Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru Darksiders albo Bordelands. Co lepsze, w którą pogram dłuższy czas. Która z nich przeważa pod względem grafiki. Pozdro

Obydwa tytuły bardzo dobre, obydwa wystarczą na wiele godzin, obydwa warto sprawdzić. Abstrahując od oprawy graficznej (oceń sam) mój wybór pada na Borderlands - wykręcony klimat, innowacyjny gameplay no i w co-opie można pośmigać (polecam split'a), poza tym gra jest wyraźnie dłuższa od konkurenta.

Odnośnik do komentarza

Mam okazje kpic Alone in the dark inferno i fear 2 za 100. Jak myslicie opłaca się. Czy te gry sa warte tej kasy? Opcjonalnie moge kupic Borderlands. Poradzcie

W niektórych wersjach AitD Infeno (np. moja) są popsute trofea. Mimo iż wszystko zaliczysz to nie dostaniesz 1 złotego i platyny; a w niektórych wszystko działa.

Odnośnik do komentarza

Sypne pytaniami:

 

Do nauki strzelania na padzie co wybrac? Myslalem nad Killzone 2, albo Battlefield Bad Company 1/2(warto najpierw kupowac 1?). I jeszcze rpg. Na kompie całą jedną noc u kuzyna przegralem w Risen, mam za słabego kompa, więc szukam jakiejś alternatywy dla tej gry na ps3. Ostatnie pytanie: Czy jest na ps3 jakas gra na wysokim poziomie w stylu Left 4 dead?

Edytowane przez Order
Odnośnik do komentarza

W Resistance jest cooperative na dwa pady? A jak z innymi grami?

 

 

Do nauki gry w FPS'y na początek polecam Killzone 2 bo tam sterowanie jest dość "ciężkie" i jak nauczysz się tam to potem w grach typu CoD czy Battlefield nie będziesz miał żadnego problemu. Co do BF polecam od razu 2 część.

Odnośnik do komentarza

Sypne pytaniami:

 

Do nauki strzelania na padzie co wybrac? Myslalem nad Killzone 2, albo Battlefield Bad Company 1/2(warto najpierw kupowac 1?). I jeszcze rpg. Na kompie całą jedną noc u kuzyna przegralem w Risen, mam za słabego kompa, więc szukam jakiejś alternatywy dla tej gry na ps3. Ostatnie pytanie: Czy jest na ps3 jakas gra na wysokim poziomie w stylu Left 4 dead?

 

Niestety, nieważne jaką grę wybierzesz jako pierwszą i tak będziesz się w niej męczył przez pierwsze kilka - kilkanaście godzin ze sterowaniem na padzie. Opcją jest zakup Frag FX do konsoli, wtedy będziesz miał celowanie myszką.

 

Od siebie polecam Bad Company 2, która wydaje się przyjazna nowicjuszom, punktuje nie tylko celne strzelanie ;]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...