Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę czytam i nie dowierzam, że nadal ktoś babra się w tych zabawkach z lipnej półki. Jestem już grubo 4 miesiąc z Z2. Żaden tel z niższej półki (miałem ich sporo) nie ma szans dorównywać pod względem wydajności i zadowolenia z użytkowania.

Mam to LG F60 i może przykładowo Z3 Compact zrobiłbym ostatnio lepsze zdjęcia, ale poza tym przez ostatni miesiąc nie skorzystałbym szczególnie na lepszych parametrach.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem? Mka to syf, mam ich kilka i się same resetują na najniowszym sofcie, nic nie wychodzi (aktualizacje). Jest wersja Dual-Sim na rynek chiński, brazylijski i bliski wschód i to jest ta wersja po prostu.

 

Jak chcesz ściągnąć sobie Simlocka to mogę ci załatwić nieużywaną POLSKĄ xperię M za 300 zł z Orange a ty sobie ściągniesz simlocka (kodem, podam ci stronę, za 30 zł max to zrobisz) i masz full wypas, polska dystrybucja.

 

Dobiłem targu z użytkownikiem NemoKOF. Zrobił aukcję allegro i telefon dotarł możliwie szybko. Oferowana przez niego cena była prawie o połowę mniejsza niż w sklepach(nie liczę regenerowanej chińszczyzny).

Faktycznie jest z polskiej dystrybucji i jest fabrycznie nowy. Pudełko również nienaruszone. Polecam całym serduszkiem tego użytkownika :wub:

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Dzięki przyjacielu! Jak coś to mam jeszcze takie telefony z simlockiem na Orange.


 

Naprawdę czytam i nie dowierzam, że nadal ktoś babra się w tych zabawkach z lipnej półki. Jestem już grubo 4 miesiąc z Z2. Żaden tel z niższej półki (miałem ich sporo) nie ma szans dorównywać pod względem wydajności i zadowolenia z użytkowania.

Mam to LG F60 i może przykładowo Z3 Compact zrobiłbym ostatnio lepsze zdjęcia, ale poza tym przez ostatni miesiąc nie skorzystałbym szczególnie na lepszych parametrach.

 

 

A bateria? W Z3 Compact jest lepiej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza

Mi też coś poradzicie? Mam wybrać tel nanastępnye 2 lata w abonamencie i nie wiem czy android czy ios czy windows. Oferują mi w abonamencie samsunga note 3 czy iphone s 4 za złotówkę. Ogólnie tel do 2000 za zł. Wyższe model dopłata. Oferta t mobile.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Ile za 5s chcą?

599 zł chyba albo zbliżoną cenę. Nie mam jak sprawdzić na kom bo nie mogę z moim t mobile się połączyć Na kom.

Ja bym brał za taką cenę. W 5, 4s i resztę nie ma sensu się pakować jeżeli telefon ma służyć 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Chcę przejść z karty na abonament w play. w grę nie wchodzą duże pieniążki, max abonament 50 zł, a cena telefonu to tak do 2, maksymalnie 3 stówek. Doradzicie co wybrać? Czy Sony Xperia M2 bądź Samsung Galaxy Grand Prime są w miarę ok? aktualnie posiadam Galaxy S+, czyli staruśki model 

Bierz Sony Xperie M2 fajny telefonik, polecam kazdemu klientowi, abo bierz 59,99 to bedziesz miec smsy/polaczenia bez limitu i do tego 1gb internetu, a tego m2 bedziesz miec za 99zl, wiec chyba git. Co do Samsungow, dla mnie ostatnio kiche robią z telefonami, wiec raczej bym wybral Soniacza.

 

No i Sony to trzeba szanować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...