kupowaniem kartą kredytową na koncie USA/europejskim?

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...