Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Devile przelazłem 1, 3 i 4 ale raczej w HD bym je sobie darował - zależy jak graficznie wyjdą. jaki skończyłem wszystkie, ale dochodzi 3D plus chyba bezproblemwowo można wskakiwać do świata Jacka dorywczo a grania tu dużo. Poza tym Jak 2 i 3 to już bardziej action adventure niż platformer - oczywiście dalej skakania dużo ale dochodzą bronie, pojazdów masa i fabuła całkiem całkiem jak na platformera. MGSy dla mnie odpadają - jedynkę ukończyłem, dwójka - już przy premierze zgadzałem się z HIVem (ja bym nawet 8- nie dał), trójka ładna ale - cała seria Metala ma sterowanie z dupy za przeproszeniem plus do tego trzeba lubić te klimaty. Mnie ta japońszczyzna i jakieś wampiry, Raiden i inni tutaj nie przekonuje - fabuła zakręcona ale próbowałem czwórke - i niestety od oglądania to ja mam filmy. Jak chcesz brać kolekcje to weź te najmniej ograne przez Ciebie plus będziesz grać z doskoku to Jak Trilogy . Ja Jaka biorę na pewno, Devila - wyjdzie to się zobaczy, Metala odpuszczam

Odnośnik do komentarza

To mi wtedy sprzedasz go hehehe :-)

A pod Move to Sports Champions - rozrywka fajna i na imprezy i samemu w pingla się świetnie gra.

 

Child of Eden i Dead Space 2 (z Extraction) - celowniczki - musisz to lubić - Child jest specyficzny - obczaj najpierw gameplaye.

 

Po ograniu demka - to Trupazy ale to też na szynach jest - sprawdź demo.

 

Ten zestaw gier dla nocnych marków - chyba tam są kręgle, lotki - ponoć dobre ale nie obczaiłem jeszcze.

 

jak masz młodsze rodzeństwo, dzieci to obowiązek Eye pet - może byćzwykły - jest darmowa łatka pod move.

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic z tych rzeczy - DS, wbrew pozorom, posiada fabułę, podaną w niekonwencjonalny sposób, ale jednak... Opowiada mroczoną, niezwykle smutną historię.

Mimo iż, pytasz o dwa zupełnie odmienne tytuły, to w moim odczuciu Demon's bije na głowę nędzne DA2 (które notabene ma tyle samo wspólnego z BG, co Dark Souls z Pongiem... :P), pod każdym względem. Jeśli zatem pytasz o grę lepszą oraz wartą Twoich pieniędzy, to wybór może być tylko jeden - Demon's Souls.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Mając w domu wszystkie trzy wersje tej drugiej (notabene wszystkie poddane platynie) odpowiem krótko - Demon's Souls.

To jedna z najcudowniejszych pozycji jakie kiedykolwiek się ukazały. Kapitalny klimat, cudowny design, fantastyczna zabawa na 40 godz. zapewniona.

Należy jednakże pamiętać, iż uważa się ja, tuz za Dark Souls, za najcięższą pozycję tej generacji (nie ma lekko).

 

Niemniej, DA II również gorąco rekomenduje. Kawał solidnego RPG. Świetna, choć graficznie nieporywająca pozycja.

 

Tak po prawdzie, to mr_pepeush ma rację (nawet jeśli omyłkowo wymienił DkS zamiast DS). Kup obie. Są obecnie relatywnie tanie, a zapewnią jakieś osiemdziesiąt godzin zabawy na najwyższym poziomie.

 

Dodatkowo są wobec siebie tak różne, że znudzenia nie poczujesz.

