Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ja jestem stary, ale wciaz wole grac przeciwko komus kto kolo mnie przezywa to ze zdrowo go leje, niz przeciw anonimowemu przeciwnikowi z neta...

Szczegolnie gdy mowimy o grach 1x1 czy 2x2. Przyznaje jednak, ze nieobecnosc internetowego "multi" to powazny brak i wkurza mnie, ze producent ma gdzies to, ze wielu ludzi chetnie by pogralo w internecie.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Jaki jest dobry rpg na ps3 w szczególnosci japonski bo inne nie za bardzo mi podchodzą.

Teraz pogrywam w Enchanted Arms. Fajna gra, ale wkurzają mnie te kwadraciki podczas walki, które ograniczają ataki; innych wad nie zauważyłem. Ubisoft go wydał, ale zrobiło go From Software - ci od Armored Core.

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu wziąłbym najpierw jedną z tych a później wymienił :D Condemned 2 - znakomity klimat horroru ale gra ma parę błedów, których też nie wystrzegło się Army of Two :D Jak lubisz strzelanki to weź AoT (to też bardzo dobre multi) a jak nie chcesz spać spokojnie bojąc się wejścia czegoś do pokoju to bierz Condemned 2 ;)

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
Czy lepiej będzie kupić Assasin's Creed, czy Resistance? I czy w tym drugim split screen jest grywalny (głównie na tym mi zależy)?

PS. Tak żeby się nikt nie czepiał: wiem, że asasyn to tylko singiel...

 

 

Ciezko polecic jesli ktos wybiera pomiedzy dwoma calkiem roznymi pozycjami.. a co do split screena w Resie jest on imo MEGA GRYWALNY. Przeszedlem kilka(nascie) razy kampanie po splicie.

Odnośnik do komentarza
Army łykaj śmiało - nic lepszego chwilowo nie ma.

Army of Two jest chyba skierowana dla 2 graczy. Samemu da się w to grac :?:

 

Jakby ktoś chciał pograć w The History Channel: Battle for the Pacific, to przestrzegam, że gra jest bardzo krótka (w nie całe 2 dni ją przeszedłem), a na serwerach nikogo niema, ani 1 gracza. :mellow:

Odnośnik do komentarza

Mając na uwadzę to, że zarówno GTA IV jak i Burnout Paradise będą/są grami o super trybie multi (w GTA się taki zapowiada) to polecę Ci Assassin's Creed :mellow: Warhawk ma tylko tryb multi, który pochłania dużo czasu (za dużo jak na półce leży GTA:P). Folklore możesz wziąć tylko jeżeli podoba Ci się taki typ gier ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gral ktos w enchanted arms?

 

jestem zdesperowanym fanem jrpegow i chce w cos pograc, ale czy warto wogole to kupowac?

nie warto grałem na x360 (a się niczym wersje nie różnią ) na ps3 to tylko folklore jest w miarę, na razie kup sobie coś z ps2 jeżeli masz kompatybilność wsteczną lub załatw se x360 i pograj w pare jrpg :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...