Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nie możliwe, przejrzałem fora od Ubi i nikt tego nie potwierdza. Raczej plota.

 

Eh a mnie się marzy powrót Fishera, prędzej czy później. Chcę znowu wejść w ten świat, po książkach, całej serii gier, nadal kocham ten styl rozgrywki jaki zafundował UbiSoft.

 

Nowy kawałek z N4S Undercover - AMON TOBIN - MIGHTY MICRO PEOPLE

- geniusz a ja już widzę ten motyw w Conviction, ah - nadzieja matką głupich aby znowu Amon zagościł jak z jego genialnym podkładem do Chaos Theory.
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Strasznie mi brakuje Fishera, zagrywałem się w poprzednie części i nawet zaraziłem serią maniaka MGS. Dali ciała z tą częścią, ale z drugiej strony nie wydali gniota jak pewnie zrobiliby inni. Nie liczę na nowego SC w 2009 roku, ale myślę że kiedyś wyjdzie i będzie tak dobry jak Chaos.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dobra wiadomość, ale co jakiś czas UBI wypluwa to samo, że gra jest robiona itd. A ja chcę jakieś konkrety, filmiki, zdjęcia, newsy dotyczące samej rozgrywki itd. No nic trzeba czekać...

Po co konkrety? Niech dłubią. Przynajmniej będziemy mieli pewność, że kapiasty gameplay jaki był w skasowanym projekcie nie pojawi się gdy Conviction będzie gotowe do sprzedaży.

 

A tak na marginesie - Ubi ma w ostatnich latach problemy ze stworzeniem bardzo miodnego gameplay'u w swoich produkcjach. Assassin's Creed był pierwszy, później Far Cry 2, a na końcu Prince of Persia. Wszsytkie oczywiście się charakteryzują otwartym światem i wolnością wyboru kolejnego celu. Przynajmniej w dwóch wymienionych wyżej produkcjach są to kompletnie nietrafione pomysły. Nie dobrze się dzieje z tym bardzo zasłużonym developerem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Pomysły jakby się wypaliły. Owszem, założenia, koncepty na papierze sprawdzają się wyśmienicie ale w praniu wypada słabo. Przykład? ja, napalony na Księcia - ostało mi się kilka rejonów do ożywienia i zebranie 500 kuleczek. Po dwóch godzinach już wiedziałem wszystko, potwierdzam to co pisał Koso w najnowszym numerze PE.

 

Niech dłubią przy SC, niech będzie tak jak ma być, bez powielania schematów prezentowanych w AC, FC 2 oraz PoP.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Teaser, jak teaser - sygnalizuje, że gra się robi nie ujawniając przy tym praktycznie żadnych szczegółów. Dobrze chociaż, że coś się w końcu ruszyło w temacie SC:C, bo minęło już ponad dwa lata od pokazania pierwszego trailera.

Na E3 może pokażą coś więcej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Uwielbiam pierdołowate teasery czy trailery z których kompletnie nic nie wynika. Pewnie fajnie że, w końcu coś wypluli że, projekt dalej żyje ale po takim długim czasie myślę że, mogli lepiej się postarać.

Taki teaser służy tylko jednemu celowi - pokazać oczekującym, że projekt żyje i nie umarł. Nie ma zadania pokazywać nic więcej.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ten teaser to kpina, ale jak słusznie zauważyli przedmówcy, najważniejsze że gra żyje i teraz będzie o niej coraz głośniej, a konkretny nadejdą już wkrótce. Bardzo się cieszę, że mniej więcej w tym samym czasie, coś się ruszyło na skradankowym poletku, Thief 4 i Hitman zapowiedziane, Kojima też coś tam po cichu kombinuje, a teraz ten nasz Fisher, na którego czekamy od 3 lat. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Po jaką cholere dajecie tutaj trailery, przecież są odpowiednie tematy do tego a po za tym ten teaser był już umieszczany jakiś tydzień temu w temacie Splinter Cell.

 

Panie Słupek, nie napinaj się tak :) jest to nowy teaser dostępny od wczoraj na stronie Splintera, a nie jakieś starocie. Czytaj ze zrozumieniem czasem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...