Odnośnik do komentarza
Gość trenth

Dzięki za odpowiedzi :) dodam może jeszcze że przy jedynce Dragon Age bawiłem się doskonale i skończyłem ją na PC 2 albo 3 razy :). Do pytania może dorzucę jeszcze Dungeon Siege 3. Graliście? Polecacie? Na tapecie ostatnio mam Final Fantasy XIII więc teraz chyba pójdę w coś zachodniego

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi :) dodam może jeszcze że przy jedynce Dragon Age bawiłem się doskonale i skończyłem ją na PC 2 albo 3 razy :). Do pytania może dorzucę jeszcze Dungeon Siege 3. Graliście? Polecacie? Na tapecie ostatnio mam Final Fantasy XIII więc teraz chyba pójdę w coś zachodniego

DS3 jest fajny jak masz z kim w to grać. W pojedynkę jest nudno. Klon diablo z dobrym systemem walki i różnorodnymi postaciami. Graficznie nie ma startu do FF XIII.

Odnośnik do komentarza

Nic z tych rzeczy - DS, wbrew pozorom, posiada fabułę, podaną w niekonwencjonalny sposób, ale jednak... Opowiada mroczoną, niezwykle smutną historię.

ale tej historii właśnie jest tyle, co w Super Mario; ktoś coś powiedzial na początku (Astreia, Elemental), potem z 2-3 razy ktoś coś dorzuca;

 

 

 

Demon's bije na głowę nędzne DA2 (które notabene ma tyle samo wspólnego z BG, co Dark Souls z Pongiem... :P)

wspólna cecha to przede wszystkim AD&D, który po dziś dzień jest moim ulubionym systemem w rpg,

Odnośnik do komentarza

Heh, ja też mam niezły dylemat, choć z zakupem przyjdzie mi jeszcze poczekać bo dopiero co ogrywałem 2 miesiące AC:Brotherhood, teraz gram od 2 tygodni w Yakuzę 4, która też oferuje masę atrakcji, a człowiek cieszy się jak głupi jak ma czas pograć sobie kilka godzin w tygodniu :D

Mam trochę zaległości i zastanawiam się mocno nad kilkoma grami, z których muszę chwilowo zdecydować się na jedną po zakończeniu przygody z Yakuzą:

Mam ochotę na coś z bardzo dobrą fabułą, jednocześnie oferującą nieco mroczny, zakręcony klimat. Ważny jest też dla mnie czas gry, im dłużej się bawię tym lepiej:

Zastanawiam się nad:

- Heavy Rain (choć boję się czy gameplay daje radę, filmowość gier mi nie przeszkadza, w MGS4 lubowałem się w długaśnych filmikach :D)

- Alice Madness Returns (uwielbiam tego typu klimaty, w dodatku słyszalem że dodają do niej Alice z PC, zastanawia mnie tylko czy gra nie robi się szybko monotonna)

- Team Ico Collection (nie gralem w Shadowa, za to ICO znam na pamięć, fenomenalna gra i zastanawiam się czy skoro znam już jedną grę na pamięć to jest sens kupować teraz kolekcję, na pewno kiedyś kupię, bo shadow jest tego warty, lecz czy na pewno teraz?:P)

- Bioshock (słyszałem masę pozytywnych opinii o niekonwencjonalnej fabule i klimacie)

No i powiem Wam, że od czasu ogrania DMC4, Castlevanii i Ninja gaiden Sigma 2, nie grałem w żadnego dobrego slashera, a gatunek uwielbiam. Czy jest coś z tego gatunku na PS3, w co koniecznie powinienem zagrać? Nie wiem dlaczego, ale demko Bayonetty mnie nie przekonało, wydało mi się strasznie kiczowate, z przerażającą muzyką...moze to tylko moje mylne wrażenie...

Odnośnik do komentarza

Szukasz dobrego slashera? Nie ma chyba nic lepszego niż właśnie Bayonetta. Setki kombinacji combosów do wypracowania, świetna muzyka, gra jest długa i co najważniejsze - chce się do niej wracać. Za każdą walkę jesteś oceniany, co motywuje aby śrubować jak najlepsze wyniki. Bayo trzyma całkiem wysoki poziom trudności. Świetna gra, bierz śmiało i nie sugeruje się demem, bo mnie też nie porwało. Polecam jeszcze Darksiders, także bardzo dobra gra, ze świetnym dźwiękiem i gameplayem bardzo przypominającym Zeldę.

