Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Kazub - ja wlasnie dopiero teraz ogrywam Ninja Gaiden Sigma 2 (jedynke juz sobie darowalem, moze kiedys jeszcze nadrobie). Dlugo sie zbieralem do tej gry jak przyslowiowy pies do jeza, ale powiem Ci ze nie zaluje wydanych pieniedzy. Takiego szlachtowania to ja w zadnym slasherku nie widzialem. Wykonczenia zranionych przeciwnikow to poezja sama w sobie. W przerwach od trybu dla singla, ogrywam z kumplem misje na coop i tez jest czadowo. Polecam ta gre ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam slaszery a nigdy nie grałem w Ninja Gaiden.Nie zestarzała się dzisiaj za bardzo ?Nie jest zbyt hardcorowa ?

Lepiej jedynkę czy od razu dwójkę ?A może Bayonetta ?

 

NG to jest inna klasa systemu walki niż Bayonetta ale obie są super. Ja mimo wielkiego sentymentu do NG brałbym Bayo. Bo na dłużej starczy, bo jest bardziej przyjazna graczowi (ale nie łatwa) i bo podoba mi się japoński absurd serwowany na każdym kroku w tej grze (odpalanie motoru za pomocą fucka, albo jazda motorem w kosmosie po stacji kosmicznej ;) ).

 

Z Gaidenów wydaje mi się, że Sigma1 jest lepsza niż Sigma2. Wprawdzie grałem tylko w Black i normalną 2 na Xboxie i nie wiem jakie zmiany wprowadzili do Sigmy, ale Black to był przykład rewelacyjnego balansu, a 2 balansu totalnie zepsutego.

 

Milej jakoś wspominam Black, które pokończyłem kilka razy, niż 2 której nie skończyłem przez jakieś chore akcje (boss, który po zabiciu wybucha i zabiera ci całe hp przykładowo albo po walce z bossem i biegnięciu po wodzie jakieś poukrywane miny, które cię zabijają... kto to wymyślał?). Zresztą o Gaidenach możesz poczytać w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza

Mam Army of Two 40th Day, strasznie mi sie podoba. Zastanawiam sie nad nabyciem czesci pierwszej w ktora wogole nie gralem. Warto brac? I jak ktos gral w dlc do AoT 40th Day, to chcialbym poznac opinie o tym dodatku - jaki jest stosunek jakosci dodatku (czasu gry, i ogolnie czy fajny) do ceny. Pozdro

Ps. W ta gre oczywiscie gram praktycznie tylko na coopa, wiec kompana mam.

Odnośnik do komentarza

Gra do 120zl ???

Myslalem o FFXIII (moje ulubione to VII i X), Fallout 3 (mialem z tym stycznosc na PC, na konsoli moglbym w koncu to skonczyc), Valkyria Chronicles (tu obczajalem tylko demko, gameplay mnie zaciekawil lecz nie porwal) albo moze kupic sobie kombo zlozone z tanszych gierek np. Killzone 2 + Wipeout HD Fury tylko z drugiej strony nie mam teraz ochoty na zadnego FPSa. Nie wiem co robic :confused:

Halp kąsolomaniacy !!!

Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Warto wziąć obie gry, ale jeśli jesteś zmuszony do wyboru jednej z nich to postaram się coś napisać.

 

FFXIII - jeśli jesteś fanem tej serii to możesz brać w ciemno. Na pewno nie jest to najlepszy z fajnali, jednak trzyma poziom. Jednak musisz się liczyć z dużą ilością scenek oraz walk ponieważ eksploracja świata nie jest ważna w tej części (idziesz po rynnach). Dodatkowo wszystko zależy od tego czy Tobie spodoba się system walki oraz sposób ich prowadzenia bo tak naprawdę FFXIII na walce się opiera. Zobacz filmiki na YT i poczytaj o mechanice. Szkoda byś wywalił pieniądze w błoto.

 

RoF - jeszcze nie grałem, ale widziałem w akcji na własne oczy. Sam świat wydaje się bardziej kompletny niż w FFXIII, a fabuła bardziej dojrzała. W tej grze przez całą grę grasz tylko trzema bohaterami, którzy nie zmieniają się przez całą grę. Jednak rozwój postaci, a właściwie ich broni jest ciekawa podobnie jak możliwość zmiany wyglądu bohaterów. Gra podzielona jest na eksplorację miast oraz walki. Nic nie powiem o systemie ponieważ nie miałem pada w ręku, ale wygląda na to, że sam musisz go zrozumieć zważywszy na brak dobrego tutoriala.

Odnośnik do komentarza

Ja bym Ci polecił RoF, spędziłem przy tej grze 125h. Final też "fajny", ale po przejsciu wątku głównego jakos nie moge do niego wrócic, bo mnie poprostu znudził. W RoF'ie platynke wbiłem z przyjemnoscią i uważam że to najlepszy jRPG na tej generacji konsol.(chociaż nie grałem we wszytkie, ale w większość)

 

A teraz moje pytanko, co lepiej brać Eternal Sonate czy Cross Edge?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...