Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkanoc upłynęła pod znakiem Hotline Miami  :D  Na pececie spasowałem, na padzie poszło lepiej, wreszcie mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić- rewelacja.

 

Teraz pora wreszcie skończyć ME3. O ile sama trójka momentami jest niestrawna, tak dlc Cytadela to małe mistrzostwo świata. Naprawdę godne zakończenie trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pykam sobie w Dead or Alive 5 Ultimate. Zamierzam też zabrać się za drugą część ZoE i ponowną zabawę w Way of the Samurai3.

 

Nie dałem rady ograć DoA. System mnie odrzucił, przyzwyczaiłem się już do Mortala i Tekkena a dzikie systemy ciężko mi wchodzą.

 

Męczę Skyrima na liczniku 47h, ciekawi mnie czy jako kot mogę się ożenić :D oprócz tego multi w Killzone i Aliens Colonial Marines! W przerwach jak mnie najdzie Hotline Miami i Motorstorm.

 

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Alpha Protocol, czyli RPG z prawdziwego zdarzenia.  Obsidian wie, co to RPGi i z taką grą may do czynienia. Grafika nędzna (ale mnie to wali), podobnie z wykreowanym, ubogim światem. Skomplikowana fabuła (aż za bardzo chyba), podejmowanie decyzji, które zmienia diametralnie cała późniejszą grę - to jest to, co ja lubię. Solidne 7 ode mnie, choć gry jeszcze nie przeszedłem.

Polecam, ale tylko graczom wytwałym, którzy nie przeskakują z gry na grę po godzinie zabawy:)

Odnośnik do komentarza

Znów naszło mnie na starocie. Ponownie odwiedzam ciche wzgórze, w tej najwłaściwszej, pierwotnej wersji. Naprawdę jest aż tak źle z wersjami HD dwójki i trójki? Do tego, już nie na konsoli, a na emu, moje pierwsze zetknięcie z Metroidem. Bawię się znakomicie. 

SH HD Collection po patchu nie jest aż takie złe. Sam przeszedłem obie części na PS3 oglądając wszystkie możliwe zakończenia. Zdarzają się niestety przypadki kiedy gra (SH2 jak i SH3) się zawiesza w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego jeżeli planujesz zdobyć trofeum za najmniejszą ilość zapisów, to nie próbuj przechodzić bez zapisu. Lepiej wykorzystać chyba 2 zapisy i w razie co cofnąć się trochę i już.

SH2 moim zdaniem jest lepiej zrobione i zauważyłem, że mniej problemów pojawia się jak wykorzystujesz oryginalne dźwięki niż nowe. W SH3 nie ma już możliwości wyboru i mamy tylko nowe dźwięki.

Do samego SH na PS1 też jeszcze wrócę, bo nie obejrzałem jeszcze wszystkich zakończeń... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alpha Protocol, czyli RPG z prawdziwego zdarzenia.  Obsidian wie, co to RPGi i z taką grą may do czynienia. Grafika nędzna (ale mnie to wali), podobnie z wykreowanym, ubogim światem. Skomplikowana fabuła (aż za bardzo chyba), podejmowanie decyzji, które zmienia diametralnie cała późniejszą grę - to jest to, co ja lubię. Solidne 7 ode mnie, choć gry jeszcze nie przeszedłem.

Polecam, ale tylko graczom wytwałym, którzy nie przeskakują z gry na grę po godzinie zabawy:)

Długie to to było do przejścia? Z opisów brzmi jak coś interesującego, połączenie skradanki Splintera i RPG/decyzyjności z Mass Effect. Na Youtube wygląda całkiem przyjemnie, ale Gamespot z żalem dał 6/10, piętnując nierówny gameplay. Nie ma nic gorszego jak ciekawa fabuła przy jednocześnie koszmarnym sterowaniu i błędach AI :/

 

Warto? Czy tylko taki zapychacz, gdy innych gier brak? Bo jeszcze w kolejce mam Infamousy oba, Ni No Kuni, Little Big Planet 2... nie wiem kiedy się zabrać za wszystko:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...