Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

co do demon soul, najwieksze rozczarowanie na ps3 do tej pory imo. pokochasz ja lub znienawidzisz. gra jest masakrycznie irytujaca :) za kazdym razem jak zginiesz (a zdarza sie to czesto) musisz zaczynac cala plansze od nowa, nie ma zadnych checkpointow, przeciwnicy respawnuja sie i musisz ponownie ich ubijac. dalem sobie spokoj na drugim levelu, a napalilem sie na nia jak szczerbaty na suchary. dialogow praktycznie nie ma, ciagle walka w ktorej giniesz co chwile czasami od jednego glupiego ciosu. jak kogos to kreci to moze mu podejdzie.

 

swoja droga najwiekszym zaskoczeniem na ps3 byl dla mnie the darkness, ktory mozesz kupic obecnie prawie darmo. zostalem zniszczony klimatem tej gry i nie moge doczekac sie jej drugiej czesci.

Odnośnik do komentarza

GoW 2 przeszedłem prawie całe (reszte ogladnołem w filmikach an youtubie).

 

 

:no:

 

TTo w takim razie bierz Heavenly sword, mimo, że główny nacisk położono na fabułę i bohaterów to sieczki też jest dużo.

 

Przeszedłem ( właściwie prawie przeszedłem - poległem na drugiej walce z ostatnim bosem, koleś przesadzony jest lekko )

 

Albo wyczaj fimiki z HS na youtubie, zaoszczędzisz kasę;)

 

Ej, zakończenie God of War 2 oglądałem na you tube bo musiałem sprzedać PS2 wtedy a ostatni w związku ze zbliżająca się premierą GoW3 stwierdziłem że nie ma sensu kupować PS2 żeby przejść sama końcówkę gry wiec oglądnąłem filmiki. Pech chciał ze jakoś tydzień później pojawiła się informacja o planowanym wydaniu GoW collection na ps3 ;/

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat Demon's Souls czy Dragon Age: Origins. Znaczy i tak prędzej czy później zagram w obie(<maniak takich rpgów>), ale chwilowo mam kasę tylko na jedną.

 

 

Mam obie i chyba lepiej najpierw DAO. Klasyczny RPG.

 

Demon Souls probuje udawac Diablo tyle, ze z japonskim duchem - znaczy klimat nie jest japonski ale gra zdecydowanie czuc, ze robiona przez nich. Nie dzieje sie zbyt wiele i wlasciwie za bardzo nie wiadomo o co chodzi. W DAO jest bardziej po naszemu - jestesmy wprowadzani w swiat i jego realia bardzo szybko i kumamy co sie dzieje i o co biega. W DS idzie sie w ciemno i tlucze. Zanim dojdzie sie do jakiegos rozjasnienia sytuacji to mijaja dlugie godziny...

Odnośnik do komentarza

Devil May Cry 4

 

Ninja Gaiden Sigma 2

 

Bayonetta

Jesli chodzi o system walki to NG jest bezkonkurencyjna, uniki, parowania, ciągły ruch, a nie tylko timing przy klepaniu.I grafika nawet nawet :)

DMC4 mi nie podszedł,nie chciało mi się skończyć chociaż na PS2 uwielbiałem.Fajnie wygląda, ale jakoś tak....hmmm.sztywno.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym posiadaczem PS3. Mam do wydania ok. 200-250zł na gry. Co polecacie dalej kupić ? Chodzi mi głównie o tytuły konsolowe, takie tytuły, bo dobrze się z nią zapoznać, co potrafi itp. Mam wielką miłość do serii Gran Turismo - po kilkuset godzinach spędzonych przy poprzednich częściach mam zamiar kupić GT5:P. No ale co oprócz tego ? Nie interesują mnie stricte FPS'y pokroju Call of Duty, gdyż od takich gier mam PC, nie interesują mnie również H'n'S - pokroju Demon's Soul czy Batman - oczywiście są wyjątki :]

Przeglądając fora moją uwagę zwróciły takie gry jak: MGS4:GotP, Heavenly Sword, GTA4 (nie miałem wcześniej okazji pograć), oczywiście Uncharted - nie wiem tylko czy od razu U2 czy warto przejść najpierw U:DF, , R'n'C, Little Big Planet. Oczywiście chętny jestem na jakieś inne Wasze propozycje :]

 

Hmm.. Szukam jeszcze gry, w którą można pograć w coop. W oko wpadło mi Army of Two, ale nie wiem jak inne gry - może któreś są lepsze pod tym względem.

No i jeszcze jedna zagadka - jakaś gra sportowa - mam obecnie FIFA10. Zainteresowany byłbym jakimś NBA bądź UFC, ew. coś z serii Dragon Ball, gdyż jestem jej wielkim fanem :D - co polecacie ?

 

Uhhh.. długi ten post wyszedł :]

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

lepiej zacząć od Uncharted 1 (tańsza a graficznie i tak jest niezła), MGS 4 bez znajomości przynajmniej MGS 2 za wiele z tej gry nie zrozumiesz .

Co do Batmana jeśli nie grałeś to sprawdź demo, tak samo LBP (szczególnie LBP wydaje mi się ze bardziej jest do co-op) . Z ciekawych gier to jeśli lubisz star wars Force Unleashed Sith Edition lub AC2.

