Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, po Samsungu chcę mieć alternatywę w postaci sceny żeby nie być zamkniętym na 1-2 romy. Myślałem o Huawei Mate 7 ale brak romów mnie zniechęcił. Samsung ma tego dużo, działam na czystym AOSP + Xposed + GravityBox i mi to wystarczy w zupełności, telefon dobrze chodzi ale snap 600 za dużo prądu żre i mi czasem brakuje baterii. Sama moc mi wystarczy bez problemu. Innych nie brałem pod uwagę bo jakby nie patrzeć CM11s powinien wystarczyć a jak nie to romów jest naprawdę dużo plus Multirom którym się na S4 bawię (3 romy do testów mam w tej chwili).

 

Jak piszę, po prostu SNap 80x na tyle podniosły czasy na włączonym ekranie że warto na to zmienić. Nawet nad LG G2 myślałem, do tego AOSP i może też starczy? No nie wiem. Wolałbym One z 64gb. Cena tylko nieco wyższa.

Odnośnik do komentarza

Dobra, kilka razy już tutaj dywagowałem, ale przyszła pora na zmianę telefonu. Szukam czegoś do 600 zł, wyświetlacz musi mieć więcej niż 4 cale, aparat w miarę ok i znośna bateria, bo sporo z internetu korzystam. Na oku póki co Moto G i Samsung GS 3. Jest coś lepszego, czy powinienem wybrać coś między tymi dwoma?

 

Oglądałem przed chwilą w RTV Euro AGD Asus Zenfone i też fajnie się prezentuje. Ta Motorolla spoko wyświetlacz, ale jakaś taka gruba i krowiasta.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl9ii/

 

Za niewiele ponad 6 stów można wyrwać. Sam takiego mam i nie narzekam.

Nie polecam. Moto G bedzie najlepszym wyborem za ta cene.

 

Pierwsza lepsza opinia o tym LG:

 

''GPS to porażka i do tego potrafi ostro się nagrzewać jak mu się da w kość.Dwa razy mi się wyłączył od nagrzania.Często się teraz zamula i co mnie denerwuje najbardziej to aplikacje które same się włączają czyli aparat,notatnik,czy też książka telefonów.Resetowałem go już kilka razy ale nic nie pomaga.Jeżeli ktoś szuka dobrego telefonu to w tej cenie są inne które są dużo lepsze.''

Odnośnik do komentarza

@Mroku
Spoko, każdy może mieć pecha. W przypadku mojego telefonu ani jeden z wymienionych wyżej felerów nie miał jednak miejsca. Jedyne na co mogę narzekać, to dość przeciętny aparat i słaby głośnik, ale sam system śmiga bardzo szybko jak na tę klasę cenową, a bebechy radzą sobie z mniej wymagającymi gierkami, np. Rayman Jungle Run itp.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję jakiś w miarę zgrabny budżetowy smartfon i padło ma Xperię M. I tu rodzi się problem, bo nówka kosztuje w sklepach internetowych ponad 500zł co jest przesadą jak na tak starawy telefon z niskiej półki.

Za to Allegro jest zasypane jakimś tanim i reanimowanym syfem z chin za około 300zł. Jestem w posiadaniu nówki M2 i o ile design mi się bardzo podoba to rozmiar już nie. Za duża krowa, po co Sony powiększyło M2? :<

Nie wiem co robić. Te chińczyki Mki to raczej porażka, tak?

 

edit http://plebis.eu/product-pol-2674-SONY-XPERIA-M-.html

 

rozumiem, że z racji niskiej ceny to też jakaś chińszczyzna?

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem? Mka to syf, mam ich kilka i się same resetują na najniowszym sofcie, nic nie wychodzi (aktualizacje). Jest wersja Dual-Sim na rynek chiński, brazylijski i bliski wschód i to jest ta wersja po prostu.

 

Jak chcesz ściągnąć sobie Simlocka to mogę ci załatwić nieużywaną POLSKĄ xperię M za 300 zł z Orange a ty sobie ściągniesz simlocka (kodem, podam ci stronę, za 30 zł max to zrobisz) i masz full wypas, polska dystrybucja.

Odnośnik do komentarza

 

Premiera w maju, cena 1200zł

 

  • Procesor Qualcomm MSM8939 o częstotliwości 1,5 GHz, 64-bit, 8 rdzeni
  • Adreno 405 GPU
  • 2 GB RAM
  • 8/16 GB wbudowanej pamięci flash
  • Wyświetlacz 5 cali (1280x720 pikseli)
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli z automatyczną ostrością. 4-krotne powiększenie, nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości Full HD i zdjęcia z HDR.
  • Przedni aparat - 5 MPx, nagrywanie filmów w 720p
  • Zasięg 4G/LTE

 

 

 

Rozglądam się za czymś nowym, bo moja kilkuletnia Xperia Arc s juz trochę niedomaga. Brat ostatnio kupił Samsunga Alpha, jeżeli chodzi o dźwięk i jakość robienia zdjęć, to prawdziwa kosa.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

Premiera w maju, cena 1200zł

 

  • Procesor Qualcomm MSM8939 o częstotliwości 1,5 GHz, 64-bit, 8 rdzeni
  • Adreno 405 GPU
  • 2 GB RAM
  • 8/16 GB wbudowanej pamięci flash
  • Wyświetlacz 5 cali (1280x720 pikseli)
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli z automatyczną ostrością. 4-krotne powiększenie, nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości Full HD i zdjęcia z HDR.
  • Przedni aparat - 5 MPx, nagrywanie filmów w 720p
  • Zasięg 4G/LTE

 

 

 

Rozglądam się za czymś nowym, bo moja kilkuletnia Xperia Arc s juz trochę niedomaga. Brak ostatnio kupił Samsunga Alpha, jeżeli chodzi o dźwięk i jakość robienia zdjęć, to prawdziwa kosa.

 

 

Nie tylko zdjęcia i dźwięk. Wydajność, design, użyte materiały to wszystko najwyższa półka. Jedynie ten cholerny TouchWiz ale nie można mieć wszystkiego. Aaa i można utrafić za cenę około 1200 zł nówkę z Orange :)

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

Naprawdę czytam i nie dowierzam, że nadal ktoś babra się w tych zabawkach z lipnej półki. Jestem już grubo 4 miesiąc z Z2. Żaden tel z niższej półki (miałem ich sporo) nie ma szans dorównywać pod względem wydajności i zadowolenia z użytkowania.

Ale jak ktoś używa telefonu tylko do rozmów/esów i okazjonalnie wejdzie na neta to po co ma płacić 3-4 razy więcej za telefon? Czytam takie wypowiedzi i czuję się jakbym słyszał kogoś pracującego na słuchawce polecającego internet 100Mbs gdzie wydajność łącza to max 20 ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...