Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Ale wiesz, że wszystkie te wynalazki nie mają ani NFC ani wsparcia b20? :)

 

NFC prawda, B20 gó,wno prawda. Modele Global mają normalnie wsparcie tego pasma. Nie siejcie fermentu.

11 godzin temu, NemoKOF napisał:

Czasem mają czasem nie.

 

Nope. Każdy Global zawsze ma. Rozi mówi jak jest.

Odnośnik do komentarza

:nemo: :zm: :lapka:

 

No za wszystkie odpowiadać nie mogę, modeli jak mrówków. Polecam tylko to co znam i sam mam, a z tym B20 to wiem bo sam mocno się tym interesowałem przed zakupem, dla mnie to dość ważne ze względu na częste przemieszczanie się po różnych miejscach, często odludnych.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem już sceptycznie nastawiony do siaomi, sam mam Mi5 i po roku używania dupska nie urywa. Tyle dobrego, że ma NFC. Od jakiegoś czasu już nieźle potrafi się zmulić :(

Aparat jest bardzo średni, a o nagrywaniu wideo to nawet nie wspominam bo brak stabilzacji obrazu boli mocno c0rwa.

Pupcio jeśli jesteś w stanie więcej rzucić to weź pod uwagę galaxy s8, luba brała w media expert za 2400zł bodajże, ale jest łączny cashback 600zł*

W tym telefonie jest raczej wszystko tip top, oprócz baterii, która ucieka mega szybko.

 

* 300zł kod na odkupienie starego telefonu i 300zł na wypłacenie z bankomatu.

Odnośnik do komentarza

No super bo lepiej mieć xiaomi gdzie wszystko jest na pół gwizdka, ale najważniejsze, że KUURŁA trzyma tydzień xD

Tak jak pan Tokar powiedział, chińczyki wszystko spoko, ale do flagowców poważnych marek nie mają podjazdu, ceny powodują kompromisy, chociaż nie powiem taki mi mix 2s to bym brał jak opętany martin li.

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

No Pupcio, weź dołóż 1000 zł do modelu za 700 zł i ten droższy będzie lepszy :o :o :o. A średniopółkowy chińczyk nie jest idealny, wyobrażasz to sobie? Robi gorsze zdjęcia od flagowca Samsunga :smutas:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bielik napisał:

No super bo lepiej mieć xiaomi gdzie wszystko jest na pół gwizdka, ale najważniejsze, że KUURŁA trzyma tydzień xD

ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura je,bana zrogowaciala niedzwiedzica co sie ku,rwi pod mostem za wojaka i siada ku,rwa na butle od vanisha i ku,rwe w taczce pijana wozili po osiedlu wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z paly zjadasz frajerze zrogowacialy frajerska chmuro ch,uj ci na matule i je,bac ci starego 

 

Nie wiem co znaczy na pół gwizdka bo do korzystania z telefonu czyli messengera, smsów, dzwonienia i przeglądania forumka i korzystania z aplikacji totalnie mi styka, z tym, że ja nie jestem telefoniarzem wydałem pierwszy raz w życiu jakiekolwiek pieniądze na telefon (wczesniej miałem z abonamentów) więc za te cene (780zł) nie oczekuje, że będę robił zdjęcie na wycieczce na węgry i potem się tym jarał łooo jakie kolory, jak bym tam był tylko stawiam na bardziej użytkową kwestie, bateria mi trzyma wystarczająco a nie, że miałem hujawieja, który pod koniec dnia w robocie leżąc cały dzień obok kompa już stękał, że ma 20% baterii 

 

Ja to rozumiem że chinczyk jest gorszy w wielu aspetkach ale też tak z prawie 4 razy tańszy od telefonu, który polecasz :lapka: za 2400 to już bym wolał iphone kupić a nie coś na biedadroidzie

Odnośnik do komentarza

No dokładnie co kto lubi, na rynku jest tyle telefonów, że na pewno coś dla siebie się dobierze.

Ja natomiast tylko mówię, że to słynne Xiaomi nie jest aż takim mesjaszem jak się niektórym wydaje, choć oczywiście w segmencie do około 800zł są bezkonkurencyjne.

Powyżej tej ceny sytuacja już się trochę zmienia, choć tak jak wspominałem mi mix 2s to naprawdę udany telefon w kategorii flagowców.

Odnośnik do komentarza

 

24 minuty temu, Bielik napisał:

Ja natomiast tylko mówię, że to słynne Xiaomi nie jest aż takim mesjaszem jak się niektórym wydaje, choć oczywiście w segmencie do około 800zł są bezkonkurencyjne.

 

 

Oczywiście, że nie są. Ale mówimy o telefonach za 600-800 zł, które za te pieniądze oferują często porównywalne możliwości do 2-3x droższych modeli. Szybki procek? Check. 4GB RAM? Check. Je,bczy ekran full HD? Check. 64GB pamięci? Check. Wielka bateria? Check. Działa? Check. Bling. Check. That's how we roll!

Oczywiście, że za taką cenę są kompromisy w postaci kiepskiego aparatu bądź braku NFC, ale no za te prawie 1000 zł mniej to ja przeżyję, że nie obejrzę Netfliksa w HD te całe dwa razy które w życiu będę oglądać Netfliksa na telefonie czy że muszę wyjąć kartę z portfela. Właściwie to wróć, mieszkam w Niemczech, tutaj się gotówką jak zwierzę płaci. W każdym razie zależy od oczekiwań, jak ktoś chce sprzętu do podstawowych zadań jak Messenger, dickpic na Tindera czy sprawdzanie forumka i nie chce wydać dużo pinionżków, to są fajne opcje. Już nie trzeba wydawać 1,5k+ zł jak kiedyś, żeby dało się używać Androida. Jak ktoś ma wymagania typu bardzo dobry aparat no to wiadomo, że nie ma się co na kompromisowe średniopółkowce porywać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest dokładnie tak jak mówisz, ja tylko nawiązuje do tego, że taki pocophone to masa kompromisów i to wszystko już w wyższych pułapach cenowych.

Czasami warto dokładniej prześwietlić telefon, nie tylko pod względem (pipi)itnych informacji najnowszy snapdragon 845 i over 9000 gb ram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...