Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz budżet? M2 to słaba rozdziałka, ramu tylko 1gb. Mamy w firmie M (pierwszą) i na romie 4.3 czyli taka wersja jak jest w M2 - telefon sam się wyłącza lub restartuje, jakieś 50%. Serwis nie chce uznać gwarancji. Dla mnie dramat :-/

 

Edit: Ja też polecę w tej ciebie raczej moto g albo moto g lte jak dorwiesz. Ramu tyle samo, lepszy proc, lepszy ekran, czysty andek. Tą Xperie po tym co mam w firmie z M nie wziąłbym za 1 zł. Lepszy juz jest Galaxy s3 mini plus cyanogenmod.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osobiście posiadam Xperie M2 od października. Myślałem że będzie średnio, a jak na razie jestem w 100% zadowolony z tego telefonu. 4 rdzenie, nie wiesza się, rozdziałka wcale nie jest taka zła, nie widać pixeli (no chyba że patrzenie na telefon z odległości 5cm to dla Ciebie norma). Bateria super jak na tak duży telefon, bo potrafi wytrzymać 3-4 dni jeśli nie bawisz się nim. Ogólnie polecam w tej półce cenowej, nie mówię, że nie ma lepszych telefonów od M2, ale jak dla mnie jest to bardzo dobry telefon ;) Pozdrawiam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja opisuję M (1) i tam była tragedia (a w zasadzie jest dalej, na 4.3 są restarty, nie można odblokować bootloadera żeby wrzucić jakiegoś CM, lipa). Może M2 jest dobry. Wiem, że chyba jest ujęty w XPERIA AOSP przy czym jak weźmiesz z orange to nie odblokujesz bootloadera więc to nie ma dla ciebie znaczenia ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja opisuję M (1) i tam była tragedia (a w zasadzie jest dalej, na 4.3 są restarty, nie można odblokować bootloadera żeby wrzucić jakiegoś CM, lipa). Może M2 jest dobry. Wiem, że chyba jest ujęty w XPERIA AOSP przy czym jak weźmiesz z orange to nie odblokujesz bootloadera więc to nie ma dla ciebie znaczenia ;-)

Bootloader nie jest dla mnie dobrem wszednim, wiec spoko

Mam tez opcję na lumie 735 i w sumie wiadomo, windows ale kusi

Odnośnik do komentarza

Podobno, szukam KOGOKOLWIEK kto go chociaż macał. Dobrze, że Q-Jot odpisał, inaczej bym nic nie wiedział ;-) A na poważnie to szukam czegoś nowego dla siebie z Andkiem (iOS odpada, mam teraz Air2 i odpada bardziej, niż jak go nie miałem) ale też nie chcę wydawać kroci, można to dorwać w wersji 64gb za 1700 z vatem więć ok 1400 by mnie kosztował i to taka kwota która jest wg mnie sensowna.

Odnośnik do komentarza

One mi nie pasuje, jest wysoki ale nic tej długości nie usprawiedliwia. Zenfone nie ma wsparcia, Xiaomi w sumie się zastanawiam. Można kupić w Polsce, są już w Europie bez zaproszeń też, w Niemczech najbliżej. Po prostu chciałem znaleźć kogoś kto to ma. Gdyby nie słaba bateria w Nexusie 5 to pewnie już bym go miał.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie to ze Oneplus nie wysyła do PL (bo mialem zaproszenie) to pewnie bym miał OneplusOne. Nie ma co, chińskie firmy od zeszłego roku diametralnie podskoczyly w moich oczach jezeli chodzi o smartphony. Takie firmy jak Kingzone, Elephone, Meizu, Xiaomi.... Bardzo dobra jakość wykonania, wsparcie nawet sceny, cena. Masakra. Nemo a myślałeś może o Jiayu ? W sumie S3 bardzo fajnie sie prezentuje na papierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...