Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, messer88 napisał:

gdzie jest haczyk w tym pokoloko, 6gb, sd845 ta bateria i tysionc pińcet?

Z tych które znalazłem to jakieś problemy z dotykiem (zawieszanie, brak precyzji), bardzo kiepska powłoka olefobowa (telefon się brudzi bardziej niż inne), kiepska powłoka antyrefleksyjna (odbija mocno światło), brak wsparcia dla Netflixa w HD (poziom Widevine L3 - Netlix i Amazon Prime max 540p). I to tyle ile znalazłem. ALE TO SĄ OPINIE GDZIEŚ TAM Z NETU. Nie są to moje doświadczenia (poziom Widevine jest akruat obiektywny). Może dziś mi się uda podjechać do salonu u mnie i zobaczyć bo sam jestem ciekawe tego fona bardzo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do końca tygodnia nabywam fona. Póki co upatrzyłem sobie Motorolę G6 plus. Wiadomo, średniak, ale dość dobrze oceniany. Cena ok 1300 zeta. Czy jest coś lepszego, bardziej godnego uwagi w tych pieniądzach? Warunki mam trzy: koniecznie dual sim, przyzwoity aparat i w miarę dobra bateria. NFC też mile widziany.

 

PS: Jeśli za dołożenie 3-4 stówek dostanę coś dramatycznie lepszego od tej Motki to też bardzo proszę o propozycje.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pupcio napisał:

Cze szukam telefonu tak do ok.1500 ( max 2k ale jednak wole tańszy) co tam teraz jest fajnego? Myślałem nad xperią xa2 ale dużo recenzji wspomina że po czasie zaczyna mulić. Telefon używany do dzwonienia, twyta, forumka, jutubka no i czasem jakieś foto pstrykne więc nie jestem raczej wymagającym klientem, byle nie mulił sc0rwensyn :[

Ja na szałomi siedze już jakieś dobre parę miesięcy i to jest pierwszy telefon na androidzie, który po paru miesiącach użytkowania nie zamula. NFC trochę boli, ale oszukuje się, że i tak wole płacić kartą w sklepach, aparat jest słaby ale tłumacze sobie, że nie jestem insta-dziwką więc nie robię za bardzo zdjęć (a to co żeby wrzucić fotkę gierki mi styka) i za te pieniązki, które na niego wydałem jestem totalnie kontent, bateria, pojemność, szybkość smigania jest dla mnie GIT (a mam tego taniego Redmi 5) jakbym widział sens (i byłoby mnie stać to pewnie brałbym coś lepszego) ale za te pieniązki to jest spoko wybór zwłaszcza biorąc pod uwagę płynność działania softu po paru miesiącach. 

 

Damn, miało scalić. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, ragus napisał:

Ja na twoim miejscu brałbym Note 5. Sprawdzony temat. Ten F1 kusi, bo to bebechy z Galaxy Note 9 za 1500 zł (xD), ale jednak teren trochę niezbadany.

 

W europie jest inny procek (Exynos) a i pewne rzeczy są przycięte (Quick Charge 2 jest tylko w samsungach). I w zasadzie zawsze zawsze taki sam procek w Samsungu chodzi wolniej niż u konkurencji (benchmarki, gierki, przeglądarka - gorzej niż OnePlus, LG, Xiaomi).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, orion50 napisał:

Budżet około 2k. Potrzebuje dual SIM. Myślę o oneplus 6. Co Wy na to?

Też nad tym myślałem, ale lepszą opcją imo jest Huawei Mate 10 Pro - bateria wg mnie tutaj robi różnicę i jednak jest mniejszy niż OP6

5 godzin temu, Pupcio napisał:

kruci ten redmi note 5 też fajny no i 500 ziko tańszy 

Ale wiesz, że wszystkie te wynalazki nie mają ani NFC ani wsparcia b20? :)

Odnośnik do komentarza

Z telefonów do 2000 zł warto też rozważyć HTC U11, mocno myślę nad zakupem tego telefonu z kilku telefonów:

  • świetny aparat
  • dołączone do każdego zestawu bardzo dobre słuchawki dokanałowe
  • szybkość działania, 4 GB RAM nie jest ograniczeniem
  • możliwość streamowania obrazu na urządzenia z wejściem HDMI
  • Dual SIM
  • NFC
  • B20 też jest obsługiwany ;)
  • Android 8, wraz z obietnicą aktualizacji do wersji 9

Design przedniej części jest mocno klasyczny i nie każdemu przypadnie do gustu, mi akurat to nie przeszkadza. Telefon można już wyrwać za 1600-1700 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...