Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2018 o 19:04, Plugawy napisał:

 

Kupiłem tę Z2 i jest zaje.bista do muzyki na słuchawkach. Dzięki za podpowiedź :)  No i jak wspomniałeś parametry dają mozliwość przeglądania neta jak człowiek. Dałem 330 z przesyłką i cebulionowym kuponem allegro.

 

Kur.wa już się zje.bała. Ekran zaczął drżeć gdy jest na nim dużo kolorów, (np. przy zdjęciach) a po chwili gaśnie. Musiałem aplikacją nałożyć filtr na ekran, żeby go przyciemnić bo systemowe przyciemnianie działa, ale nie niweluje problemu. Do tego zdechło mi wejście słuchawkowe :( ale ogólnie telefon był super. Będę rozglądał się za nową sztuką. Wgrałem system na nowo przez flashtoola i nie pomogło, widać to nie błąd softu.

Edytowane przez Plugawy
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, bo myślałem, że zostawię sobie ją chociaż do słuchania muzyki, bo bardzo dobrze ją odtwarzała.

 

@_Red_Długo się nią nie nacieszyłem, no ale 330/8=41,25 to chyba nie dużo na miesiac, za korzystanie z niej XD myślałem, żeby wziąć coś lepszego i jakąś nówkę na raty, ale jeszcze mnie nei poyebało do końca.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2018 o 16:16, wronerro napisał:

Pany spece, ziomki moje.

Telefonik za 800-850 PLN.

Jakos ~ 5,5 cala, 4 GB ram i z 64 ROM.

 

Xiaomi mi A2 Lite ? Xiaomi redmi note 5 ?
Moze jakies lenovo czy asus ?

 

Jako szczęśliwy posiadacz Redmi 5 Plus szczerze polecam ten model jeśli chcesz pójść budżetowo, jeśli zaś chcesz najlepszy model w założonym budżecie, to Redmi Note 5. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, keyzee napisał:

Od paru dni ciężko choruję na niego.Wydaje się być dla mnie idealny.Duża bateria, dobre zdjęcia,podłączenie do tv przez hdmi.Kusi mnie ,żeby mojego Redmi 4X  na niego zmienić.Tylko ta cena...

2500 to i tak nieźle jak za telefon ze wszystkim tym na czym mi obecnie zależy ;) Dziś miałem koniec końców podjąć decyzję o zakupie OP6, ale kumpel pokazał mi hułałeja i mam lekki mindfuck :(

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczał Redmi 4X.Byłem zadowolony dopóki nie porobiłem więcej zdjęć,.Zacząłem szukać czegoś z lepszym aparatem.I baterią taką jak ma 4x ,no i chyba tylko 9 Pro i 10 Pro mi spasowały.Tylko zastanawiam się, czy jest sens tyle kasy dać skoro tylko aparat mi nie pasuje w Chińczyku.

Może na jakąś używkę się skuszę to taniej wyjdzie.Muszę rozważyć czy faktycznie potrzebuję takiego telefonu z górnej półki.Gdyby nie to brałbym bo wydaje się bezkonkurencyjny.Jakoś nie lubię Samsunga.

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

6 cali i proporcje 18:9 jest ok. Przy 16:9 jest dość szeroko i już ciężko się obsługuje jedną ręką aczkolwiek długo taki miałem i przywykłem. Huawei na 100% ma opcję zmniejszenia ekranu gestem i wtedy np SMSa czy coś szybko napiszesz i sięgniesz wszędzie. Do wszelkich treści większy ekran = większa wygoda. 

 

@Ukukuki Ja również! Jakby tak to działało, że masz mały telefon ale jak chcesz poczytać coś to robisz z tego tablet to :fsg: 

Ciekaw jestem czy to się uda sensownie zrobić. Teraz już tablety z androidem umierają ale wtedy to już nie będzie żadnego sensu ich robić.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cze szukam telefonu tak do ok.1500 ( max 2k ale jednak wole tańszy) co tam teraz jest fajnego? Myślałem nad xperią xa2 ale dużo recenzji wspomina że po czasie zaczyna mulić. Telefon używany do dzwonienia, twyta, forumka, jutubka no i czasem jakieś foto pstrykne więc nie jestem raczej wymagającym klientem, byle nie mulił sc0rwensyn :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...