Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o branding czy aktualizację a o ewentualną gwarancję. Są sytuacje, w których bestcena sprzedawała telefony, które według producenta nie są objęte gwarancją ze względu na to, że była to dystrybucja na inny rynek. Wolałem nie ryzykować i po prostu kupiłem swój w markecie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Iphon raczej odpada. Na Pixel 2 XL jest najlepszy deal, do tego czysty Android to to co lubię (teraz mam Nexus 6p).

 

Z chęcią bym poczekał na 3 ale telefon już wyciekł i ma mieć ogromne wycięcie w ekranie którego nie jest fanem. Chyba wezmę dwójkę na umowę i za dwa lata się zobaczy co tam będzie na rynku.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Brak dual sima i baterią.Mam Redmi 4x i tam 4100.Po przesiadce na Samsunga ,cały czas towarzyszył mi jakiś niepokój, że jak przyjdzie co do czego to mi zabraknie .Takie jakieś moje zboczenie...

Stwierdziłem że kupię Mate 10pro i zobaczę czy mi spasuje bardziej(Boję się trochę jego wymiarów s8 był pod tym względem ekstra) jakby co wrócę do s8 albo s8+ ;)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, keyzee napisał:

Czemu nie 10/10 ?Czegoś mu brakuje?

To raczej chłodna kalkulacja, bo telefon jeszcze poznaję i zawsze może być coś co mnie zaskoczy negatywnie :P A tak całkiem serio to dla mnie telefon nie ma wad, jedyne co na razie jest dla mnie problemem to inny interface, gdzie przez lata mając tylko Samsungi po prostu muszę się chwilę zastanowić jak coś zrobić czy ustawić. Jedyne co mnie zastanawia to aparat. Robi fajne zdjęcia, ale aspekt 4:3 przy 20M i braku zooma trochę mnie dziwi. Przyzwyczajenie do 16:9 robi swoje, gdzie S6 robił zdjęcia w jakości 16M, a Mate 10 Pro już tylko 8M przy takim aspekcie. Ale może się nie znam i się czepiam ;)

Co do Twojej zmiany to spokojnie, będzie Pan zadowolony :D

Odnośnik do komentarza

Megapiksele właśnie oznaczają rozdzielczość zdjęcia no i nie, nie jest to wyznacznik :P. Możesz mieć lepsze zdjęcie w 5MP niż w 20MP. Jasne, mniejsze w pewnym momencie nie są w stanie zakodować tyle detali, ile większe, ale to nie jest jedyna rzecz, jaka w zdjęciu jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak Pan Kruk pisze. Liczba megapikseli jest ważna tylko wówczas jak zależy Ci na zdjęciu w dużym formacie.Przy "zwykłym" zdjęciu nie ma to znaczenia. Innymi słowy ilość MP to marketingowy lep&bullshit, na który łapie się 99 procent kupujących. Miało to miejsce i ma nadal w przypadku dedykowanych aparatów fotograficznych - ma również w przypadku komórek...

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Matriks_1111 napisał:

To w takim razie co sie liczy jak nic się nie liczy? :frog:

Liczy się jakość obiektywu, jego przepustowość światła, czyli jasność. Również ważna jest elektronika która tym obiektywem zawiaduje. Jeszcze parę lat temu pomiędzy najgorszymi i najtańszymi dedykowanymi aparatami fotograficznymi a komórkami, nawet tymi najdroższymi różnica w jakości zdjęć była bardzo duża na korzyść tych pierwszych. Od tamtego czasu telefony zanotowały jednak gigantyczny progres, aczkolwiek nadal nie mają czego szukać w konfrontacji z lepszymi aparatami nie mówiąc o lustrzankach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...