 

Z przygodówek/gier akcji koniecznie powinieneś sprawdzić Bioshock. Warto zainteresować się także The Darkness, jeśli wcześniej nie miałeś okazji zagrać. Mroczny klimat, bardzo ciekawa fabuła i przyzwoity gameplay. Sprawdź także Batman: Arkham Asylum a po nim koniecznie Akrham City (właśnie ogrywa m- masakra). Z racji tego, że bardzo tanie są The Darkness i Bioshock, weź je obie na początek i zacznij Bioshock.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czołem,

 

Jakie wyścigi polecicie do gry w sieci? Orientuje się może ktoś, czy gra ktoś jeszcze w NFS: Carbon w multi? Zastanawiam się nad nim, bo jestem ciekaw jak wygląda na PS3 i chciałbym go sobie "odświeżyć". Ewentualnie jeszcze F1 2011. NFS: The run mam i wypada trochę słabo. W Shift 2 gra garstka ludzi... Nie wiem jak w jedynce, więc też prosiłbym o informację. :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Need for Speed:Hot Pursuit,ma wszystko to co powinna mieć prawdziwa ścigałka,emocjonujące pościgi itp. ,a model jazdy jest bardzo dobry,na wieczory jak znalazł.Carbon-a sobie raczej odpuść(chyba,że chcesz pograć w singiel),co do reszty nie wiem jak w multi,ale przy NFS-ie zrobionym przez Criterion,wypadają w mojej opinii gorzej.Mógłbym polecić też MotorStorm-a,ale nie orientuje się ile teraz ludzi gra.

Odnośnik do komentarza

 

- Alice Madness Returns (uwielbiam tego typu klimaty, w dodatku słyszalem że dodają do niej Alice z PC, zastanawia mnie tylko czy gra nie robi się szybko monotonna)

 

właśnie w to pykam i powiem tak - brzydko, schematycznie ale z klimatem i świetnym dubbingiem. walki dają nawet rade ale nie dorastają do pięt tym z Casty, Bayo czy NGS. Najgorsze jest to, że przez całą grę robisz to samo tylko, że w innym środowisku (w bardzo wykręconym i dość ciekawym środowisku zazwyczaj). masa znajdziek i skakania (kamera często wnerwia a skokom brak płynności przez co wielokrotnie się spada. dobrze, że spadek w przepaść nie oznacza zgonu). ogólnie nie polecam - są lepsze gry

 

aha no i jeszcze:

 

'would you kindly zagrać w Bioshocka?' jak możesz się zastanawiać? walić resztę tych gier i marsz do sklepu po jedną z najciekawszych pozycji na konsole!

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za odpowiedzi :) Przyznam, że strasznie napaliłem się teraz na Bayonette, uwielbiam wysoki poziom trudności i skomplikowane combosy, a tak jak mówię demo mnie odrzuciło, ale skoro czytam, że jest tak świetnie to może warto sprawdzić, na allegro jest tanio :) Teraz będę bić się z myślami czy kupić Bioshocka czy Bayonette, ogólnie Bioshock miałem już kupić dawno temu, nawet oferował ktoś na forum PE, ale gdy napisałem do tego kogoś zdecydowany na zakup, otrzymalem odpowiedź, że już sprzedane, a potem rozeszło się po kościach i jakoś w końcu nie kupiłem :)

Hmm no cóż nim skończę Yakuzę, minie jeszcze sporo czasu, może uzbieram na obie, widzę, że jakbym się postarał mógłbym każdą z nich wyrwać po 50 zł, nice :)

Odnośnik do komentarza

Bioshock będzie o wiele bezpieczniejszym zakupem. Ja BAyonette kupiłem w dniu premiery i odbiłem się od niej. Mimo że lubię japońskie produkcje JRPG, seria YAkuza czy Devil May Cry nauczyły mnie przymykać oczy na różne dziwactwa tak BAyonetta mnie tymi dziwactwami zmiażdżyła:) Gre nadal posiadam i mam zamiar kiedys skończyc no ale 2 lata stoi na półce.... :)

 

Bioshock 1 to po prostu majstersztyk i produkcja zjadliwa dla każdego europejczyka. Fabuła i klimat miażdżą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...