Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam maly dylemat co wybrac. Czailem sie na Fight Nighta albo na Prologue'a i nie wiem sam co wybrac. Gierki zdeka inne, ale obydwie sportowe mozna powiedziec :D Chodzi mi o to ktora gierka jest lepsza do pogrania sobie samemu, okazyjnie po necie. Jeszcze przez mysl mi przeszedl Colin, ale nie wiem czy tam online jest.

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem PS3. Mam już Xboxa 360, więc pleja używałbym tylko do gier, których nie ma na X'ie. Możecie zapodać jakieś przykłady exclusive'ów dla PS3 na najbliższy czas (powiedzmy 6-12 miechów)? Trochę się orientuję, wiem o MGS, Killzone 2, Little Big Planet i Tekkenie. Coś jeszcze wartego polecenia zapowiedziano do końca roku?

Odnośnik do komentarza

Witam

Stanolem przed trudnym wyborem zamierzam kupic gre ale nie wiem jaka. Ostro sie zastanawiam czy wybrac Assassins Creeda czy Unreala 3? Moze jescze w gre wchodzi Ratchet & clank. Tak sobie mysle assassin oferuje swietna kampanie i swietne przezycia (wspinaczka po domach) natomiast po jej przejsciu zapewne odloze ja na pulke, Unreal natomiast nie oferuje zadnej super ciekawej kampanii tylko pozadna nawalanke przez neta ktora moze sie jednak znudzic. I problemem jest to ze nie wiem co wole bardziej swietna kampanie bez mozliwosci onlinu czy dobry online bez (prawie) kampani.

Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Witam

Stanolem przed trudnym wyborem zamierzam kupic gre ale nie wiem jaka. Ostro sie zastanawiam czy wybrac Assassins Creeda czy Unreala 3? Moze jescze w gre wchodzi Ratchet & clank. Tak sobie mysle assassin oferuje swietna kampanie i swietne przezycia (wspinaczka po domach) natomiast po jej przejsciu zapewne odloze ja na pulke, Unreal natomiast nie oferuje zadnej super ciekawej kampanii tylko pozadna nawalanke przez neta ktora moze sie jednak znudzic. I problemem jest to ze nie wiem co wole bardziej swietna kampanie bez mozliwosci onlinu czy dobry online bez (prawie) kampani.

Pomocy!!!

Witam, stanołem przed Twoim postem i po prostu aż mnie oczy bolą. Odradzam Assassins Creeda bo domyślam się że jak ktoś pisze "pułke" to zakładam że skoro po polsku nie potrafi napisać tak prostego słowa, to po angielsku nie czai kompletnie nic. Sądząc po stylu pisania doradzam Ratcheta- odpowiada mentalnemu rozwojowi pytającego... pozdro

 

PS: szczera odpowiedź coby nie było że sarkazm..

Odnośnik do komentarza

Kazdemu moze sie zdarzyc blad a tak wogole to w miejscowosci w ktorej mieszkam bardzo popularny jest jezyk slaski no i wlasnie w tym jezyku to slowo "pulka" napisalem :D Mysle ze takie wpadki juz sie nie powtorza a jak tak to pech zawsze bylem slaby z pola ;/ wole mate

Pozdrowienia

 

Ps: Angielski umiem bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Witam

Stanolem przed trudnym wyborem zamierzam kupic gre ale nie wiem jaka. Ostro sie zastanawiam czy wybrac Assassins Creeda czy Unreala 3? Moze jescze w gre wchodzi Ratchet & clank. Tak sobie mysle assassin oferuje swietna kampanie i swietne przezycia (wspinaczka po domach) natomiast po jej przejsciu zapewne odloze ja na pulke, Unreal natomiast nie oferuje zadnej super ciekawej kampanii tylko pozadna nawalanke przez neta ktora moze sie jednak znudzic. I problemem jest to ze nie wiem co wole bardziej swietna kampanie bez mozliwosci onlinu czy dobry online bez (prawie) kampani.

Pomocy!!!

Witam, stanołem przed Twoim postem i po prostu aż mnie oczy bolą. Odradzam Assassins Creeda bo domyślam się że jak ktoś pisze "pułke" to zakładam że skoro po polsku nie potrafi napisać tak prostego słowa, to po angielsku nie czai kompletnie nic. Sądząc po stylu pisania doradzam Ratcheta- odpowiada mentalnemu rozwojowi pytającego... pozdro

 

PS: szczera odpowiedź coby nie było że sarkazm..

 

W takim razie ludzie grający w "Ratcheta" to mentalnie niedorozwoje???

Nie chcę się czepiać Ocelot ale uważam,że porównanie to jest z d.u.p.y wzięte.

Akurat jestem fanką serii "Ratchet&Clank" i jakoś dziwnie się poczułam po przeczytaniu Twojego posta :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Jeszcze raz zwracam sie z prosba do forumowiczow. Mam duzy problem z wybore gry. Zastanawiam sie co bardziej oplaca sie kupic Assassins Creed czy Unreal Tournament 3?? Assassin oferuje swietna kampanie, ale po jej ukonczeniu bede musial odlozyc ge na polke, unreal natomiast oferuje swietny online tylko nie wiem czy z laczem 512 nie bedzie zbyt duzych lagow. Pomocy!!!!

 

Odnośnik do komentarza

1. Ratchet

2. Uncharted

3. Devil May Cry 4

4. GTA IV

5. COD4 ;)

 

Ostatnie 3 kupilbym przed wymienionymi przez Ciebie pozycjami. Haze ciezko ocenic. Assassin moze zachwycic a moze rozczarowac - bardzo kontrowersyjna gra to jest - zdecydowana czolowka ale nie dla kazdego. Wymienione przeze mnie daja pewniejsza rozrywke i chyba wieksza radosc...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...