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat Demon's Souls czy Dragon Age: Origins. Znaczy i tak prędzej czy później zagram w obie(<maniak takich rpgów>), ale chwilowo mam kasę tylko na jedną.

 

 

Mam obie i chyba lepiej najpierw DAO. Klasyczny RPG.

 

Demon Souls probuje udawac Diablo tyle, ze z japonskim duchem - znaczy klimat nie jest japonski ale gra zdecydowanie czuc, ze robiona przez nich. Nie dzieje sie zbyt wiele i wlasciwie za bardzo nie wiadomo o co chodzi. W DAO jest bardziej po naszemu - jestesmy wprowadzani w swiat i jego realia bardzo szybko i kumamy co sie dzieje i o co biega. W DS idzie sie w ciemno i tlucze. Zanim dojdzie sie do jakiegos rozjasnienia sytuacji to mijaja dlugie godziny...

Proboje udawac? W ktorym momencie? Szczerze mowiac, to nie wiem dlaczego ludzie porownoja te gry - wg. mnie sa zupelnie niepodobne.

No i jak to nie wiadomo o co chodzi? Wiadomo tyle samo co w innych gierkach. Rozjasnienie sytuacji...

Zapewne chodzi ci o fabule - ale co tu jest do rozjasniania? Fabula w grze jest szczatkowa, wystepuje w niej dla zasady i nie ma nic do rozjasniania. Nie ma zadnej zagadki ani intrygi - na samym poczatku dowiadujemy sie o co chodzi.

Idzie sie w ciemno i tlucze - tak to moze wygladac na pierwszy rzut oka, jednak wg. mnie takie stwierdzenie krzywdzi ta gre. Tak to ja moglbym powiedziec o Torchlight / Diablo.

To tak jakby powiedziec o Bioshocku, ze biegasz i strzelasz, albo ze Heavy Rain to jeden wielki quick time event.

 

Demon's Souls opiera sie w 100% na klimacie i gameplay'u - wg. mnie, zeby zdecydowac sie czy ta gra podejdzie, wystarczy wlaczyc Youtube. Jesli gameplay sie spodoba, klimat sie spodoba (i nie jestesmy totalnymi casualami) to jest to gra dla nas.

W szczegolnosci nie rozumiem dylematow pokroju Dragon Age czy Demon's Souls - przeciez to zupelnie inne gry. To tak, jakby ktos sie zastanawial Fifa czy Fight Night albo Burnout czy Gran Turismo.

Odkad zobaczylem pierwszy filmik z tej gry - nie dawala mi spokoju. Nie minelo dlugo, a gierka leciala juz do mnie :P

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym posiadaczem PS3. Mam do wydania ok. 200-250zł na gry. Co polecacie dalej kupić ? Chodzi mi głównie o tytuły konsolowe, takie tytuły, bo dobrze się z nią zapoznać, co potrafi itp. Mam wielką miłość do serii Gran Turismo - po kilkuset godzinach spędzonych przy poprzednich częściach mam zamiar kupić GT5:P. No ale co oprócz tego ? Nie interesują mnie stricte FPS'y pokroju Call of Duty, gdyż od takich gier mam PC, nie interesują mnie również H'n'S - pokroju Demon's Soul czy Batman - oczywiście są wyjątki :]

Przeglądając fora moją uwagę zwróciły takie gry jak: MGS4:GotP, Heavenly Sword, GTA4 (nie miałem wcześniej okazji pograć), oczywiście Uncharted - nie wiem tylko czy od razu U2 czy warto przejść najpierw U:DF, , R'n'C, Little Big Planet. Oczywiście chętny jestem na jakieś inne Wasze propozycje :]

 

Hmm.. Szukam jeszcze gry, w którą można pograć w coop. W oko wpadło mi Army of Two, ale nie wiem jak inne gry - może któreś są lepsze pod tym względem.

No i jeszcze jedna zagadka - jakaś gra sportowa - mam obecnie FIFA10. Zainteresowany byłbym jakimś NBA bądź UFC, ew. coś z serii Dragon Ball, gdyż jestem jej wielkim fanem :D - co polecacie ?

 

Uhhh.. długi ten post wyszedł :]

 

Zamiast prologa może lepiej poczekać na prawdziwą 5? Już za niedługo wyjdzie. Co do reszty -> ja jakbym był tobą pierw bym kupił U1(ze znajomością 1 lepiej Ci się będzie grać w 2), LBP i MGS4(tylko jeśli znasz poprzednie części). Heavenly Sword także się opłaca, bo jest tania, a gra moim zdaniem bardzo dobra. Co do gry sportowej - mój brat ma NBA2K10, i jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Przeglądając fora moją uwagę zwróciły takie gry jak: MGS4:GotP, Heavenly Sword, GTA4 (nie miałem wcześniej okazji pograć), oczywiście Uncharted - nie wiem tylko czy od razu U2 czy warto przejść najpierw U:DF, , R'n'C, Little Big Planet.

 

musisz kupic wszystkie tak szczerze. w serie mgs jesli do tej pory nie grales to lepiej jakos nadrobic zaleglosci i pocisnac 4 czesci od razu po sobie, na pewno nie bedziesz sie nudzil. z tej listy ostatecznie moglbym usunac heavenly sword, lbp i ratcheta do nadrobienia w najblizszej przyszlosci. reszta must have.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...