Skocz do zawartości

Splinter Cell: Conviction


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka i Chaos Theory to najlepsze części dla mnie, potem Pandora Tomorrow i na końcu DA. Jedynkę i dwójkę cenię za poziom trudności, niektóre lokacje wymagały porządnego skilla. Chaos Theory tak jak napisałeś był już łatwiejszy ale pod każdym innym względem miażdżył. Natomiast DA stracił dla mnie klimat poprzedniczek, przede wszystkim za misje w dzień, łysego Fishera, i parę innych mniej lub bardziej ważnych rzeczy. Ale to i tak dobra gra. Natomiast ogółem cała seria SC to najlepsze gry skradankowe. A Conviction widzę, że idzie jeszcze w innym, nowym kierunku mianowicie action skradanki ale z zachowaniem klimatu pierwszych trzech części. Rodem z filmów o Bournie, co jak dla mnie jest najlepszym możliwym kierunkiem.

 

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-mansion-splinter-cell/61830 Exclusive Mansion Infiltration Gameplay Part I

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-mansion-splinter-cell/61832 Exclusive Mansion Infiltration Gameplay Part II

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-third-splinter-cell/61828 Exclusive Third Echelon Headquarters Gameplay

 

Ale OGIEŃ! .... rzekłby strażak.

 

Podobają mi się te ficzery w formie wyświetlanych podpowiedzi czy aktualnych zadań.

Odnośnik do komentarza

Natomiast DA stracił dla mnie klimat poprzedniczek, przede wszystkim za misje w dzień, łysego Fishera, i parę innych mniej lub bardziej ważnych rzeczy.

 

A ograłeś tylko wersję X360, czy też może na X1? Powiem Ci, że ta ze starego Xa jest naprawdę inna i to stary dobry SC, z gameplayem podobnym do 3ki i nowymi ciekawymi patentami, bez udziwnień jak w wersji na 360. Jeśli chodzi o poziom trudności to dla mnie nr 1 w serii, a przeszedłem wszystkie na X1 na proffesional na 100% (gdzie było to możliwe). Miałem swego czasu niezłego twista na tą serię. :teehee: Ciekaw jestem co im wyjdzie z tego nowego SC, mam nadzieję, że nie casualowe go-wno...:whistling:

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Nie nie DA grałem-kończyłem na x360 i dosłownie kilka minut na ps2. Xbox-a pierwszego nigdy nie miałem ;].

 

Natomiast wiem, słyszałem-czytałem, że wersja Xo/Ps3 różniła się znacznie od tej xbox/ps2. Na tyle, że to praktycznie dwie rożne gry.

 

Ciekaw jestem co im wyjdzie z tego nowego SC, mam nadzieję, że nie casualowe go-wno...:whistling:

True, również moja główna obawa. Bo Ubi od jakiegoś czasu upraszcza niesamowicie swoje gry (AC,AC2,PoP). A SC to był zawsze synonim gry "hardcorowej".

Odnośnik do komentarza

No przecież już po filmikach widać, że takie elementy gameplayu jak Mark&Execute, Last Known Position, Sonar Goggles, osłabieniu AI (na jednym filmiku widać jak Fisher obezwładnia jednego z dwóch ziomków, a drugi co stał obok reaguje dopiero gdy tamten już leży przez co go też można szybko obezwładnić), czy zwiększenie prędkości poruszania się Fishera oznaczają, że gra będzie prostsza.

 

Zamiast ślamazarnego czajenia się w cieniu i atakowania raz na ruski rok teraz będziemy się czuli jak prawdziwy łowca. Mi tam pasuje. A jak ktoś będzie chciał sobie utrudnić grę to będzie grać bez Mark&Execute po prostu. Będzie dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Ciekaw jestem czy w tryby Hunter, Last Stand itp. dostępne dla multi i splita będzie można grać samemu na jednej konsoli albo z botem, jeśli ta sprawa się wyjaśni to preorder by poleciał :P

Odnośnik do komentarza

Przecież Splinter i tak będzie po angielsku, a z tego co mi wiadomo, głównie 3xPL nie współpracują z dodatkami, itd.

hm, pod koniec stycznia zamawiałem BFBC2 w preorderze i jeszcze nic nie wiedziałem o lokalizacji. a to było praktycznie miesiąc przed premierą. w między czasie sporo się zdążyło zmienić. wolę nie ryzykować i nie kupować gier Ubi w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...