Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już brać galaxy s4 ale przedłużam ofertę z play więc chyba wybiorę coś lepszego. Za ~650 zł mam xperię Z2 , która nie dość że śliczna to mocna . Myślałem też nad iphonem 5s ale dopłata 1099 zł z abonamentem 89 zł to lekka przesada. 

Odnośnik do komentarza

No ale czy w konkretnym przypadku S3 Neo nie mylisz się? Akurat S3 Neo wydaje się lepszy niż pierwotny model:

- oficjalny android w nowszej wersji (4.4)

- 1.5 GB RAM (zawsze o 0,5GB więcej).

- nie widzę w dalszej specyfikacji pogorszeń, ale może już jestem zmęczony.

Tu akurat wydaje mi się, że to lekka ewolucja a nie kastrat (za to Note 3 Neo jest gorszy niż Note 3)

 

Link: http://www.androidpit.com/galaxy-s3-neo-with-android-4-4-kitkat-in-germany

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Odezwij się do mnie w przyszłym tygodniu. Poniżej tysiaka kupujący nie płaci podatku PCC gdy kupuje się od osoby prywatnej, więc bym rozważył skoro nówka z paragonem od Play (też mam Play ale simlocka chyba w nich nie ma)?

Licytuję wciąż parę HTC One M7 bo jednak ich sylwetka mi się bardziej podoba niż blokowaty Z2, ale to są jedyne dwa modele, które mnie interesują.

Odnośnik do komentarza

No ale czy w konkretnym przypadku S3 Neo nie mylisz się? Akurat S3 Neo wydaje się lepszy niż pierwotny model:

- oficjalny android w nowszej wersji (4.4)

- 1.5 GB RAM (zawsze o 0,5GB więcej).

- nie widzę w dalszej specyfikacji pogorszeń, ale może już jestem zmęczony.

 

Tu akurat wydaje mi się, że to lekka ewolucja a nie kastrat (za to Note 3 Neo jest gorszy niż Note 3)

 

Link: http://www.androidpit.com/galaxy-s3-neo-with-android-4-4-kitkat-in-germany

 

Odniosłem siędo ogólnego trendu w Samsungu, nie konkretnie do Neo, raczej chodziło mi o te wszystkie Mini albo Compact, które są kastratami bo o nich też wspominałeś.

Samo S3 Neo jest ok bo to taki standardowy S3 po lekkim liftingu na plus.

Ja osobiście nie ładowałbym się w S3 bo to już trochę stary model, no i full plastik. Osobiście jak mam płacić nie małe piniądze za plastik a szklo lub aluminium jak w xperii czy htc to wybór jest prosty. Samsunga nigdy nie kupie, cenią się a jakość wykonania jak w mid endzie lub low endzie czyli sam plastik albo jakaś skóropodobna faktura.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...