Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Panowie, szukam budżetowego telefonu do firmy, muszę kupić kilka sztuk. Z Androida to nic nie ma ciekawego, Moto E nie ma niestety lampy błyskowej a to jest potrzebne. Więc myślę nad Windowsem (chyba, że coś ciekawego znacie na Andku). Próg to 500, 550 zł brutto. Coś ktoś? Ważna jest bezawaryjność i lapmpa w aparacie. Więcej w zasadzie nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Potrzebuje coś niedrogiego dla kobiety, służyłby do robienia zdjęć, przeglądania internetu (fb, gg itd.), słuchania muzyki (spotify itd.), bardzo rzadko do gier.

 

Kwota to około 600zł i musi być z androidem. Obecnie zastanawiam się nad tymi modelami:

 

-LG G2 Mini

-Xperia M2

-Huawei Honor 3C

 

Obecnie wyborem jest G2 mini, bo w M2 aparat trochę kuleje, a z Honor 3C nie miałem nigdy do czynienia i sam nie wiem.

Edytowane przez Grzes!ek
Odnośnik do komentarza

Potrzebuje coś niedrogiego dla kobiety, służyłby do robienia zdjęć, przeglądania internetu (fb, gg itd.), słuchania muzyki (spotify itd.), bardzo rzadko do gier.

 

Kwota to około 600zł i musi być z androidem. Obecnie zastanawiam się nad tymi modelami:

 

-LG G2 Mini

-Xperia M2

-Huawei Honor 3C

 

Obecnie wyborem jest G2 mini, bo w M2 aparat trochę kuleje, a z Honor 3C nie miałem nigdy do czynienia i sam nie wiem.

podpowiem tylko że g2 mini to fantastyczny wybór i na pewno kobiałka bedzię zadowolona. Młodszy brat G2 który nie ma sie czego wstydzić poza 8gb. Ale ma slot SD.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałem się na zakup SONY Xperia Z1 Compact dla mojej kobiety i chciałem się ostatecznie upewnić czy aby dobrze wybieram. Mały, zgrabny i wygodny, z dobrym aparatem i bebechami wystarczającymi na parę sezonów bezstresowej obsługi (gier nie liczę, bo jej nie interesują)? Na razie znam opinie tylko jednej osoby, ale czy ktoś jeszcze z was miał z tym telefonem do czynienia?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry czas pracy na baterii ok 2-4 dni w zaleznosci od uzytkowania. Imo dla kobiety jak znalazł. Nie duzy, zgrabny, Z3c ma lepsze bebechy ale kobieta raczej nie zwroci uwagi.

 

Przy okazji tak czekalem na OnePlus 2 , dzis wyciekły zdjecia telefonu i ....jezeli to nie fake to mega....MEGA rozczarowanie (wizualnie). 

 

http://tenaa.com.cn/WSFW/ShowAllPic.aspx?code=IeqknMs21EA4t0EfpyP5o5H96bu6Gt%2BVSrdJR6n0gNFsUS9P9rmGHSswV0KlC%2ByY

 

Pytanie z innej beczki czy ktos ma tel z Plusa ? Czy bardzo branding jest widoczny o ile wogole jest ? Pytam bo na olx kolo sprzedaje okazyjnie S6Edge. Jakieś opinie na jego temat ? ktoś ?cos ? bo mnie kusi.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry czas pracy na baterii ok 2-4 dni w zaleznosci od uzytkowania. Imo dla kobiety jak znalazł. Nie duzy, zgrabny, Z3c ma lepsze bebechy ale kobieta raczej nie zwroci uwagi.

 

Przy okazji tak czekalem na OnePlus 2 , dzis wyciekły zdjecia telefonu i ....jezeli to nie fake to mega....MEGA rozczarowanie (wizualnie). 

 

http://tenaa.com.cn/WSFW/ShowAllPic.aspx?code=IeqknMs21EA4t0EfpyP5o5H96bu6Gt%2BVSrdJR6n0gNFsUS9P9rmGHSswV0KlC%2ByY

 

Pytanie z innej beczki czy ktos ma tel z Plusa ? Czy bardzo branding jest widoczny o ile wogole jest ? Pytam bo na olx kolo sprzedaje okazyjnie S6Edge. Jakieś opinie na jego temat ? ktoś ?cos ? bo mnie kusi.

 

Chłopie, odpuść sobie. WSZYSTKIE wady które wypisali na sieci miałem w jedynce a i nie zmienili dostawcy dotyku więc będzie pewnie to samo. Dopiero niedawno udało się poprawić dotyk a tak to pisać się nie dało. Jak nazwać telefon dotykowy ze zwalonym dotykiem? No i kutwa Cyanogen to porażka. Jak chcesz jechać na CM to spoko ale firmowy soft to lipa. Kupa błędów, zwieszki. Wolę Nexusy pod tym względem. Support tej firmy NIE ISTNIEJE. Jak masz problem to musisz nagrać filmik z ty co się dzieje, wgrać 15x rom, najlepiej stary itp. Kutwa, dowiedziałem się tyle, że firmy bez supportu omija szerokim łukiem teraz. Dlatego też bałem się HUAWEI - chciałem wziąć Mate 7 ale wziąłem Nexusa 6. OnePlus - porażka. Gdyby nie dotyk i soft - zayebongo by było. Bateria trzymała niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem pytania. Opłaca się coś sprzedać jak taniej kupisz. Co ma się "opłacać" w kupieniu telefonu? Uściślij pytanie. Jeśli pytasz MNIE o zdanie: "Czy kupiłbyś S6 Edge?" to odpowiem - nie. Nic ciekawego nie widzę. Dochodzę powoli do wniosku że z telefonami to wygląda mniej więcej tak:

xdtlcm.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakoś tak... czytam że łatwo się biją niestety, przez zagięcie są duże naprężenia. Także ja bym nie wziął. Kupiłem Nexusa 6 64gb i jestem zadowolony. Bateria mogłaby być lepsza ale ma Quickcharge więc w 15 minut z 5% dochodzi do 35% a w ok 1.15h ładuje się cały. Jest to SUPER przydatne.

 

Może nowy Nexus od Huawei? Może będzie nieco tańszy, bo ten skoczył w premium ale mniej ludzi przez to skusił. No i jest wielki jak paletka do ping-ponga.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam jakiegoś dobrego fona do 700-800zł. Może być używany. 

Zastanawiam się nad używaną Xperią Z1 albo nową, ale słabszą Xperią T3 (nówki są w tych cenach).

 

Jakieś propozycje? Chciałbym żeby ekran miał minimum 5 cali. Aktualnie mam Xperie S i jest bardzo spoko, ale ekran 4.3 to trochę dla mnie za mało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...